Vytriedit - strihanie + prechladnutie

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: agresivita

Poslaťod Nyssa » Pon 21.03.2011 9:30

nebuzerujeme psa denno-denne samymi kravinami

práve preto by sme mu aspoň počas toho jedenia mali dať pokoj. ja osobne to beriem ako strašnú vec. a oháňať sa tým, že von ho treba odvolať od blbín, ktoré má tendencie zjesť je absolútne scestné

ja vždy svojim psom hovorím, keď chcú žobrať pri stole - "ja neotravujem pri jedení vás, vy neotravujte mňa" :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: agresivita

Poslaťod Lex » Pon 21.03.2011 9:31

meridia si OT... riesi sa tu agresivita....
Lex
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Hradec Králové

Re: agresivita

Poslaťod meridia » Pon 21.03.2011 9:37

lex
díky za upozornění :joint: ..jen nevim zda jsem úplně OT,jelikož kdybych přivolávala svého psa od žrádla,je klidně možné,že byxch tu agresivitu musela brzo řešit :haha:
Jinak díky za odpověd :lol:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: agresivita

Poslaťod daga » Pon 21.03.2011 9:55

Offtopic: meridia: chápem, že Hanku1 máš v zuboch,ale toto je téma o niečom inom,ako neustále dokazovať, že Hanka nemá pravdu. Založ na to špeciálnu tému, kde sa budeš tomu venovať. Nechápem, že ťa to po toľkých rokoch vôbec ešte baví.
daga
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 799
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: agresivita

Poslaťod Lex » Pon 21.03.2011 10:07

meridia píše:lex
díky za upozornění :joint: ..jen nevim zda jsem úplně OT,jelikož kdybych přivolávala svého psa od žrádla,je klidně možné,že byxch tu agresivitu musela brzo řešit :haha:
Jinak díky za odpověd :lol:


zaloz si vlastni tema o zradle pokud tady jeste neni... mozno tam budu mit chut odpovidat na tve otazky... driv nez muj pes budu agresivni ja, z techto prispevku, ktere jsou uplne mimo...
Lex
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Hradec Králové

Re: agresivita

Poslaťod meridia » Pon 21.03.2011 10:10

Offtopic: : chápem, že Hanku1 máš v zuboch

Offtopic: spíš o něco níž :haha:
lex
Offtopic: jasně,chápu,je to jednodušší odpověd než to vysvětlit.. :smile:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: agresivita

Poslaťod Amaguk » Pon 21.03.2011 10:13

Lex píše:
Lindchen píše:Offtopic: Zaráža ma, že práve Hanka súhlasí s človekom, ktorý otvorene propaguje odvolávanie psa zo spánku a od večere.


co mas furt s tym spankom? a co je tak strasne na tom, ked niekto raz za cas (!!!) vyskusa odvolat od zradla?

drahi priatelia, dalo mi to celkom zabrat, nez som si precitala o com sa tu bavite za posledne 2 dni... nechapem co do seba tak rypete... kazdy moze mat svoje vycvikove metody ktore vyhovuju psovi aj psovodovi... (tento nazor bude bohuzial vzdy subjektivny, predpokladam ze nikto nie ste Dr. Dolittle a nekomunikujete verbalne so svojim psom a mozte sa len domnievat co si o tom mysli) pokial si niekto mysli ze nemoze odnaucit odvolanie od zvery sposobom co tu opisoval kohutik, tak prosim... dohodnite sa s Kohutikom, mozno to vaseho psa odnauci... ked nie, tak potom budete mat aspon dobry pocit, ze ste mali pravdu... ak ano, potom budete mat po probleme s lovenim...

ste ako kohuty na smetisku (Kohutik prepac, nema to nic spolocne s tvojim menom )... hadate sa o :kak: ... vsetci chcete mat pravdu a popri tom pravda nemusi byt len jedna.... som v soku... a pochybujem o moderatoroch ze vedia, preco moderatormi su... :nie: fujtajbl....

veru sila :ach:
viac nemam na tvoje mimoriadne poucne a diskusiu i temu vyrazne obohacujuce OT co dodat, no som zvedava, aka bude reakcia z moderatorskej strany...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: agresivita

Poslaťod Nyssa » Pon 21.03.2011 10:20

Lex píše:meridia si OT... riesi sa tu agresivita....

Offtopic: Lex, príde mi trochu trápne, že najprv do niečoho zabrdneš, pár ľudí tu sfúkneš a nakoniec nemáš ani toľko slušnosti, aby si pár vecí objasnila a vysvetlila. radšej sa skryješ za to, že tu je to OT alebo sa ti nechce? veď môžeš reagovať v príslušnej téme, moderátori ti to tam veľmi radi presunú
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: agresivita

Poslaťod Lex » Pon 21.03.2011 10:25

ano Amaguk, mas pravdu... priznavam, ze je to trochu prehnana reakcia... lenze ja som tu vcera v noci prisla hladat rady ohladne agresivity, a po niekolkych precitanych stranach som nic nenasla... myslis ze to je spravne? mne je v podstate jedno co moderator urobi a aj co si bude o tom (o mne) mysliet, nie som ziadne víajpí... ale iste pravidla by platit mali... a aj slusnost tu nie je samozrejma... takze tymto sa ja ospravedlnujem za vcerajsi "poucny" prispevok...

nyssa: nereagujem lebo nechcem, nepatri to sem... nech to kludne presunu a pokial ma bude dana tema zaujimat tak odpoviem... ano, vyhybam sa, pretoze mi pride ze sa chcete len hadat... :no:
Lex
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Hradec Králové

Re: agresivita

Poslaťod Silvuch » Pon 21.03.2011 10:34

Prepáč Lex, ale niekedy staci citat od zaciatku, nie od konca, nie je to v arabcine. :nwm:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik