nakupy v rakusku:)

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod ruutu » Štv 05.03.2009 15:54

no, vyzera to tak. ako pise van. kolegyna to vcera dakde citala...
ruutu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 586
Bydlisko: Petrzalka

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod quinty » Uto 17.03.2009 11:15

:nwm: ja som bola minulý týždeň dvakrát v Parndorfe a žiadnu takú tabulu som nevidela. Chodíme tam už roky nakupovať, ale teraz som tam bola vybavovať nejaké papiere.
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod energitc » Uto 17.03.2009 21:08

a ehm, pokial viem,tak linka do wolfstahlu bola zrusena a nie predlzena...ale do hainburgu by mal normalne chodit autobus z mlynskych niv...
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod pigie » Pia 08.07.2011 12:23

Ak sa mozem opytat, nerozumiem tej dialnici a Pandorfu. Mali sme tam minuly vikend cestu - sli sme k jazeru, ale nemam pocit, zeby sme niekde sli cez dialnicu, schvalne sme sa jej vyhybali, lebo nemame dialnicnu. O ktorom useku ste to tu pisali?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod Haleth » Pia 08.07.2011 14:27

pigie osobne si myslím, že to bol dáky zakomplexovaný trotl, ktorý sa nevie zorientovať v mapách. myslím, že išiel normálne po diaľnici z Bratislavy a chcel hneď zísť na neplatenú hneď na prvom zjazde :nwm:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod Silvuch » Pia 08.07.2011 14:41

tak ja presne viem o ktory kusok ide a verte tomu, ze ti policajti tam pravidelne stavaju..

JE to take zradne, lebo ides kusok po tej dialinici a potom hned odbacas na normalnu, ale po dialnici IDES.. neviem ci nie je platena aj ta bratislavska co je pred hranicnym prechodom (nie som si ista), ale rakuska je, lebo je aj mimo obce a mesta.. cize ak clovek zabludi, niet cesty spat, musi si but dialnicnu na prechode kupit, alebo s malou duscou ten kusok dialnice prejst.. ja chodievam inakade, cez dedinu kittse, alebo cez berg a neprechadzam ten inkliminovany kusok. .http://maps.google.com/maps/empw?url=ht ... mbed&hl=sk

tomu co napisal ten mail, len tolko, ze HOLT, ked niekto nepozna cesty, zbytocne sa rozculuje. :pac:
Naposledy upravil Silvuch dňa Pia 08.07.2011 14:46, celkovo upravené 1
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod wer » Pia 08.07.2011 14:44

aj na slovenskej strane je na 100% platena.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod Haleth » Pia 08.07.2011 14:45

wer píše:aj na slovenskej strane je na 100% platena.

nepatrí k obchvatu ?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod wer » Pia 08.07.2011 14:49

nie. uz smer na cunovo je normalne plateny. od konca petrzalky
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod pigie » Pia 08.07.2011 18:40

Ok, spytam sa takto, ked idem z petrzalky cez Jarovce, tak to dufam nie je ono, lebo tam fakt dialnicu len vidim :lol: Jo, citam poriadnejsie, ako pises Silvuch - na Kittse
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod Dana D » Pia 08.07.2011 18:52

Keď ideš do Rakúska na Berg alebo cez starú hranicu cez Jarovce, tak na týchto dvoch úsekoch diaľnica nie je (vlastná skúsenosť).
Ale ak sa nemýlim, tak diaľnica by mala byť cez novú hranicu Jarovce-Kittsee (aj na slovenskej, aj na rakúskej strane).
My sme boli tento pondelok v Parndorfe a priateľ pozeral cez google.maps, že najkratšia cesta vedie prave cez Berg. Tak sme po dlhšej dobe urobili zmenu a išli tadiaľ .
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod pigie » Pia 08.07.2011 18:57

Jop, to mas pravdu, tadial je to kratsie, aj ja som to pozerala - ale sli sme este okupat Huga k Cunovu :yes: Sa priznam, ze ja som este na nakupoch v Pandorfe nebola, raz ma brat vzal kdesi - uz neviem kde hadam 10 rokov dozadu, ale chystam sa v blizkej buducnosti, tak aby som nezostala prekvapena, keby nas ktosi chcel skasnut niekde, kde si myslime, ze to je safe. Ale zda sa, ze teda chodime OK :yes:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod Dana D » Pia 08.07.2011 19:05

Ja som asi čudná, ale v Parndorfe som bola tretí krát a nič ma tam neoslovilo :ach:
Nepatrím k typom ľudí čo chodievajú po nákupných centrách, ale zhruba 3 týždne dozadu som bola v Poluse a pozerala som po oblečení a zdali sa mi tam ceny a najmä veci zaujímavejšie.
Ale zrejme Parndorf ocenia ľudia, ktorí majú radi konkrétne značky, najmä tie športové. Výber je fakt veľký, len treba mať chuť a trpezlivosť. A peniaze :lol:
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod pigie » Pia 08.07.2011 19:07

Nie, nie, ja som cudna, ja nenavidim chodenie po obchodoch :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: nakupy v rakusku:)

Poslaťod wer » Pia 08.07.2011 22:30

pigie, ked ides cez jarovce a kitsee, tak to je ono - ten spoplatneny dialnicny usek. ci uz na slovenskej strane, alebo na rakuskej, ked prejdes jarovecky prechod.
na slovenskej strane mas posledny vyjazd presne na berg. potom je uz dalej s uhradou. keby niekto chcel obist rakusku dialnicu a chcel ist silou -mocou cez kitsee, tak sa da jedine takym "bocnym" hranicnym priechodom - tam, kde je aj stanica zeleznicna. ale to uz fakt radsej ten berg.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky