Brit Care

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Brit Care

Poslaťod nefritt » Pon 17.05.2010 14:43

Tak jsem koukala, že tahle značka granulí tu není - jen prémiový Brit.
Já hodně dlouho hledala krmení pro jednoho ze psů - kvůli zbarvení srsti (vlkošedý) jsem nechtěla nic co obsahuje kukuřici, protože jsem zjistila, že právě tohle mému psovi vadí. Např. po ProPlanu vypadal hrozně! Takže po vyzkoušení mnohých,(Canidae, Arden Grange, PPP, Acana........) co jsou v ČR k dostání jsem zkusila Brit Care. Zatím je všechno v pohodě, trávení OK, srst nehnědne.... Někdo bude namítat, že jsou lepší krmiva - ano, souhlasím, ale momentálně mému psovi prospívá právě tohle. Až nebude, budu hledat něco jiného.
nefritt
Šteniatko
 
Príspevky: 67

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod dorka » Uto 08.02.2011 22:12

Všetkých Vás zdravím... v prvom rade by som sa chcela ospravedlniť, ak sa to tu už riešilo, ale prečítať 34 stránok zaberie dosť času, takže sa rovno spýtam... chcela by som Vás poprosiť o názor na granule Brit Care, kŕmi totiž nimi môj brat a mne sa to ich zloženie nejako nezdá...vopred ďakujem za radu :smile:
dorka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod tonamie » Uto 08.02.2011 22:22

konkrétnu značku granúl si ľahko vyhľadáš v tomto zozname viewtopic.php?f=4&t=9075 tiež môžeš písať otázky priamo výrobcovi http://www.krmivo-brit.cz/psi-veterinarni-poradna
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Poslaťod krista » Uto 08.02.2011 22:42

mne sa to ich zloženie nejako nezdá

Dorka,prečo sa ti to zloženie nezdá?
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Brit Care

Poslaťod Marco Varhol » Str 09.02.2011 1:01

Dorka a co cakas od tohoto druhu krmiva. Ze tam bude prvotriedna cista jahnacia mucka alebo nebodaj ina cista masovokostna mucka. To by bola trochu ina cena. A dnesny trh potrebuje pekny obal a lacny produkt v nom. Ako som uz pisal davnejsie ostatne suroviny v krmive su ok len skoda ze ta hlavna by mohla byt kvalitnejsia, ale zase kto by to kupoval keby to bolo kvalitnejsie. Tych 20-25 euro/15kg je zodpovedajuce kvalite.

Ono uz totiz aj Eukanuba sa predava za realne ceny. http://www.mall.cz/granule-psi/eukanuba ... reed-15-kg
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Brit Care

Poslaťod dorka » Str 09.02.2011 1:06

Nuž, nikde som nenašla percentuálne zloženie krmiva... a vidí sa mi v nich vela všetkých možných prídavkov... asi tomu nerozumiem... ?
dorka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Brit Care

Poslaťod aďka » Str 09.02.2011 19:31

Brit Care sa predáva 12 kg po 38,35 eur + 3kg 11,39eur.
aďka
Šteniatko
 
Príspevky: 87

Re: Brit Care

Poslaťod tonamie » Pia 29.07.2011 12:39

Aktuálne výhodnejšia cena na BC adult large breed 1kg za 2,40€ - jahňacie mäso a produkty jahňacieho pôvodu, ryža, hydinový tuk, lososový olej, ryžové otruby, sušené repné rezky, pivovarské kvasnice, sušené vajcia, extrakt z juky, sušené jablká, minerálne látky, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, DL-metionín , L-lyzín, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, síran meďnatý pentahydrát, niacín, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotín, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol).

EDIT: už neplatí :ua:

Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Brit Care

Poslaťod Katka2641997 » Str 17.08.2011 13:15

Aké máte skúsenosti s krmivom Brit Care Light Turkey a Rice a Brit Care Adult Medium Breed Lamb a Rice.Chcela by som skúsiť.Dakujem.
Katka2641997
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Brit Care

Poslaťod Marco Varhol » Štv 18.08.2011 1:33

tonamie píše:Aktuálne výhodnejšia cena na BC adult large breed 1kg za 2,40€ - jahňacie mäso a produkty jahňacieho pôvodu, ryža, hydinový tuk, lososový olej, ryžové otruby, sušené repné rezky, pivovarské kvasnice, sušené vajcia, extrakt z juky, sušené jablká, minerálne látky, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, DL-metionín , L-lyzín, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, síran meďnatý pentahydrát, niacín, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotín, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol).

EDIT: už neplatí :ua:



jahňacie mäso a produkty jahňacieho pôvodu, :haha: Toto je prosim preklad na masovokostnu mucku. made in Czech republic. :jupi: Pan veterinar a kde je kvalita pouzitej suroviny? :haha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Brit Care

Poslaťod bela2001 » Štv 18.08.2011 16:46

Takže tieto granule nie sú dobré??
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Brit Care

Poslaťod Marco Varhol » Štv 18.08.2011 20:22

bela 2001 zalezi co ocakavas. Najskor zacnete krmit krmivo pre stenata pre vsetky plemena a potom sup do stenacieho krmiva pre velke plemena a po 15 mesiacov sup do adul krmiv. :pac:
Vysokopremiove hypoalergenne krmivo jahnacie s ryzou.... :joint:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Brit Care

Poslaťod bela2001 » Sob 20.08.2011 20:52

Takže nie su aj lepsie
Naposledy upravil bela2001 dňa Pia 30.12.2011 13:01, celkovo upravené 1
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Brit Care

Poslaťod aďka » Pon 22.08.2011 22:09

Katka2641997 píše:Aké máte skúsenosti s krmivom Brit Care Light Turkey a Rice a Brit Care Adult Medium Breed Lamb a Rice.Chcela by som skúsiť.Dakujem.


Katka.Moji psíkovia tieto krmivká jedli bez problémov asi pol roka ale 12kg vrecia sa nám dosť rýchlo míňali tak momentálne papáme už iné.Ale nezavrhovala by som ich.
aďka
Šteniatko
 
Príspevky: 87

Re: Brit Care

Poslaťod nefritt » Pia 07.10.2011 8:54

bela2001 píše:Takže tieto granule nie sú dobré??

bella2001 Marcovi se nepozdávají žádné granule, takže klídek. Krmí s nimi hodně lidí a jsou spokojení oni i psi. :ahoj:
nefritt
Šteniatko
 
Príspevky: 67

Ďalší

Späť na Granule a konzervy