Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Pinklady » Sob 19.03.2011 11:25

Samantha nas to caka priblizne o 6 mesiacov, avsak v Brne na JAGGY mi povedali, ze v pripade nejakych vaznych dychacich problemov, ze by sa opakovane zacal dusit a pod. Tak ze vtedy by sa to robilo hned bez ohladu na vek. Takze aj my cakame a dufame, ze nebudu komplikacie do tych dvoch rokov. Nam to navrhli na JAGGY a tam to vyslo aj s bronchoskopiou na 12000CZK, tiez chodime na bajvet s nasim a tam sme to uplne nahodou konzultovali a vyslo by to na 180EUR asi aj s narkozou. Takze aspon mas nejake porovnanie cien. Nas ma alergiu na niektore lieky, tak musime byt fakt opatrni pri anestezii, aj ked po obycajnej uspavacke sa prebral prakticky hned a bez problemov. Akurat v tom polospanku vrcal od jedu..
No ono az taka kozmeticka uprava to nieje, teda podla toho co som videla detailne fotky celeho zakroku. lebo musi byt pes zaintubovany atd.
http://www.projekt-endoskopie.cz/attach ... reseni.pdf
Pozri tento link, je tam ukazane velmi pekne, co tych nasich caka. :no:
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod misha154 » Štv 24.03.2011 19:16

Ahojte, včera sa mi konečne splnil sen, dostala som FB. Zajtra ideme na očkovanie, hádam bude všetko v pohode....a môžete mi poradiť ako sem môžem dať foto?stále mi len nahráva a nič.diky
misha154
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Uto 05.04.2011 16:41

Ponúkame na osvojenie 4 sučky francúzkeho buldočka, ktoré sa k nám dostali od množiteľa. Radi by sme ich darovali hlavne milovníkom a znalcom plemena. Sučky sú veľmi milé, kontaktné a hravé. Pravdepodobne boli celý život držané spolu v jednom kotci takže sú na seba naviazané. Kedže sa k nám dostali len v piatok nestihli sme ich zatiaľ bližšie spoznať, ale pokúsim sa ich popisať ako na mňa zatiaľ pôsobia. Najmladšia sučka Cossima sa narodila 22.5.2010 je trošku nesmelá a zo všetkých sučiek je najplachejšia. Druhá najmladšia sučka sa volá Jenny - chvostík narodená 22.5.2009 je veľmi kontaktná, milá. Tretia v poradí je Jany narodená 5.5. 2007 je s pomedzi sučiek asi najdominantnejšia ak teda môžeme v ich prípade o dominancii hovoriť. Najstaršou sučkou je Ajša narodená 1.3.2006 je veľmi nežná, kontaktná a hravá.Všetky sučky budú pred adpciou sterilizované aby sa predišlo dalšiemu množeniu. Kontakt katarina.macatkova@gmail.com alebo 0907 307 351.
http://katusa85.rajce.idnes.cz/?sort=createDate...V
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod axim » Pon 16.05.2011 12:55

Tak aj sa k Vám pridávam do "klubu miláčikov krochkáčov"...Mám 5 mesačného psíka...strašný milák je to...veď ako všetky... :lol:
axim
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod tom F.B. » Ned 19.06.2011 15:19

je to viborny psik , nebreše stale jak pometeny ako susedove psi a čo su po dedine , pušťam si ho pri garaži a vobec nema uchylku zdrhnuť bo je trošku lenivy :) , vizera drsne ale je mily a ani neskuša uhriznuť ! je trošku ako prasiatko bo tak krochka :) :) ja som snim spokojny aj ked nieje dokonaly :)
tom F.B.
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Bia » Pon 11.07.2011 10:34

Ahojte :smile: chcela by som spytat ci by fb zvladal dlhsie prechadzky, alebo tury nakolko chodievame na chatovacky a s tym vzdy spojime nejaku tu turistiku. Psika este nemame a rozmyslame nad nejakym a vo vybere mame aj fb. Mame maly byt tak aj preto.
Vopred dakujem za radu :smile:
Bia
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Samantha » Pon 11.07.2011 12:10

Zvláda ale záleží to aj od počasia...keď sú horúčavy ako teraz tak v žiadnom prípade. Veľmi ľahko sa prehreje.
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod ninuska » Pia 22.07.2011 17:39

cauko..aj ja sa vam chcem pochvalit s mojim buldockom Hugom :) :lol:
ale tusim mi sem nejdu pridat fotky :(
ninuska
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Samantha » Pon 25.07.2011 11:02

Fotky si pridaj do fotoalbumu alebo si skopíruj link z inej stránky a daj ho medzi [im g][/im g]

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA


Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod ninuska » Pon 01.08.2011 16:20

a do fotoalbumu si to ako pridam?? :oo:
este by som sa chcela spytat, ze co im davate zrat...lebo my sme Hugovi davali najprv kvalitne granule a z tych vracal, potom sme mu zacali varit ryzu, cestoviny a kur. pecienky a take veci..a to mu vyhovovalo..a teraz sme zase chceli prejst na granule tak sme kupili pro plan lososove aj kuracie a z tych zase vraca :(
ninuska
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Pon 01.08.2011 17:16

Offtopic: ninuska, linky z FB ti nefungujú. Fotoalbum: Užívateľský panel - Galéria - Spravovať osobné albumy. :no:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Silvie OK » Pia 16.09.2011 15:35

Naše "placatka" Sisinka :lol:

Obrázok
Silvie OK
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Bajonet » Pon 19.12.2011 18:32

Ahojte!
Minulý týždeň som kúpila FB, momentálne má cca 8týždňov a máme s ňou už prvé problémy, a to aj zdravotné. Stále za sebou necháva kvapky, akoby nevedela ovládať cikanie, to sa síce už rieši s veterinárom, dnes jej brali krv. Obhrýza nám káble, stolík, nábytok, pritom hračiek má dosť. Von s ňou chodievam takmer každú hodinu - dve, ale aj tak ciká kade tade, podľa toho, ako sa jej chce, raz na noviny, raz vedľa. Strava jej sedí, po tej stránke problémy nie sú, len už neviem, čo s ňou mám robiť, likviduje všetko, čo sa jej dostane pod papulku... V noci nás budí kňučaním a to spí hneď vedľa postele, o 4h ráno sa zobudí a začne sa hrať, čím robí randál po celom byte..som zúfalá! Viete nejako poradiť? V čomkoľvek, čo som napísala. Už som vychovala dvoch psíkov, slovenského kopova a bavorského farbiara, ale ani jeden z nich takto nevyvádzal :ua:
Bajonet
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Poslaťod Andrea1983 » Str 11.01.2012 10:12

Podľa mňa je to úplne normálne správanie šteniatka. V ôsmych týždňoch predsa nemôže ovládať mechúr. Aj kňučanie, aj okusovanie je úplne normálne.
Andrea1983
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Hamuliakovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI