[B,F] Upírske denníky (The vampire diaries)

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod 01dieselgirl » Pia 05.11.2010 14:43

Kača píše:Ja som čítala jednu alebo max. dve knihy a vôbec sa mi nepáčilo. Úplná kopíracia Twilightu, tie isté situácie, tie isté dôvody. Keď som čítala, stále som mala pocit že su to strašne zle premyslené kópie.

musim ta opravit! Vampire diaries nemozu byt kopiou twilightu kedze L.J. Smith ich napisala v roku 1991 :yes: ...takze ak niekto od niekoho nieco okopiroval tak jedine Meyerova :no: ... nabuduce prosim kym nieco taketo napises aspon si over ci to je pravda :ach: :ahoj:
tu som nasla nieco o tom pisane, ak by mal nahodou niekto este nejake pochybnosti : http://www.vampire-diaries.net/lj-smith
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod denyho slniecko » Sob 06.11.2010 15:35

hej aj ja som si to najprv myslela lebo twilight je popularnejsia kniha, no knihy.
ja mam jednotuku. som to dostala na narodky a stale to ma niekto pozicane. mna take knihy o strasidlach nebavia.
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod 01dieselgirl » Sob 06.11.2010 16:01

mna teraz praveze taketo fantasy knihy chytili :lol: ...co sa tyka twilightu tak knihy boli jednoznacne lepsie :jop: ...ale pri vampire diaries sa mi viac paci serial...mozno to bude aj vyberom hercov ...sami pekni chlapci :hi: ...hlavne Ian Somerhalder ako Damon je proste dokonaly :winner: :love:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod AlicaGGG » Ned 07.11.2010 19:43

ja som tiez pozerala, a prislo mi to take...divne
tiez sa mi to zda byt dost podobne twilight-u, ale celkovo sa tam podla mna toho moc dialo, vsetci chlapi rovnaki vyzor, vobec neviem, kto je kto :lol: a vlastne sa tam nic moc neudialo - 1 stalôe vrazdil a druhy po nom upratoval
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod verca » Pon 08.11.2010 11:34

Aj ja som to zacala pozerat v nedelu na markize a celkom ma to chytilo :lol: ale mne sa paci ovela viac Stefan :hi: no a neviete s kym ta Elena vlastne skonci? :nwm:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod 01dieselgirl » Pon 08.11.2010 20:56

Alica: odporucam pozriet si to v originale ak vies po anglicky :no: ...vazne ten slovensky dabing je uply des :pac: ...mne bolo az miestami do placu...a ked som pocula ako jej zhovadili meno :ach: tak som to musela prepnut...normalne sa vola Elena a oni ze ELINA!! :pac: no chapete to niekto??!! :aaa:

verca: aj mne sa na zaciatku tiez najviac paci stefan :lol: ...ale teraz v 2. serii je damon proste uzasny :hi: ...uz sa uvedomil a stal sa z neho tiez ten dobry...a zalubil sa do eleny aj ona do neho ibaze ona lubi aj stefana a lasku k damonovi si nechce priznat... takze to este nie je iste s kym skonci...ale v knihe skoncila so stefanom :smile:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod verca » Uto 09.11.2010 13:12

Juj tak dobre ked bude aj Damon dobry ale aj tak sa mi viac paci Stefan ma nieco viac do seba ako Damon :lol: no a dufam ze skonci so Stefanom :lol: ale asi tam bude aj niekto iny upir ci nie dake baby sa tam nepremenia abo co? :oo: Uz vidim ze zacnem maniacit pomaly na tom..hi :lol:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod 01dieselgirl » Uto 09.11.2010 17:15

neboj sa bude tam viacej upirov :yes: :no: ale viac ti nepoviem :jazyk: to si musis pozriet :no:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod usagi » Štv 18.11.2010 0:13

verca píše:Aj ja som to zacala pozerat v nedelu na markize a celkom ma to chytilo :lol: ale mne sa paci ovela viac Stefan :hi: no a neviete s kym ta Elena vlastne skonci? :nwm:


necitala som,nepoznam - ale teraz pocas marodky som v nedelu videla jednu cast,takze ti odpoviem - ten kladny (meno neviem)...just si pozriem poslednu ci ma prekvapia...ale myslim,ze je to rovnako prvoplanove ako vacsina serialov :heh: a aby druhemu nebolo luto - tak zrejme zomrie,ale ak nie,tak si najde inu lasku a bla,bla,bla...asi vyhodim telku-nic moc sa v nej nikdy nedeje :joint:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod verca » Štv 18.11.2010 8:04

Mas pravdu vecsinou su tieto serialy vsetky na jedno kopyto :lol:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod maktub » Sob 20.11.2010 17:22

Ja som túto stredu akurát dopozerala všetky diely, teraz už len čakám na ďalšiu časť - The Sacrifice, tuším má premiéru 2. decembra? Strašne ma to chytilo, len banujem, že som si najskôr neprečítala knihy, vždy som sa na ne kukla a pomyslela som si, že to bude nejaká blbosť - podľa obalu :lol: . A ten slovenský dabing je katastrofa, nedá sa to počúvať... :ach:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod camon » Ned 21.11.2010 9:50

az 3.12 :ua: ja som zacala citat prvy dennik a bol dost iny ako serial,len ma to motalo, tak som citat prestala :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod maktub » Ned 21.11.2010 17:58

meddy píše:az 3.12 :ua: ja som zacala citat prvy dennik a bol dost iny ako serial,len ma to motalo, tak som citat prestala :ach:

Ja práveže rozmýšľam, že si ich všetky objednám na Vianoce, koľko to má vlastne častí, lebo v angličtine majú na martinuse aj 6. diel, v slovenčine je len 5, či to ešte nepreložili?
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod Federika » Uto 21.12.2010 16:12

Ja som to tiez zacala pozerat, sice neviem preco, ale je to celkom fajn. Aj ja som si myslela, ze je to skopcene podla Twilightu, ale dakujem, ze ste ma vyviedli z omylu. Takze odteraz zabudam na to, ze som precitala Sumrak :lol: Mam radsej prvy napad.
Hm, a k hercom. Stefan sa mi nepaci :hi: . Pre mna to je asi tak, ze sa mi paci ako Robert Pattinson a toho nemozem. Ale Damon je pekny. Taky zvlastny, tmave vlasy a vyrazne modre oci. No, neda sa mu odolat, aj ked som uz videla aj krajsich chlapov :lol:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: [B,F] The vampire diaries (upírske denníky)

Poslaťod 01dieselgirl » Str 22.12.2010 22:01

Damon ma proste nieco do seba...neviem to ani popisat :devil: a aha co som nasla :aaa:
http://www.youtube.com/watch?v=Pc4bglD40Kw Yeah!! he´s hot mess :love:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou