S - ružomberok

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: ružomberok

Poslaťod Daida » Ned 02.01.2011 20:33

Sorry, učím sa snowboardovať celý víkend, tak tu nie som :lol: ale: jasné, zatiaľ nevidím dôvod, aby sme sa nepridali a tešíme sa! :smile: Na Kalváriu sa asi viem dostať, mávali sme tam v lete tréningy, ale kde presne? Ešte pred tým, ako začnú kaplnky? Alebo ak by Vám to nevadilo, tak možno pri detskom domove? Tam sme sa stretávali, keď sme šli behať.
Vyjadrite sa :hi:
Obrázok
Daida
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: ružomberok

Poslaťod maktub » Ned 02.01.2011 20:40

Ok, môže byť aj pri detskom domove, to je kúsok nad Kamzíkom. A o ktorej sa stretneme? Dáme to na tú deviatu?
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: ružomberok

Poslaťod Daida » Ned 02.01.2011 20:49

to by bolo fajn. Nám príde vlak o 8:25 do RK.
Obrázok
Daida
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: ružomberok

Poslaťod mart.ina » Ned 02.01.2011 22:30

Inak Kamzik je krcma este pod decakom, je to akoby na krizovatke pod decakom.
hadzem sem aj mapu, kamzik je to zelene, decak je oranzovy.

Obrázok
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: ružomberok

Poslaťod Rika » Pon 03.01.2011 9:36

Možno by sme sa pridali, uvidím ako na tom budem s učením :smile:

Daida, potom teda môžeme cestovať aj spolu :smile: . A aspoň budem mať navigáciu, keďže ani neviem kde, čo v RK je :lol: . Čo to ide za vlak? (či ide len z LM alebo aj z LH).

Biggy tu niektorí poznáte, je to flegma submisívna :lol: a Alf je debo, ale ak by bol k niektorému zo psov zlý, čo snáď nebude (väčšinou je len ak sa ku mne priblíži iný pes), tak mu dám náhubok. :smile:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: ružomberok

Poslaťod mart.ina » Pon 03.01.2011 11:53

Jeeej Rika pod aj ty, s ucenim som natom zle aj ja, caka ma skuska z trojsemestralnej anatomie, ale idem aj tak.
A vlak ej to rychlik Cingov, takze yb si sa musela do LM dostat inak. Ja mam fenu ignorantku, takze problem by byt nemal.
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: ružomberok

Poslaťod Daida » Pon 03.01.2011 12:42

je to rýchlik Čingov 8:06 z LM http://cp.atlas.sk/draha/?p=MiUzODU2MSU ... g3NjIyMDE-
ja skúšam zlomiť našich, že by nás hodili, lebo Leo ešte nešiel vlakom a mám trocha obavy... Tak ešte upresním.
Obrázok
Daida
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: ružomberok

Poslaťod maktub » Pon 03.01.2011 13:08

Ako sa nás nazbieralo, bude z nás pekná tlupa. :heh:
Viem, že s Biggy ani s Alfom na Choči Magis nemal problém, tak hádam nebude ani teraz. :no:
Daida, len presviedčaj :yes: , ja som už s našimi dohodnutá. :smile: :jazyk:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: ružomberok

Poslaťod Rika » Pon 03.01.2011 13:15

Ďakujem, tak teda my sa stretneme v LM ak pôjdem :smile: Ale vidím to vcelku nádejne :jazyk: .
No, však ak, tak by sme si už nejak pomohli s tým naložením psov do vlaku... ja za horšie pokladám vykladanie psov z vlaku, lebo do vnútra si naskočia aj sami :lol:

mart.ina píše:Ja mam fenu ignorantku, takze problem by byt nemal.

On proti fenám nemá už duplom nič, keď tak skôr ku psom, ak cíti, že si môže dovoliť... ale aj tak je väčšinou dobrý kým sa ku mne ako som už spomenula niekto nepriblíži. Vtedy skočí aj do Biggy. :pac:

A maktub, pevne verím, že problém nebude. :smile:
Len Alf bol síce už vtedy taký, no dosť sa to zhoršilo pubertou a hlavne musí byť uviazaný, lebo by ľahko zdrhol.

Ozaj a pôjdeme aj ak by náhodou chumelilo alebo čo? :lol:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: ružomberok

Poslaťod maktub » Pon 03.01.2011 13:23

Včera som pozerala počasie a hlásili sneženie s dažďom, ale tu pršať hádam nebude a mne sneženie nevadí. :no: Ale ja tak či tak budem ráno v Rk, lebo tam idem na omšu. A opováži sa byť hnusné počasie, potrebujem už niekde vypadnúť, lebo mi už z biofyziky začína preskakovať ! :joint:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: ružomberok

Poslaťod Daida » Pon 03.01.2011 13:29

juuj už sa teším, konečne nejaká socializácia- mňa aj psa :lol: Leo je teraz v puberte, takže nemáme 100% poslušnosť :ua: ale snažíme sa to usmerniť, nebude vám to vadiť? Ak by robil bordel, tak jasan že pôjde na stopku.
Obrázok
Daida
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: ružomberok

Poslaťod Matt Noir » Pon 03.01.2011 13:40

No tak pevne dúfam, že pôjdeš aj ty, Rika :lol: .
Všetko hádam bude fajn, čím viac nás bude tým lepšie a pôjde sa za každého počasia, v to dúfam, nech je aspoň poriadna tá vychádzka :lol: .
Zobral by som aj moju bíglicu, ale to by boli iba problémy, keďže ona "vidí" iba pachy a nič iné ju nezaujíma a ťahá a ťahá :pac: :lol: . Ale s inými psami by problém nebol, len tá výchova... :ua: škoda že som vtedy ešte o výchove a výcviku vedel tak akurát nič.
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: ružomberok

Poslaťod Rika » Pon 03.01.2011 13:54

Matt Noir píše:No tak pevne dúfam, že pôjdeš aj ty, Rika :lol: .
Všetko hádam bude fajn, čím viac nás bude tým lepšie a pôjde sa za každého počasia, v to dúfam, nech je aspoň poriadna tá vychádzka :lol: .
Zobral by som aj moju bíglicu, ale to by boli iba problémy, keďže ona "vidí" iba pachy a nič iné ju nezaujíma a ťahá a ťahá :pac: :lol: . Ale s inými psami by problém nebol, len tá výchova... :ua: škoda že som vtedy ešte o výchove a výcviku vedel tak akurát nič.


Tak len ďalej ver :lol:
Vezmi juuu... možno si bude rozumieť s Alfom, s ním je to rovnaké :jazyk: . Keď, tak si ich zapriahnem a bude hijo, hijo, hijóóó :joint:
A vezmeš aj foťááák? :hi: :lol:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: ružomberok

Poslaťod Matt Noir » Pon 03.01.2011 14:08

Fakt ju mám vziať? To by som ale bol ďaleko vpredu :lol: . Foťák samozrejme beriem, to považujem za povinnosť :lol: . Ale ak by som zobral aj Lauru, tak z toho jej ťahania by to bolo ťažké fotiť a navyše je v Ľubochni pri starých rodičoch a cestovanie nejak dobre neznáša, tak stále zvažujem či áno alebo nie...
czech it! --> http://www.mnphoto.tk <-- czech it!
Čo môžeš odfotiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Let's go fishin'. :D
Matt Noir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Košice

Re: ružomberok

Poslaťod obsidian » Pon 03.01.2011 14:34

Ist na stretko psickarov bez psa je take...no...okej, neviem definovat. :lol: Vsak si ju das na stopku a vec vybavena, nie?
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky