Zvolen

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Zvolen

Poslaťod cora-c » Pon 07.02.2011 18:08

Zdravim, mam malu yorku a je strasne vrtka a ziva tak by som s nou mozno chcela len tak pre zabavu skusit agility, aby sa vyblaznila a zdisciplinovala. Robite nieco take vo Zvolene? Ak ano co to stoji, alebo aka je podmienka, aby som tam mohla s mojim neposlusnym yorkshirskym terierom vstupit? :D
Obrázok
cora-c
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Bydlisko: Detva

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Pon 07.02.2011 19:37

zeane - Ale na stretnutí a aj na FB sme si o tom písali no a keďže chcú poslať stanovy na asku, tak povedali zakladateľky, že web bude keď nám ich teda schvália alebo nejako tak :no:

cora-c - No klub ešte nie je, ale pravdepodobne bude v Banskej Bystrici, však na Facebooku je viac informácií. Zatiaľ, ak môžem, odporúčam zvládnuť základnú poslušnosť najlepšie ako viete, potom sa všetko cvičí lepšie (hovorím z vlastnej skúsenosti, čo som sa snažila o domáce agility na prekážkach typu metla a 2 polienka so starkiným krížencom, a toľkokrát by sa zišlo odloženie)..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod kikula22 » Pon 07.02.2011 19:45

Riky len ťa opravím že to ešte nejde do asky, zatial sa len zakladá OZko :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Pon 07.02.2011 19:50

OZ-ko? Tak som zase mimo :hi: Prepáčte.. Ja som to zle pochopila..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod Kikusha13 » Ned 06.03.2011 12:31

Tak ako?? Jar už klope na dvere. :aaa: Budeme mať kde trénovať???
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Pon 28.03.2011 12:24

No však mu už trénujeme. :jupi: :yes: :dancing:
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Pon 28.03.2011 12:30

Prepáč my už trénujeme. :-DDDD
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Pon 28.03.2011 14:08

Tak rada by som to tak trošku zhrnula, ak môžem :-)

Takže momentálne sa už trénuje, je založené OZ Banskobystrický agility klub(BAK). Trénuje sa:
Banská Bystrica - kontakr buď na Faceboku(pod Banskobystrický agility klub - BAK, skupina), alebo na DF myslím že by som mohla dať sue1982

Zvolen - riky151@centrum.sk, na DF riky(ja :lol: )

V BB neviem ako sú na tom s prekážkami, viem že majú skočky, tunel, a trénujú v soboty(tuším okolo 15:00, ak sa mýlim, opravte ma) a tuším aj slalom, možno aj zónovky, fakt neviem, prepáčte. Tuna vo ZV máme zatiaľ iba skočky a tunel a slalom, no plánujeme kúpiť ďalší dlhý tunel a cez leto by mali byť už aj zónovky.

Vo Zvolene trénujeme podľa knihy, a je to skôr o tom, že chceme s havinami niečo robiť a agility nám učarovalo :smile:

Pokiaľ máte záujem(hlavne Zvolenčania, zatiaľ sme len 2), budem rada, ak sa ozvete. Tak isto aj viac informácií :no:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod maxim-zv » Pia 22.04.2011 19:16

nuž ja osobne agility len ako bokovku a to v BB s BAK-áčmi, raz týždenne ako zmena prostredia úplne ideálne.

inak v ZV na Západe sa cvičí poslušnosť ak sa chcete pridať najbližšie je v pondelok 25.4.'11 o 17:00 na futbalovom hrisku (NIE na školskom!) na Západe, cvičiteľku spoznáte podľa toho že jej borderka Lady má kriklavozelenú vestu
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Pia 22.04.2011 19:49

Takže sme to vtedy boli vy :-) No, ja ešte havika nemám(ale už to nepotrvá dlho, ale to je na dlhšie).. ale navrhnem kamoške :-)
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod maxim-zv » Ned 24.04.2011 19:06

kľudne, cvičí sa aj na veľkonočný pondelok o 17-tej :)
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Pia 23.03.2012 22:10

Vo Zvolenen aktuálne cvičíme každý piatok na sídlisku Západ, no už sa aktívne pracuje na cvičáku s kompletnými štandardnými prekážkami. Ak by sa chcel niekto pridať, radi vás uvidíme :jop:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod Kikusha13 » Pon 23.04.2012 12:15

ak by sa chcel niekto pridať, cvičíme aj tento piatok 27.04.2012 na trávnatej ploche pri predajni Autoslovák.. (pri modrom moste :lol: )
Treba si doniesť : psíka, nejakú hračku, resp. pamlsky, vodu pre seba aj psíka a dobrú náladu..
Začiatočníci začínajú myslím, že o tretej...
Pre bližšie info kontakt na trénerku- DF - riky
alebo môžete kľudne volať aj mne : 0914207204 :hi:

Tešííme sa na vás.... :lol:
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Predchádzajúci

Späť na Cvičáky agility