Aport

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Aport

Poslaťod kikula22 » Ned 30.03.2008 19:10

Viete niekto nieco o tychto granulach? Nikde som nenasla zlozenie. Pripadne krmite alebo krmili ste nimi??
Majú aj stránku: http://www.aport-tekro.com a vyrabaju tusim aj daco ako čiči (to je pre macky)
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Aport

Poslaťod sybil » Pon 31.03.2008 17:12

kedysi som s nimi krmila,ale boli suché,moc psom nechutili,musela som ich skrmiť s iným krmivom.a mali potom veľké hovienka.
sybil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150

Re: Aport

Poslaťod Linduska » Sob 03.05.2008 14:56

ja nimi krmim, ved zlozenie si pozri priamo na obale... mojim psom velmi vyhovuju... a musim povedat, ze aj mne, maju celkom dobre zlozenie a aj cenu :)... ja ich odporucam
Linduska
Snoopy
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Levice

Re: Aport

Poslaťod Marco Varhol » Sob 03.05.2008 18:34

Celkom dobre zlozenie? :ha: Otazkou ostava preco toto krmivo sa v Cechach neuchytilo a Tekro to odovzdalo na Slovensko. Zacali vyrabat Eminent. V Cechach sa bavia na krmive Eminent, ze by si zasluzili Nobelovu cenu, ked kazde tretie krmivo vyrobia zadarmo... :smile:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Aport

Poslaťod Linduska » Pon 05.05.2008 19:53

tak ja vidim na psoch ci im to chuti alebo nie, nebudem ich napchavat acanou ked to nechcu... vsetko sme vyskusali a toto sa mi osvedcilo najviac
Linduska
Snoopy
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Levice

Re: Aport

Poslaťod Máňa&Berry » Str 25.06.2008 22:00

Já akorát vím, že tímto krmivem krmí i výcvikář, kynolog a psycholog psů Ivo Eichler a moc si toto krmivo vychvaluje (píše to i na poslední stránce v jeho knížce "Problémové chování psů"). Prý to jeho psům velice chutná, mají pevné svalstvo, lesklou srst a malý extrementy (hovínka)... Já jím nekrmím, tak nemohu posoudit.
Máňa&Berry
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Praha

Re: Aport

Poslaťod schnauzee » Str 25.06.2008 22:08

hmmm, tak uz asi vieme, kto mu sponzoroval vydanie knihy :joint:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Aport

Poslaťod Marco Varhol » Str 25.06.2008 22:37

Máňa&Berry tak preto sa to v Cechach tak uspesne predavalo, ze Tekro to posunulo radsej na Slovensko. A tu sa tomuto krmivu opat naramne dari. Ozaj a Eminent v tej knihe nepochvalili... :haha: Mam dost.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Aport

Poslaťod Linduska » Pia 04.07.2008 18:23

neviem o com pisete ja som s tym krmivom maximalne spokojna, dokonca aj moj starsi pes mal problemy s kozou a odkedy tymto krmim zmizlo to...
Linduska
Snoopy
 
Príspevky: 172
Bydlisko: Levice

Re: Aport

Poslaťod Vikiki22 » Ned 20.07.2008 20:55

Aport som skúšala aj ja. Dokonca som sa k nemu dostala aj so zľavami, pretože firmu máme tu (v Dvoroch nad Žitavou). :smile: Ale psom to nejak nechutilo, tak som to vzdala.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Aport

Poslaťod Aris » Pia 25.07.2008 18:08

Toto je zloženie APORT JUNIOR:
obilniny, mäso a vedlajšie výrobky živočíšneho pôvodu, ryby a vedlajšie produkty z rýb, oleje a tuky, minerálne látky, L-lyzín monohydrocheorid, DL-meteonín, síraň medňatý pentahydrát
Antioxidanty: vitamín E a rozmarínový extrakt, vitamín A, D3
Akostné znaky: vlhkosť 11%, dusíkaté látky 26%, tuk 10%, vláknina 3%, popol 7%.

Ja si myslím, že to zloženie nieje až také zlé. Ved nikde nie je BHA a BHT a ani farbivá sú tam neni. Dostali sme to, takže ja som to nekupovala, ale na cenu sa spýtam.
Naposledy upravil Aris dňa Pia 25.07.2008 19:20, celkovo upravené 1
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Aport

Poslaťod Puk » Pia 25.07.2008 19:17

Zloženie nie je až také zlé - hmmmm. Vedľajšie živočíšne produkty = lopatou pozhŕňaný bordel z bitúnku, adekvátne vedľajšie rastlinné produkty = pozametaný sklad obilia, čo by asi mohlo byť to "vedľajšie" s rybami? :ha: PS. Na jednom českom řeznictví visel inzerát :
Nemáme rozšlehané drúběží, hlavy, nemáme pařáty z hydiny a ani jiné podobné sračky. Proto nemáme a nikdy nebudeme mít salám a párky za 40 ČK/ kg.
Tak ma nejaká tá súvislosť napadá....
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Aport

Poslaťod michaelak » Pia 25.07.2008 19:18

A čo si prosím ťa predstavuješ pod pojmami : " vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu a vedľajšie produkty z rýb" ? :ach: :ach: A čože je to ten Nitamín? Nieje to náhodou chémia na báze polyméru? :pac: :pac: Asi si tam chcel napísať vitamín A :ha: Nitamín je totiž hnojivo :joint:
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Aport

Poslaťod Aris » Pia 25.07.2008 19:21

jj to malo byť vitamín :hi:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Aport

Poslaťod michaelak » Pia 25.07.2008 19:26

No k tomuto krmivu sa mi osobne žiada už len dodať: Kupujte Aport, Váš pes sa naučí čítať. :haha: :haha: Už dávno som sa tak nepobavila ako na tomto popise: APORT Champion Light je špeciálne kompletné krmivo pre psov so sklonom k nadváhe. V súčasnej dobe sa zvyšuje množstvo psov, ktoré týmto problémom trpí. Ľahkým riešením je APORT Champion Light. Vyvážená receptúra z ľahko stráviteľných surovín s optimálnym množstvom vitamínov, mikro a makroprvkov zaistí dosiahnutie optimálnej hmotnosti vášho psa. Základným tvarom APORT Champion Lightu je tzv. "kladivko", t.j. ovál s otvorom vnútri. Tento tvar zaisťuje vynikajúcu chrumkavosť, a tým i lepší príjem krmiva psom. Jednotlivé písmenká APORT sú opäť v rôznych farbách podľa použitých surovín. Granule APORT Champion Maxi sú kokteilom niekoľkých tvarov. Trojuholníček svojím tvarom a štruktúrou napomáha čisteniu zubov Vášho psa, kostička spoločne s jednotlivými písmenkami A, P, O, R a T je chutným chrumkavým obohatením.
v 1kg, 3 kg, 8 kg a 15 kg baleniach.
Zdroj: http://www.aport-tekro.com/dat_2_2s.html

Konečne niečo, čo naozaj stojí za povšimnutie, veď ako by to bolo, keby nám tu pobehovali negramotné psiská ? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Ďalší

Späť na Granule a konzervy