Kennels' Favourite

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Kennels' Favourite

Poslaťod nordic » Štv 31.03.2011 19:16

Ahojte. Vsimol som si nove krmivo Kennels' Favourite. Rozmyslal som zeby som ho skusil. Dokazete zistit podla surovin ci je to ok alebo nie ? Este sa na slovensku moc nepredava. Len nedavno sa zacal distribuovat.

Tu je popis verzie pre dospelakov. Schvalne nedavam odkaz na stranku ale screenshot aby som nerobil reklamu.

Obrázok
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Marco Varhol » Pia 01.04.2011 14:57

Nemusis to vobec riesit. Snad len otazka ci su to spanielske hydinove mucky alebo holandske ci belgicke.
Uz ani nenajdes pomaly krmivo kde by ho nevyrabali z tychto hydinovych zmesiek. Ucelom vyroby je lacno vyrobit idealne do 20kg vriec a predat ako super premiove krmivo Made In Holand.

Myslel som si ze vacsia hroza ako niektore spanielske krmiva uz ani nie je a ono ze by dalsi adepti na trhu.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Rudolfko » Pia 01.04.2011 22:33

My si toto krmivo dovážame z maďarska a neviem si ho vynachváliť. Osobne stým krmíme všetky psy čo máme. Ale zaleži to aj od Vášho psa či mu to krmivo sadne.
Výhradný distribútor krmiva Kennels' Favourite
Rudolfko
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Marco Varhol » Sob 02.04.2011 7:07

Rudolfko hmm tak to akoze kolko s tymto zazrakom krmis? A dovazat z Madarska? Napis za co kupujes.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod nordic » Ned 03.04.2011 14:33

Co sa tyka "kvality" je to podobne asi comu co je teraz take znamena na trhu ? RC ? alebo tak ?
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Rudolfko » Štv 21.04.2011 19:29

Výhradný distribútor krmiva Kennels' Favourite
Rudolfko
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Dědek Příhoda » Sob 04.05.2013 23:15

Chci se zeptat co si myslíte o těchto konzervách uvedené značky?
Uvádějí 96 % masa, bohužel stránky ofiko výrobce jsem nenašel, což už je podezřelý - ani nemůžu zjistit přesné složení.
Kilo a čtvrt masa za 33 kč?
Dědek Příhoda
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Puk » Ned 05.05.2013 8:41

Rudolfko píše:Osobne stým krmíme všetky psy čo máme. Ale zaleži to aj od Vášho psa či mu to krmivo sadne.


Hmmm, dlhšie rozmýšľam, čo Ti vlastné psy spravili, že ich tak nenávidíš... :ach: :oo: Ja by som mal radšej jedného psa a kŕmil ho poriadne, ako viacerých a týmto... :hi: Máš pravdu, je veľmi dôležité, aby krmivo psovi sadlo, len je otázka, či toto lrmivo sadne vôbec nejakému... Na prežitie možno, ale...
PS. Čo Španielsko to jedna hrôza, darmo tu ktokoľvek ktorúkoľvek značku z nich bude obhajovať, pretože zloženia sú otrasné. Nikto z troch :kak: surovín nemôže vyrobiť kvalitu a komu toto nedošlo, fakt len poľutovať "jeho" psov... Aj keď toto je Holandsko... Sorry za príkrosť príspevku, ale už som nevydržal... :hi:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Dědek Příhoda » Ned 05.05.2013 21:04

já bych jenom tím taky nekrmil. Štěně krmím acanou, jen poslední dobou ( co přičichla k masu) už ji tolik nejedou, tak ji to zalivam studenym vyvarem s troskou masa a je to ok. Na tohle jsem narazil nahodou, tak je mi to taky podivne, jelikoz kdyby tam fakt bylo tolik masa, tak by se to cenove vyplatilo vic nez ten vyvar + mene starosti s jidlem = vice casu na psa.
Dědek Příhoda
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod Marco Varhol » Pon 06.05.2013 7:05

Lamb&Rice super prémiové kvality

pro dospělé psy všech plemen, zejména pro psy, které mají problémy s trávením nebo alergií na potraviny nebo jiné problémy s ledvinami, kožní atopii, těžké pelichání, nadváhy; :haha:

To uz si fakt robia srandu z ludi!!!!!!!!!!!!!!!!

maso (min. 60% jehněčí maso) a výrobky živočišného původu (celá vejce), obiloviny (min. 25% rýže), oleje a tuky, deriváty rostlinného původu,

Som zvedavy kedy EU zastavi toto zavadzanie o podiele masa fintou podiel z podielu.

Toto je pekny brutal Made in Holand. Uz mi tam chyba len trava. :kak:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod bat » Pon 06.05.2013 19:44

ved podla zlozenia je to humus-derivaty :kak:
bat
Šteniatko
 
Príspevky: 71

Re: Kennels' Favourite

Poslaťod beraniste » Pia 09.08.2013 19:31

Některá krmiva jsou lepší, některá horší a všude hraje cena svoji roli. Pravda je taková, že cena garnulí je pěkná a člověk by neměl hned všechno tak rychle odsoudit. Já tímto krmivem krmil a měl jsem s tím velmi dobrou zkušenost. Krmilo a krmí s ním i spousta lidí, které znám, a spokojenost. Asi by to chtělo vždy srovnávat krmiva ve stejné cenové kategorii, ale i tak je to srovnávání těžké.
beraniste
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Granule a konzervy