Svietiaci obojok...

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod hedda » Ned 08.11.2009 20:48

kikula22 píše:My máme ten svietiaci visiglo. Ale fakt neodporúčam, síce svieti ale moc slabo. Vlastne tam len blikajú tie kostičky aj to odsť slabo...Lepšie ho vidno len už vo fakt veľkej tme.


My mame tiez vidiglo ale ten co len preblikava biela, cervena, modra. Je to super, vidiet. Raz nam zrazilo fenku (vsetko dopadlo super) a od tej doby bez obojkov ani na krok. Hlavne ked byvate na sidlisku alebo ked je cesta bez chodnikov. Je pravda, ze chodime ako svietiaca atrakcia...ale je nas vidiet a je to aj bezpecne.
hedda
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Šamorín

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod basuu » Pon 09.11.2009 1:35

Ja mam tusim to, co myslel Johny: http://www.mojmilacik.sk/blikajuca-skob ... -chrom-kov (z toho chovaku co je v petrzke pri carrefoure, za 5e)
a vazne si to pochvalujem, je to lahky privesok, takze neprekaza ani malemu psovi, preblika to aj chlpy, takze vhodne aj pre dlhosrstych. Blika ako salene, vazne ako stroboskop, modro-cerveno, ale mojmu psovi to neprekaza. Skusim urobit zajtra vecer nejake video, vazne to super vidno aj na dialku.
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod tera » Uto 02.03.2010 13:16

tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 10.07.2010 13:26

Tera a vidno ho dobre ten obojok, respektíve to blikanie ? My sme mali od visiglo, ale po asi dvoch týždňoch putoval naspäť jakže sa pokazil :ua:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod esster » Uto 02.11.2010 12:30

my mame privesok na obojok a celkom dobre svietil presvietil a tu huňu co ma ester. Az raz niekomu sikovnemu podaval ruky(ach preco musim mat 2 bratov :lol: ) a ten ho rozobral a uz nevedel dat naspet :pac:
kupila som ho na vystave a uz taky nemozem zohnat. Teraz si chcem kupit daky reflexni ale sa bojim ze ester nebude vidiet. :nwm:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 02.11.2010 14:19

Visiglo obojky svietia super, nie tie kostickove a ine hluposti, ale nevydrzia dlho. aspon mne to vidrzalo len nejaky mesiac a konec a poznam viacero ludi s podobnymi skusenostamil. mozno sme mali zle stastie ale su dost drahe na to ake su nekvalitne a labilne :nwm:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod evuliq » Uto 09.11.2010 10:42

tiez som mala blikaci obojok pre Artura.. ale vyzeral s tym ako ufo, bolo to strasne agresivne a tym ze ho na zimu nechavam zarast tak sa to blikanie pod tou ciernou srstou aj stracalo.. No a okrem ineho tym ze je to permanentne niekde zohnute mi zacal vypadavat kontakt a raz to blika a raz nie.. a vadilo mi to ze musi mat na krku dve ohavy.. obojok a ten blikac...tak som to dala bokom a pristupila som ku kupe reflexneho obojku.. Co je uplna bomba.. to blikanie psa neosprostuje, ked naneho zasvietim ziari ako lampion.. Vrelo odporucam.. a ani ta cierna husta kozusina to nezakryje..
Vyraba to trixie.. je cely sedy reflexny s packami.. velmi mile... nejakych 6€ to stalo... este dokupim aj voditko a sme parada vybaveny...
:-)
evuliq
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 247

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod helluska » Uto 23.11.2010 10:11

My sme kupili tento http://www.zoohit.sk/shop/psi/voditka_a_obojky/reflexni/reflexni_doplnky/190592 a zatial sme velmi spokojni.
Ja som sa (priznam sa) stale smiala z tych blikajucich a svietiacich veci... ale kedze mam cierneho psa, je to na nezaplatenie. Tento obojok je vodotesny, takze sa nebojim vziat ho do dazda a snehu, krasne to ziari a hlavne neblika, lebo to by som prisla aj ja o nervy. Chodime do parku, kde je vela cyklistov, takze nas je vidno a ja som vacsinou tiez v niecom tmavom, lebo na prechadzky s hafom je to praktickejsie, takze cykliksti a vodici lahsie zaregistruju aj mna.
Dogs are miracles with paws.
helluska
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Košice - Mníchov

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod Asgrand Anteaus » Štv 03.02.2011 22:18

Vie mi niekto potvrdiť technickú spoľahlivosť a trvácnosť zdroja a LED u tejto značky? (výrobcu)
Konkrétne rada SPORT...Ď.
http://www.sviticiobojky.cz/vice.htm

http://www.granulky-domu.cz/chovatelske ... php?CA=232
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod ??Maria?? » Pia 04.02.2011 20:52

Ja mám ten istý čo Tera :smile:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 05.02.2011 22:24

ja s Visiglo bohužiaľ nemám dobré skúsenosti. mne to vydržalo asi mesiac a to som nepoužívala ani ako obojok, ale len ako blikačku, čiže som neupínala na neho vodítko. blikajú parádne a jasno, preblikajú aj hustú srsť môjho psa, ale ako hovorím blikalo to mesiac a koniec, tak neviem či len náhoda a chybný kus, alebo čo :nwm:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod ??Maria?? » Sob 05.02.2011 22:44

neviem, mám ho krátko, potom dám vedieť. :smile:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 06.02.2011 12:57

dobre, daj, pretože lepší blikáč som ešte nenašla a aj by som si ho znovu kúpila, len dosť stojí a bojím sa, žeby opäť zlyhal.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod helluska » Ned 06.02.2011 13:17

Natalia, my mame tento http://www.zoohit.sk/shop/psi/voditka_a ... nky/190592 od jesene a jedine s cim bol trochu problem - zohnat don nabijatelne baterky, ale uz aj tie mame. V pohode v dazdi, v snehu a krasne svieti. Teda ak ti nejde vyslovene o blikaci, tak tento urcite odporucam. Pred jeho kupou som citala tu na fore o ostatnych podobnych, plus ine hodnotenia od ludi a jedine na tento sa nik nestazoval. Mame kopec stvornohych kamosov, co maju rovnake, len v inych farbach.
Dogs are miracles with paws.
helluska
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Košice - Mníchov

Re: Svietiaci obojok...

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 06.02.2011 13:20

skoda ze nemaju mensie obojok,pre nas je to velke :ua:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy