Cestovanie MHD, SAD atď.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Cestovanie MHD, SAD atď.

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 13:08

Aké máte skúsenosti s cestovaním so psíkmi autobusom??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Iwka » Str 15.08.2007 13:29

Autobusom sme este nesli, ale chystame sa. Zatial sme sli len 4 a pol hodiny vlakom co vydrzala a 2 a pol hodiny autom. To su najdlhsie cesty ake absolvovala
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 13:36

no 4 a pol hodiny to je dosť...ja si ešte pamätám našu prvú cestu busom..to bolo.. :lol:
všetci sa len na nás smiali keď sme nakladali 35-kilového goldena :lol:
ale tak cestujúci sa pobavili a my sme nakoniec šťasntne docestovali do vedlajšej dediny..to sme išli len na skúšku..a teraz keď je treba nastúpi mi Buddy bez problémov aj cez predné dvere...všetko chce len trpezlivosť.. :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 13:40

inak myslíš že je dobre keď zoberieme psíka z útulku a domov pojdeme hneď busom??bude asi dosť vystrašený nie?
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Iwka » Str 15.08.2007 13:42

Najskor nech si zvykne na vas a potom bude cestu lahsie znasat.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 13:45

no veď viem len útulok je v Trnave a my sme z okolia..myslím tak že z útulku ho zaviezť domov autobusom
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Iwka » Str 15.08.2007 13:50

A chces stena alebo dospelaka? Stena ber busom a ak si dospelak bude rozumiet s Buddym, vyskusaj vziat aj jeho, nebude sa tolkostresovat lebo ma pri sebe kamosa :no:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 13:53

no je to ešte šteňa.má asi 9 mesiacov...je to koker tak by som ho mohla teoretiky vziat aj na ruky :no:
ale blbé je že psík musí mať náhubok...ani Badáčovi sa náhubok nepáči,ale vydrží..aj keď sa stále snaži labkami ho dať dole :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Iwka » Str 15.08.2007 13:58

A je bojazlive ? Fenka ci psik? A ako vychadza z Buddym? Veru, velka blbost s tymy nahubkami. Dobre vychovany a socializovanypes nezautoci na cloveka pokial ho nevyprovokuje.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 14:03

bojazlivy nie je..je to psík a a ko bude vychádzať s Buddym to sa ešte uvidí :no:
ale mali by vychádzať..Buddy neni konfliktný psík
tie náhubky to je hrozné..pes je len vystresovaný z toho..nepoviem nejaký agresívny tomu nech dajú..ale väčšina psov neublíži..nech dajú luďom náhubky :lol:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod catchy » Str 15.08.2007 14:19

Prvy krat som isla so psom busom, to bolo 3 hod...dialkacom..mala som deku na kolenach a psa na nej...To bola jazda, nevedela som ako zareaguje. Den pred cestou mal dietu, aby mu nebolo nahodou zle. Ale uspesne sme to obaja zvladli...A vlakom pohode, aspon sa ludia prihovoria a rychlejsie ujde cas...
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Turcianske Teplice

Poslaťod Rika » Str 15.08.2007 18:20

No všetko Ok, sama doň nastúpila, celú cestu kukala von oknom a sama vpohode vystúpila. Chodím často, hlavne keď máme tréning v taký čas, že mi nejde vlak - tým chodím radšej a nie len keď idem so psom, je pohodlnejší (tak sme cestovali aj na preteky do KE - 2 hod. - IC)... a keď auto nie je práve dostupné.

A ktomu vlakom ju mám zadara :lol: :ha: :heh: :smile:
Obrázok
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 21:41

[quote="Rika"]No všetko Ok, sama doň nastúpila, celú cestu kukala von oknom a sama vpohode vystúpila. Chodím často, hlavne keď máme tréning v taký čas, že mi nejde vlak - tým chodím radšej a nie len keď idem so psom, je pohodlnejší (tak sme cestovali aj na preteky do KE - 2 hod. - IC)... a keď auto nie je práve dostupné.

A ktomu vlakom ju mám zadara :lol: :ha: :heh: :smile:

moj zase taký pohoďák neni :ha:
u nás to chcelo veľa trpezlivosti.veď 1.krát v buse bol keď mal vyše 2 roky :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lulča » Štv 16.08.2007 11:24

chcela by som sa spýtať či treba do autobusu tie lístky pre psov co su ze pol hodinove pes a človek dakujem
Ked´lesná cesta kdesi bočí
a rozzurený vlk mi stoji zoči voči
ja neviem čo s tým kam teraz odbočím
ciest je vždy viac len jednou môžeš ísť
vybrať si tú správnu a tou do ciela prísť
Lulča
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 16.08.2007 11:29

Lulča píše:chcela by som sa spýtať či treba do autobusu tie lístky pre psov co su ze pol hodinove pes a človek dakujem



my keď cestujeme tak si pýtam polovičný a psačí..dostanem buď 2 polovičné alebo polovičný a batožina :lol:
originál lístok pre psa sme ešte nedostali
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Ďalší

Späť na Ostatné