Kalendár agility pretekov na rok 2011

Preteky a akcie, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 04.06.2011 10:12

do Jakloviec poväčšinou chodia len pretekári z východu, takže nemyslím, si že by sa to rýchlo zaplnilo, aspoň po minulé roky bolo miesta vždy dosť :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod mishell » Štv 09.06.2011 17:21

Chcela by som sa spýtať či náhodou niekto nevie, kde sa presne budú konať tie preteky v jaklovciach? na internete som našla že to má byť Areál ŠK Severan Jaklovce, ale vôbec netuším kde to je, zišla by sa mi nejaká bližšia ulica :smile: a ešte som si všimla že to bude trvať 3dni a ja tam chcem ísť len kvôli agility, nevie niekto presne ktorý deň budú preteky? ďakujem
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod ShiShinQa » Pia 10.06.2011 7:28

No, možno by stačilo trošku pogúgliť, alebo pozrieť na agility.sk :no: Preteky sú od 2.7.-3.7. čiže sú to dvojdňové preteky :no: Kontakt a adresu, kde sa klub nachádza by si našla na agility.sk v Kalendári pretekov pod názvom Jaklovské preteky :smile: Čiže http://sk-severan.webnode.sk/kontakt/ :ahoj:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Natalia a Biff » Pia 10.06.2011 10:40

ak pôjdeš autom smerom na jahodnú po 547, tak keď vojdeš do Jakloviec pokračuješ smer Gelnica, to je odbočka smerom do prava, ulica Nová a ideš cca 500m rovno a do prava. Treba sledovať pravú stranu, je to za potravinami, bude tam kopec ľudí a áut, takže sa nestratíš :smile:
http://mapy.atlas.sk/
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod mishell » Pia 10.06.2011 11:13

pôjdem vlakom cez Margecany, ale aj tak mi to veľmi pomohlo, ďakujem vám :smile: a ešte by som sa chcela spýtať, že kedy sa to približne začína? snažila som sa to nejak vygugliť ale nenašla som :no:
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Natalia a Biff » Pia 10.06.2011 14:14

začína sa ráno, okolo deviatej :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Sim » Str 15.06.2011 17:54

mishell888 píše:pôjdem vlakom cez Margecany, ale aj tak mi to veľmi pomohlo, ďakujem vám :smile: a ešte by som sa chcela spýtať, že kedy sa to približne začína? snažila som sa to nejak vygugliť ale nenašla som :no:



keď vystúpiš na Jaklovskej stanici, pôjdeš na hlavnú cestu a zabočíš doľava a potom po nej až skoro na druhý koniec dediny a tam to už uvidíš :no:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Riky » Str 22.06.2011 17:46

Ahojte.
Cez leto by sme sa chceli ísť pozrieť na nejaké agility preteky. Veľmi ma zaujala Šintava, je tam celkom dobré spojenie, prestup v Galante, na vláčik, a zo Serede to vyzerá byť kúsok. Navyše v blízkosti je voda :-) No očkovať na besnotu sa máme ísť až 20.7. Pustia nás tam pozrieť sa, alebo nie? Rozmýšľala som aj nad pretekom SNP v Kamennom mlyne, ten je v auguste, no v Googli mi ho vôbec nenašlo, a keďže mi ho nenašlo ani v cp.atlas.sk, tak neviem, aké mesto je pri ňom, kde by sme prišli a od tiaľ zašli do Kamenného mlyna.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod ShiShinQa » Str 22.06.2011 18:02

Tak minulý rok očkováky kontrolovali pri zápise a odovzdávania VZ, takže si myslím, že problém by nemal byť zo psom, ktorý sa príde len pozerať, ale neviem to na isto, nesľubujem. Ale pozri, ja som si Drndičku vodila zo sebou po pretekoch, keď bola ešte maličká a nikto mi nič nepovedal :smile: SNP na Kamennom Mlyne je za Stupavou pred Malackami pri Plaveckom Štvrtku, organizuje ho Pedigree Bratislava (http://www.agility-pedigree.sk/index.ph ... asepreteky), hneď pred areálom je zástavka medzimestského autobusu :no:

edit: a nenašlo ti SNP preto, pretože je to len skratka Slovenský Národný Pohár :no:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Riky » Str 22.06.2011 18:34

Shishinqa - Jéj, ďakujem. No ja som dávala hľadať Kamenný mlyn :hi: . Tak je to nakoniec tam, pri tom plaveckom. Tam sa nám dá dostať cez prestup z BA, a z Plaveckého sa hádam nejako dostaneme na Kamenný mlyn. Ale tá Šintava sa mi páči, rada by som išla, možno aj tam aj tam, ale vyhodiť 12€ za cestu tam a nakoniec nás tam nepustia sa mi moc nechce :ua: .
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod ShiShinQa » Str 22.06.2011 18:49

Pozri, určite kontrolujú očkováky pri odovzdávaní VZ pri prezentácii, vždy to tak je :smile: A ty sa tam predsa ideš len pozerať. Keď tak napíš im predsa e-mail, aby si ste sa zbytočne takto neprešli (http://www.agility-skiper.sk/?bas=4&sub=41&lang=sk). Kamenný Mlyn to je úplne v poriadku, je tam totižto reštaurácia, kde sa zastavujú cestujúci ľudia na obedy a teraz čo boli preteky tam bolo veľa ľudí zo svojimi psíkmi a nikto ich nekontroloval :no:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Riky » Štv 23.06.2011 7:02

Shishinqa - Hmm, to ma nenapadlo, idem im napísať nejaký mailík :-) Ďakujem. No uvidíme, kam sa nám podarí prísť, včera bolo hnusne horúco, a ak to takto bude pokračovať, tak na začiatku augusta sa budeme môcť akurát tak niekde zahrabať k zavlažovaniu :lol: .
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Psycho_Girl » Štv 23.06.2011 10:45

urcite tam mozes dojst a urcite ta nevyhodime odtial :no: ockovacie preukazy kontrelujeme len pretekarom :no: Pokial je psik zdravy urcite ho zobrat mozes :smile:
Podpis svojou velkostou porusoval pravidla!
Psycho_Girl
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod Riky » Ned 26.06.2011 20:45

Písala som tam, a napísali mi tiež niečo v tom zmysle. Tá pani je neuveriteľne milá :-)
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Kalendár agility pretekov na rok 2011

Poslaťod wewerica » Pon 04.07.2011 19:04

Sakra! ja som zabudla prihlasiť na prázdninový pohár :ua: hmm tak nič...
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

PredchádzajúciĎalší

Späť na Preteky a akcie v minulosti