Mlieko a mliečne výrobky

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod monika040 » Pia 17.06.2011 17:53

Som rada, že veľa psíkov znesie mlieko, lebo ja musím mojej fenke dávať mlieko do vody, lebo inak sa nenapije, čistá voda jej nechutí :ach: . Hnačky nemala, len ja som sa bála, že jej to nejako škodí. Tvaroh, jogurt to papá tiež a rada, len mlieko som myslela, že nesmie.
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Katka_5 » Pon 04.07.2011 8:46

Nášmu hafanovi tiež chutí mlieko..koľko môže vypiť do týždňa? a je jedno aký jogurt mu dám?
Katka_5
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Levoča

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod stano269 » Uto 12.07.2011 10:13

Ja sa opýtam že psovi je dobrý ovocný jogurt? Alebo len biely.Peggy velmi lúby všetky mliešné výrobky biely jugurt jej zviknem dávať a z ovocného len vylízať kelímek ale len niekedy :angel: Kare nechutia.
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Lindchen » Uto 12.07.2011 10:28

Myslím, že uškodiť nemôže ani ovocný. Môj štupeľ ale často ten "džem" nechce, vraví, že takú umelinu môže kašlať :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod renqa » Štv 14.07.2011 17:26

Ja som tiež začala dávať psom kozie mlieko, veľmi im chutí a hnačky nemajú... Niekde som tuším aj čítala, že kozie je pre psa OK. Určite vyskúšame aj ovčie a napíšem či nám sadlo.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Salexi » Štv 14.07.2011 19:06

Možno blbá otázka :hi: Ale môžu psy aj nízkotučné jogurty? Alebo len plnotučné? :angel:
"Boh stvoril človeka, ale keď zistil, aký je slabý, dal mu psa."
Salexi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 585

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Dana D » Pia 15.07.2011 6:28

Môžu. Platí ako u ľudí - z tučného jogurtu sa viac priberá.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod 1bubko2 » Uto 09.08.2011 18:25

mojmu stenuchovi kravske mlieko vobec neprekaza a nerobi mu zle, len ked mu dam don vlocky tak je galiba,a kamarat ma dodrbal ze preco mu davam mlieko, ze to nemoze ze ho z toho prehana,a ja vravim ze viem ze moze ale ze on je od mala zvyknuty a proste ho neprehana, tak mi povedal ze isto ano :Da ze naco mu ho davam lebo citujem " vapnik v krabicovom mlieku mozno ani neni a ak aj je tak ho nespracuje, lebo vapnik sam o sebe ti nespracuje ziaden pes
bez vitaminov ktore ho dokazu rozlozit tak aby bol pre psa uzitocny
preto je uplna CENSORED davat psovi mlieko a ani mackam sa nesmie davat mlieko"
tak ja neviem , mne sa to teda nezda, co vy na to? odkazal ma na to ze pani co napisala knihu o barfe kravske mlieko zakazuje, ale tak ked mu chuti a nema z neho hnacku tak preco nie? :nwm:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod renqa » Str 28.09.2011 19:37

My máme dobré skúsenosti aj s ovčím mliekom. Akurát krpec trocha hnačkuje v poslednej dobe, neviem či to ale nie je zmenou granúl, lebo pred tým som si nevšimla že by hnačkoval a už sme ho dávali... :nwm: Ale ovčiačka ho znesie a hlavne chutí. :smile: Ale zaujímalo by ma či sa o tom niekde píše, či psy môžu ovčie mlieko... Lebo jeden známy mi tvrdí, že veterinár mu poradil nedávať mlieko vôbec, tak by som potrebovala nejaký odborný článok. :lol:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Dana D » Štv 29.09.2011 7:29

renqa píše:Ale zaujímalo by ma či sa o tom niekde píše, či psy môžu ovčie mlieko...

Určite áno. A je výživnejšie ako kravské.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod angela0071 » Štv 20.10.2011 18:48

mozte mi poradit?mozem dat psovi acidko? kocourovi davame len u psov neviem...
angela0071
Šteniatko
 
Príspevky: 62

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod casira » Štv 20.10.2011 18:57

Možeš.Skús po troche a sleduj,či nebude hnačka,ak to bude dobre znášat kludne dávaj.Je to zdravé. :smile:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod wewe » Uto 13.12.2011 22:05

u nas mliecko funguje bez problemov. ale jak tu citam asi zacnem aj s jogurtami a tvarohom :poklona:
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako šteniatko oblizujúce vašu tvár.
wewe
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 91
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Lindchen » Uto 13.12.2011 22:09

Kde sa dá zohnať ovčie alebo kozie mlieko? V obchode som nevidela, salaš tiež nemám po ruke... Pomohlo by mi, vyzerá to tak, že malý nemôže už ani to :ua: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod zara » Uto 13.12.2011 22:33

V Dubravke tuna (48.179862,17.044183; zelena sipka ked to das do google maps) zvykli mavat take veci. Ale uz som tam velmi davno nebol, neviem ci to este funguje.
zara
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 699

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy