Regal

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Regal

Poslaťod clovekxxl » Sob 04.12.2010 7:52

Ahojte, co hovorite na tieto granule, zlozenie som nasla iba v anglictine...stoja 15kg 33euro, co sa mi dost paci:)
tu je zlozenie:
Large Breed Adult

PROTEIN 22 | FAT 13 | FIBER 4%

Guaranteed Analysis:
Crude Protein, not less than………………22.0%
Crude Fat, not less than………….……..…13.0%
Crude Fiber, not more than……….………..4.0%
Moisture, not more than……………..……10.0%

INGREDIENT LIST: Turkey Meal,Chicken Meal, Brown Rice, Ground Sorghum (Milo), Dried Beet Pulp, Chicken Fat (Naturally Preserved with Mixed Tocopherols), Potato Product, Brewers Dried Yeast, Natural Flavor, Flax Seed Meal, Lecithin, Sea Salt, Calcium Carbonate, Potassium Chloride, L-Lysine, DL-Methionine, Fish Oil, Choline Chloride, Propionic Acid, Yucca Schidigera Extract, Glucosamine, Lactobacillus Acidophilus Fermentation Product Dehydrated, Vitamin E Supplement, Ascorbic Acid, Vegetable Oil, Biotin, Niacin Supplement, d-Calcium Pantothenate, Vitamin A Acetate, Riboflavin Supplement, Vitamin B12 Supplement, Thiamine Mononitrate, Pyridoxine Hydrochloride, Menadione Dimethylpyrimidinol Bisulfite (Source of Vitamin K Activity), Citric Acid, Vitamin D3 Supplement, Folic Acid, Ferrous Sulfate, Zinc Sulfate, Zinc Proteinate, Iron Proteinate, Zinc Oxide, Copper Sulfate, Manganese Sulfate, Manganese Proteinate, Copper Proteinate, Manganous Oxide, Sodium Selenite, Calcium Iodate.
clovekxxl
Okoloidúci
 
Príspevky: 16
Bydlisko: zalesie

Re: Regal

Poslaťod starr » Pon 10.01.2011 16:03

Mňa by tiež zaujímal názor na toto krmivo, lebo kamoška sa ma pýtala, čo si o ňom myslím a nevedela som, čo jej mám povedať.

Zloženie som si preštudovala, príde mi to taký priemer, že určite lepšie ako napr. Jednota Coop alebo Tesco či Pedigree granule, ale zasa o dosť horšie ako napr. Orijen alebo Acana.

Na prvom mieste sú múčky a nie čerstvé, mrazené či sušené mäso, nie je tam uvedený ani percentuálny podiel mäsa, takže nejaká veľká výhra to asi nebude, ale to je asi tak všetko, čo som zo zloženia dokázala vylúštiť. Obsah proteínov sa mi zdá byť taký normálny... No neviem, asi taký stred alebo horší stred, nie?

:otaznik:
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Regal

Poslaťod tonamie » Pon 10.01.2011 18:59

Ak ti pomôže stránka výrobcu http://www.regalpetfoods.com/dog_food.html, má to šialené akciové ceny na zoofaste 15kg plus 15kg zadarmo cca 40€
Marco hodnotil receptúru lambrice v téme Proplan pár príspevkov dozadu a celkovo sa mu zdalo lepšie ako napríklad Bento Kronen ale kdo ví ako sadne psovi.
Offtopic: aj Acana má na prvom mieste múčky len zázračný česko-slovenský preklad z toho spravil dehydratované mäso
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Regal

Poslaťod starr » Pon 10.01.2011 19:41

Ďakujem pekne, pozriem to v téme o Proplane, dobre vedieť, že sa to rozoberalo inde. Dík. :smile:
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Regal

Poslaťod Marco Varhol » Pon 10.01.2011 21:20

Ak das do krmiva kuraciu a morcaciu mucku v podiele 30% tak nemozu byt hrube proteiny 22%.
Takze ten podiel mucky bude dost nizky. Na druhej strane je cena realna ku kvalite produktu.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Regal

Poslaťod starr » Pon 10.01.2011 21:26

Ja tej úvahe o podiele múčky a proteínov celkom nerozumiem, neviem si predstaviť, čo si tým chcel povedať. Iba si domýšľam, že asi to, že je to shit? :lol:
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Regal

Poslaťod Marco Varhol » Pon 10.01.2011 21:29

Nie chcel som tym povedat ze zlozenie je ok ale podiely masovych casti budu nizke aby realizacna cena bola nizka.
Takze v kategorii premiovych krmiv velmi slusne.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Regal

Poslaťod starr » Pon 10.01.2011 21:34

Ďakujem, už rozumiem. Ale všeobecne by sa dalo povedať, že nízky podiel mäsových častí = nič moc granule, nie? :hi:

K čomu takému známejšiemu by sa dala táto značka čo do kvality a podielu mäsa prirovnať? Je asi tak dobrá alebo zlá ako napr. Eukanuba alebo Pro Plan?
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Regal

Poslaťod Marco Varhol » Pon 10.01.2011 22:43

Nemozes hodnotit znacku, ale presne podla druhu krmiva.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Regal

Poslaťod starr » Uto 11.01.2011 10:18

Áno, máš pravdu.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field


Späť na Granule a konzervy