Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod *LUCKY* » Uto 31.05.2011 21:16

Čím viac ľudí poznám, tým mám radšej svojho psa.
*LUCKY*
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156
Bydlisko: Zvolen/Komárno/Partizánske

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Štv 02.06.2011 21:39

Tatiana - Ale toto, čo napísal Luky je tábor agility, a ak sa nemýlim, tvoje šteniatko je asi rovnako staré ako Quincey(okolo 3-4 mesiace, nie?), takže to asi ešte nebude pre vás. Viem ale o tábore v Kežmarku, ja som chcela ísť minulý rok ale nakoniec mi to nevyšlo. Teraz neplánujem ísť, ale myslím, že tam môže byť super. Alebo ešte tuším aj niekde na západe je takýto tábor ukonžený SOP-kou. Ja som sa rozhodovala medzi týmito dvomi, nakoniec som chcela ísť do Kežmarku, ale nevyšlo mi to.. Ak ale chceš, môžem pohľadať, možno sa mi podarí nájsť nejaký kontakt..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Cvičenie poslušnosti ZVOLEN

Poslaťod maxim-zv » Pia 03.06.2011 12:30

Už sa stalo pravidlom že sa stretávame na cvičení poslušnosti zhruba každý pondelok, stredu a piatok o 18:00 na futbalovom ihrisku na sídlisku Západ (pri Bille). Konkrétny dátum a čas je vždy uvedený na mojich stránkach www.psickari-zv.net kedže sem tam sa stane že cvičiteľke sa nedá kôli práci.
Cvičíme od základov až po individuálne triky, ale hlavne metódami aby to bavilo našich psov, čoho dôkazom je asi že ma tam môj krpec ťahá každý deň aj keď sa necvičí :lol:
Pridať sa môže každý, malý, veľký, starý, mladý...
Za cvičenie sa neplatí, cvičiteľka to robí pre svoje potešenie :smile:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kikula22 » Pia 03.06.2011 16:21

Mišo máte tam vo Zvolene niekde blízko tohto dáky park alebo niečo kde su stromy ktoré sa daju obiehať? Rozmýšlame žeby sme prišli sa trošku socializovať na cvičenie a hranie sa aj keď su tam psy.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod marek.li » Pia 03.06.2011 17:35

Cawte,
nevie z vas nahodou niekto, co za cvicak je medzi Velkou Lukou a Lukavicou, pri odbocke na Sampor? Je tam stare ihrisko, udrziavane aj s nejakymi prekazkami. Dopatrat sa k tym ludom vsak nevieme, nikto tam nie je, ked prechadzam okolo z roboty. Neviete komu to patri, resp. kto tam cvici a najma nejaky KONTAKT na nich?
Moc by ste mi pomohli, dikes!!
marek.li
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod maxim-zv » Sob 04.06.2011 11:06

Kika (kikula22): noo sú okolo stromy ale určite nie sú prispôsobené na obiehanie (zarastené) ale na ihrisku sú bránky na nich by sa ti to dalo nacvičovať ale sem tam sú tam s nami aj športovci ktorí sa naháňajú za loptou, ale vždy sa na koniec bránky uvoľnia a my ich zvykneme použiť ako tresnú lavicu za veľmi zlé správanie :lol: . Inak rozmýšľal som že nahovorím Zuzanu teraz keď nemáte istý priestor že by ste raz prišli do Zv aj s pár prekážkami, tunelom, a spojili by sme to s našim cvičením, bolo by to zaujímavé a pre BAK dobrá reklama.
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod kikula22 » Sob 04.06.2011 16:14

Bolo by to fajn a hlavne niečo veľké a ROVNÉ :aaa: Tam by sa už aj dalo čo to pobehať.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Ned 05.06.2011 13:23

Inak na tom ihrisku sa agility trénovať dá, my s Monikou tam chodievame v piatky, ale už sme dávno nemali. Doniesť prekážky a určite by to bolo fajn. Je to veľké a rovné :smile: .
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod mirka22 » Str 08.06.2011 13:38

marek.li píše:Cawte,
nevie z vas nahodou niekto, co za cvicak je medzi Velkou Lukou a Lukavicou, pri odbocke na Sampor? Je tam stare ihrisko, udrziavane aj s nejakymi prekazkami. Dopatrat sa k tym ludom vsak nevieme, nikto tam nie je, ked prechadzam okolo z roboty. Neviete komu to patri, resp. kto tam cvici a najma nejaky KONTAKT na nich?
Moc by ste mi pomohli, dikes!!


To nieje cvičák,tam si len pár ľudí chodí cviciť psy na preteky,skúšky.Pokiaľ viem neberú nových ľudí lebo na to nemajú čas,oni cvičia len svoje psy.Oni robia vrcholové skúšky a nemajú čas na cvičenie druhých psov.A ešte viem že tam občas chodia svoje psy cvičiť vojaci.
mirka22
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 604
Bydlisko: cerin pri ban.bystrici

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Tania » Štv 09.06.2011 20:07

LUCKY ďakujem:)
Riky díky za info:) pozriem ten Kežmarok....niekam by som s drobcom vybehla v lete, aspoň v rámci socializácie...ty toto leto teda ešte neplánuješ? Malý má koľko? :smile: nie je tu niekde v okolí niečo ako psia škôlka alebo proste nejaké cvičisko poslušnosti pre šteníky? fakt nemám prehľad a som lenivá to hľadať po nete, lebo za pár dní štátnicujem, vkuse si potom nadávam, že sa zašívam na nete a neučím sa :lol:
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Pia 10.06.2011 14:14

Tatiana - No ja na leto tábor neplánujem, lebo on je ešte predsa len malý a povedzme že ak by sa išlo na výlet, a bol by to nejaký stupák, tak by to asi nebolo moc dobré.
No šeciálne pre šteniatka neviem :nwm: . Ale cvičí sa vo ZV, potom u vás v BB u záchranárov, a na Iliáši čo viem, a ešte viem, že v Žiari, kde ideme chodiť od budúceho víkendu aj my, je cvičák a čo si píšem s trénerkou tak som veľmi spokojná, prístup, pozitívna motivácia, skúsenosti s obedience, výstavami a tď. A aj ohlasy, bola tam už kamarátka, sú výborné.

Inak malý bude mať 17.6. 4 mesiace..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod maxim-zv » Pia 08.07.2011 9:46

Vo Zvolene sa cvičí poslušnosť už pravidelne, pondelok, streda a piatok o 18:00 na trávnatom poraste (za predajňou Auto Slovák) pri haťi na Hrone resp. pri modrom moste, ktorý vedie ponad hať.
Zamerané je to na základy (sadni, ľahni, zostaň, chôdza pri nohe, ďalej individuálne podľa požiadaviek), takže prísť môže každý (na veku, rase, veľkosti nezáleží). Cvičí sa systémom 10-15min cvik potom cca 10 min pauza aby sa psy odreagovali a pohrali spolu a tak dookola.
Dokonca spolupracujeme aj s oz Pes v núdzi, tak ak nemáte vlastného psíka môžete skúsiť pocvičiť s útulkáčom, ktorému to neskoršie veľmi pomôže nájsť si domov
Bližšie info o aktuálnom cvičení vždy najdete na mojich stránchach http://www.psickari-zv.net , mail pre bližšie info psickari@psickari-zv.net
Nejaké foto najdete tu: http://psickari-zv.net/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=76
pre zobrazenie fotiek klik na album :smile:
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Riky » Pia 08.07.2011 13:39

My chodíme do Žiaru. Mne osobne sa veľmi páči prístup, metódy výcviku aj rozsah toho, čo cvičia. Príjemný ľudia, atmosféra, havinovia sa vždy do sýtosti vyhrajú a z tréningu si vždy odnesieme kopec nových vedomostí :-) :jop:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod mayamibee » Pia 21.10.2011 15:33

ahojte, vie mi niekto povedať kedy sa chodí cvičiť na Iliaš? dakujem :ahoj:
mayamibee
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Banskobystrický Kraj

Poslaťod Avani » Str 02.11.2011 23:53

ahojj .. chodieva sa kazduu nedelu o 14,00 .. cez leto sa to posuva naneskor koli horucavam ale momentalne to je o tej 14,00 :no:
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredné Slovensko