Výcvikové tábory

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod wer » Sob 20.11.2010 18:29

vycvikovy tabor je tabor, kde sa cvici... :lol: moze byt zamerany na rozne aktivity so psom. trvaju obvykle tyzden (v lete najcastejsie) alebo su len vikendovky. su poriadane klubmi - bud nejakeho plemena, alebo nejakeho sportoveho klubu. niektore su otvorene - moze sa prihlasit ktokolvek, alebo su uzatvorene - tie, ktore si poriadaju jednotlive kluby. byva zabezpecene ubytovanie, vycvikari, prip. figuranti. treningy su viac-fazove, za ten tyzden sa da neskutocne vela naucit. (no a niekedy byvaju ukoncene skuskou)
harmonogram nasich vycvikovych taborov bol cca takyto: rano stopa, potom poslusnosti, 1. kolo obrany, oddych, k veceru 2. kolo obrany. vecer sme zhodnotili den, rozobrali natocene videa z treningu. podla vydrze psov sa potom radi aj nejaky den oddychu pocas toho tyzdna...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod esster » Ned 21.11.2010 11:59

wer moc krat ďákujem za vysvetlenie :lol:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod Lenkaa » Ned 21.11.2010 13:21

Mňa by zaujímala veková hranica, čo som hľadala, tak boli len tak do 18 rokov a tí starší už boli len figuranti a výchovní tréneri.. ale čo tak také osadenstvo v rozpätí 20 - 100 rokov? :lol:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod denyho slniecko » Ned 21.11.2010 13:44

A je aj tabor, kde sa necvici len obrana? Napriklad agi, DD alebo co ja viem co?
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod Barca » Ned 21.11.2010 13:48

su aj agilitytabory :smile:
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod mart.ina » Ned 21.11.2010 14:26

skuste sa kuknut v pozvanky na podujatia, do starych podujati ci nejak tak sa to vola, su tam temy este z leta ked tabory boli
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod wer » Ned 21.11.2010 16:50

lenkaa, to si si pozerala akurat vycvikovy tabor mladeze... :ha: inac vsetky ostatne su "normalne" - pre vsetky vekove skupiny.
a hej, byvaju rozne tabory - okrem sportovej kynologie aj agility, aj polovnicke, zachranarske, mozno aj musherske... v podstate skoro kazdy klub s aktivnymi clenmi si urobi nejaky ten vycvikovy tabor.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod Lenkaa » Ned 21.11.2010 17:38

wer píše:lenkaa, to si si pozerala akurat vycvikovy tabor mladeze... :ha: inac vsetky ostatne su "normalne" - pre vsetky vekove skupiny.


Ahaaa :pac: , skoro som sa zľakla, že som už dávno za vodou :heh:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod Bad » Pon 22.11.2010 6:52

Jsou agility tábory, a ani tam kde se cvičí obrana se jí nemusíš účastnit, nebo může být přizpůsobená potřebám tvého psa. Např. na posledním táboře byl australský honácký pes s výchovným problémem - napadal členy rodiny atd. - za týden díky "terapii obranou" úžasná změna.
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod esster » Uto 23.11.2010 11:55

ja ďakujem za info ale už som zistila ze to asi nebude pre mna :ua: akoze pre mna hej mna by to bavilo ale moja hafinka ma 9 rokov a agiliti ani obrana neprichadza do uvahy :ua:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod esster » Uto 23.11.2010 12:07

Lenkaa prosim kde si citala to o vycvikovich taboroch mladeze? :lol:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod Lenkaa » Uto 23.11.2010 14:48

esster no už neviem presne, bolo to dávnejšie, ale môžeš kuknúť aj sem:
http://zsk-sr.sk/viewpage.php?page_id=60
http://www.briardklub.sk/clanky/kalenda ... -2009.html

treba pokukať :ahoj:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod esster » Uto 23.11.2010 17:36

:dakujem:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod wer » Uto 23.11.2010 19:20

esster píše:ja ďakujem za info ale už som zistila ze to asi nebude pre mna :ua: akoze pre mna hej mna by to bavilo ale moja hafinka ma 9 rokov a agiliti ani obrana neprichadza do uvahy :ua:


preco? ja som pretekala s 9-rocnym NO...

a obrana kludne moze byt len pre zabavu. ved na veku nezalezi... a keby aj nie obrana, su aj stoparske tabory/seminare. a to je akurat vysite pre starsie psy.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vycvikove tabory???

Poslaťod Lenkaa » Str 24.11.2010 13:17

Už nech je leto, ak by sa mi podarilo, rada by som nejaký ten tábor absolvovala :5:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokročilý výcvik