Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 10.09.2007 9:54

sneh, vietor, dazd: nejake nepremokave
zima, staci napr. fleec.
daj si usit dva, ked bude dlho prsat, nebude to stacit schnut :no:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Mima » Pia 28.09.2007 10:06

no mame problem... chceme to so starkou usit, ale nevieme ake by to malo mat rozmeri... poradite mi ako sa to meria???
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Silwuska » Pia 28.09.2007 10:10

Merias dlzku chrbta...od obojku po koren chvosta...dalej dlzku je dobre merat od chrbtice po zem...obvod hrudnika...obvod krku...to staci..no a pokukaj stranky zo psim oblecenim...tam sa mozte s babickou inspirovat...inak to je vyborna babicka ked sa na to podujala...ze ju pozdravujem :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Mima » Pia 28.09.2007 10:15

silwuska: diky, odkazem...

ale zase ta druha o tom nechce ani pocut, ze naco by mu take daco strikovala... :ua:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod jefima » Pia 28.09.2007 16:59

ja mám chrta a už teraz sa zimy bojím. Tieto psy sú bez podsady a takmer bez tuku. Oblečenie som mu dala šiť v Čechách na mieru lebo mu nič kupované v obchode nesedelo-ich stavba tela je predsa len iná ako u ostatných psov.Občas som mu už dala pletený roláčik a to ste mali vidieť tie úškrny niektorých ľudí.Jeden pán sa ma pýtal že prečo ho tak " vycickávam " že je to pes anie človek. No vysvetľujte to :vykricnik Pre nás je oblečenie nutné.
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73

Poslaťod vlciacik » Sob 29.09.2007 9:15

no ved ja mam nemeckeho ovciaka a stastie ze mu netreba oblecko aj ked so segrou ked som ece bola mala som vtedy mohla byt ece asi skolkarka tak sme robili mu oblecenie aj capky a take :heh: stare krasne casy :heh:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Mima » Sob 13.10.2007 12:13

nemate niekto daky strih alebo nakres, akoby mal vyzerat taky svetrik(strikovany)???alebo daku stranku, kde to moze byt??? potrebujem to nutne!!!
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod NIKEEKIN » Pon 15.10.2007 22:30

ja nesijem,ale moj hafanek ma taky cierno biely svetrik a strikovala mu ho moja svagrina.je moc pekny
NIKEEKIN
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod catchy » Uto 16.10.2007 9:58

NIKEEKIN píše:ja nesijem,ale moj hafanek ma taky cierno biely svetrik a strikovala mu ho moja svagrina.je moc pekny

Nemohla by si sem dat foto, chcela by som tiez nieco take spravit mojmu krpcovi :)
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Turcianske Teplice

Poslaťod Clea » Uto 16.10.2007 11:40

Ja som šila raz oblečko. Mala som 5 mesačné šteňa a išli sme na lyžovačku. Keďže bývame v byte, na dolniakoch a išli sme na hory, tak som nechcela, aby prechladla. Mala ho oblečené iba raz, pretože sa jej to nepozdávalo a stále si okusovala všetko kam dočiahla. Nakoniec som jej to dala dole. To šialené šteňa lietalo celý čas po snehu a kamošila sa zo všetkými v bufete, tak jej ani nestihla byť zima. Vždy keď si chcela oddýchnuť od behania a nechcela sedieť na zemi, tak sa niekomu natlačila do náručia, aby ju hladkali. Kto by odolal bígliemu šteňaťu?! 90 % ľudí neprotestovalo a ešte sa aj fotili. Bola to zábava. Takže moje šitie vyšlo na zmar, oblečko sme už neobliekli.
Clea
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod MisheliQ » Str 17.10.2007 8:55

Mima117 píše:nemate niekto daky strih alebo nakres, akoby mal vyzerat taky svetrik(strikovany)???alebo daku stranku, kde to moze byt??? potrebujem to nutne!!!


ja som našla len toto:
Miery psíka :
1. dĺžka od chrbáta od kohútku po koreň chvosta
2. obvod krku - výstrih
3. obvod hrudníku
4. obvod psieho pasu
5a. výška chrbáta - od zápästia po stred chrbáta ( kabátky s nohavicami)
5b výška chrbáta - od lakťa po stred chrbátai ( kabátky bez nohavic)
6. dlžka bruškového dielu od krku po čurina / u psíkov /
7. šírka medzery medzi prednými nohami
Pri veste a bunde merať č.1.2.3.5a.7.

Pri overaly meriame všetko


PSÍKA MERIAME V STOJI !!! / za zlé odmeranie psíka , neberiem reklamácie /

http://www.oblecpsa.szm.sk
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Mia » Str 17.10.2007 11:49

Nakolko moja sucka ochorela a vypadava jej srst na brusku ....tak sa aj ja zacinam bat zimy ....kupila som jej oteplenu vestu...strasne je zlatuckaa...vyzera ako zachranarsky pes
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

Poslaťod Mima » Str 17.10.2007 18:02

TO STACI... DIKY...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Bendy » Pon 12.11.2007 18:21

Nasa Sitka ma taketo oblecko do studeneho pocasia, davam ho, iba ked je teplota okolo nuly, pre vyssie teploty ma bundicky a cerveny rolacik :no:

Obrázok
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 13.11.2007 8:35

Bendy: pekne, take kozmicke :smile:

to ma v nutri nejak zateplene? a nemusi sa jej zakrit aj krk, ako to pri takto malo chlpatych havoch je.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy