Útulok Žilina

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Žilina

Poslaťod jesterka » Str 05.01.2011 14:24

katkariinka píše:deeedeee
A mas info o tom, v akom stadiu je vystavba utulku?

ajoj, všetko na FB (zatiaľ) stránka Zvierací domov SOS, detailná informácia. K dispozícii máš aj diskusiu, kde to osobne odpovie p. Zuziková. od februára sa rozbieha web. územko pre útulok je už platné a podpísané primátorom :-) po rokoch naťahovačiek a žabomyších vojen - konečne!
jesterka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Útulok Žilina

Poslaťod hruska » Str 05.01.2011 17:36

Takze to znamena, ze budu utulky dva, alebo ten v Mojsi nebude vobec spojazdneny vdaka kadejakym snaham z roznych stran?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Útulok Žilina

Poslaťod katkariinka » Pon 10.01.2011 7:02

Myslim, ze aj dva by sa pokone uzivili. Aj ked si zas nechcem predstavit, ze by sa este medzi sebou natahovali a predbiehali sa, ze kto je lepsie. Peniaze su svina...

jeseterka, dik za info, najdem si ich na FB. Konecne sa rozhybali vo virtualnom priestore :jop:

K utulku v Mojsi - ked sme isli pred par dnami smer martin, videla som billboard s textom (priblizne): "Vonku mrzne a opustene psiky vdaka p.Hreusovi nemozu mat strechu nad hlavou".
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Ladynka » Pia 11.02.2011 21:28

Ahojte, píšem ohľadom psíka, ktorý hľadá domov, je to niečo špicovité, je bielej farby, bude malého maximálne stredného vzrastu, je to úžasné, temperamentné šteniatko. Má len 5 mesiacov, no už teraz sa javí ako dobrý strážca... :fizel: No tak, ak máte záujem o tohto drobca alebo poznáte niekoho, kto by ho chcel, kontaktujte žilinský útulok na adrese info@utulokzilina.sk alebo sona@utulokzilina.sk....Nájdtete ho aj na facebooku, je tam fotka tohto šteniatka aj iných psíkov, ktorí hladajú domov.... :smile:
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Ladynka » Uto 17.05.2011 12:01

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1472282417
Tu nájdete všetky psíky, ktoré sú momentálne v Žilinskom útulku.... Ak by ste mali záujem o niektorého z nich volajte 0903 555 445.
Každý z týchto psíkov je vhodný na adopciu, majú skvelú povahu, sú neskutočne milí a vďační...
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73


Re: Útulok Žilina

Poslaťod Ladynka » Str 20.07.2011 16:05

Ahojte, Žilinský útulok už funguje naplno dlhšiu dobu. Pomohli sme mnohým psíkom, ale mnoho ich ešte pomoc potrebuje. ak máte záujem o psíka, skúste pozrieť na fb http://www.facebook.com/utulokZilina.sk
Tam nájdete všetky informácie o útulku, o psíkoch v ňom i o tých, ktorí sú už šťastní vo svojich rodinkách. Je tam aj kontakt, na ktorý sa môžete hlásiť v prípade, že máte záujem pomôcť či už ako dobrovolník, finančne, alebo len jednoduchým zdielaním našich hafanov. Lebo možno nie vy, ale váš kamarát tu nájde psíka a kamaráta na celý život..
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Vikiki22 » Str 20.07.2011 16:20

Moja najlepšia kamarátka si vzala psa zo žilinského útulku. Presnejšie Samiho: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 417&type=1 . Sú s ním nadmieru spokojní, dostáva veľa-veľa lásky a nikdy sa nenudí. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Ladynka » Pia 22.07.2011 18:25

Ahoj Vikki, pri prečítaní tvojho príspevku som skoro spadla na zadok... :aaa: Ja som totiž Anka z útulku v Žiline, Sami bol psík, ktorý si ma okamžite získal, hned ako k nám prišiel taký ustráchaný, hned ako som ho prvýkrát videla, bola som jeho... Tri dni nám nechcel výjsť z búdy, len sa tam skrýval a bál sa... A ked prvýkrát vyšiel z búdy po dlhom prehováraní, strašne som sa potešila a odvtedy som sa o neho starala. Zamilovala som si ho aj ked mnohí tvrdili, že je to škaredý pes a bude ťažké nájsť mu domov, verila som, že niekto v nom objaví to, čo ja a vezme si ho. Som rada, že práve rodinka tvojej kamarátky zavítala k nám a zbadali ho... Patrí im odo mna veľké dakujem...
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Vikiki22 » Str 27.07.2011 9:52

Ahoj, Ladynka! :ahoj: Odovzdám im tvoju vďaku. A má sa veľmi dobre!


Obrázok
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Ladynka » Štv 04.08.2011 10:30

:aaa: ĎAKUJEM :aaa:
Aký je krásny... Ten jeho pohľad!!! Ľúbim toho hafana a navždy budem!
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

Re: Útulok Žilina

Poslaťod laurinka3332 » Pon 08.08.2011 17:17

jééj saminko :smile: :smile: :smile: nádherný
laurinka3332
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Útulok Žilina

Poslaťod laurinka3332 » Pon 08.08.2011 17:21

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 417&type=1
týto psikovia ešte nenašli svoj vysnivani domov .aspon zdielajte prosím :dakujem: :dunco3: :hafan: :hafan2: :hafan2: :1: :4: :2: :3: :5:
laurinka3332
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Vikiki22 » Uto 09.08.2011 13:07

Offtopic: Prosím, menej smajlov! :pac:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Útulok Žilina

Poslaťod Ladynka » Pon 12.09.2011 21:02

PRIATELIA a priatelia priatelov: ZILINSKY UTULOK v MOJSOVEJ LUCKE sa bohuzial stava preplneny, nejakym hlupym ludskym pricinenim sa k nam v poslednej dobe dostalo vela novych psikov a steniatok. Ak niekto zamyslate nad zaobstaranim si noveho clena rodiny v podobe PSIKA, PROSIM vas navstivte najprv NAS. Su tam neskutocne nadherne psiky, steniatka, mame aj maciatko ... krizence JRT, vlciaka, labradora etc. Staci raz vidiet ako o tom len pisat. :-)
Všetkých psíkov na adopciu nájdete na tomto linku
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1472282417
Ladynka
Šteniatko
 
Príspevky: 73

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky