Útulok Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 03.10.2010 11:22

nejde dnes niekto vencit :no: chcem ist prvykrat a aj s mojim psikom aby si zvykol na inych :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod Barca » Ned 03.10.2010 11:30

Myslis vencit do slobody zvierat?? AJ som tak uz raz vencila s kamoskou. Teda ona chodi viac krat ale ja som bola zatial len raz.
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 03.10.2010 12:14

ano tak myslim :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod Barca » Ned 03.10.2010 12:40

A ides prvy krat??? Neviem ci by som so sebou brala aj svojho psa, lebo nie vsetci z utulku su tam zviknuti na cudzich psikov :ua:
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod mairi » Ned 03.10.2010 13:58

Barca píše:A ides prvy krat??? Neviem ci by som so sebou brala aj svojho psa, lebo nie vsetci z utulku su tam zviknuti na cudzich psikov :ua:

ja by som to nespravila z ineho dovodu, hlavne u steniatka, tie psy mavaju kadejake pliagy, neviem ci by si bola zrovna stastna keby ti maly chytil prinajlepsom nejaku blchu, alebo sracku :ua:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod Barca » Ned 03.10.2010 14:25

Teraz vas nechcem odradit od vencenia. Ale ja si pametam to nase vencenie. Boli sme mali mozno 11rokov a samozrejme bola s nami kamoskyna mama. Vypytali sem si maleho psa. Dali nam podobal sa na labradora "fakt maly" :ach: . Dali sme si ho na voditko, no dobre flexi, ale ine sme namali. Hrozne tahal. Nas s kamoskou utiahol tak si ho zobrala jej mama. Ci bol agresivny uz si nepametam, ale na tej lesnej cesticke kade sa chodi bolo dost tych psov z utulku a ty boli agresivny. Nakoniec sa nam vytrhol z ruky a usiel naspat do utulku. :hi: Ja som tam odvtedy nebola.
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod wer » Ned 03.10.2010 15:22

zdenulka, vlastneho psa a este k tomu stena, k utulkovym psom rozhodne nie!! strasne riskujes. tam sa ta hygiena naozaj neda az tak dodrziavat, mozu mat vsetky mozne choroby. na socializaciu si najdi nejakeho "overeneho" psika.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod calwen » Ned 03.10.2010 15:36

Obavam sa, ze tie choroby sa siria aj inak ako priamym kontaktom.
Ulfi doniesla domov sracku na obleceni. Takze ak chcete ist vencit, treba ist tak, aby sa vas pes nedostal k tym veciam co ste mali na sebe.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 03.10.2010 16:26

hups toto som si mohla precitat aj skor :hmm: no co uz dufam ze sme nic nechytili ale inak bolo fajn..mensieho psa uz nemali tak sme dostali stredneho tak ok :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod Barca » Ned 03.10.2010 16:49

Napis ako bolo :smile:
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 03.10.2010 19:29

bolo fajn...my sme to skoro nenasli :ach: prisli mse tam zaplatili sme..dostali sme poukaz :no: a potom sme si boli vybrat nejakeho psika..no malych nemali takze mozu byt aj vecsi /chceli sme mensieho kvoli malemu/ :no: no nakoniec nam dali krasneho cierneho ale strasne vychudnuteho ktory si vedel krasne vedel sadnut :hi: krajsie nez moj maly :hi: a ked sme boli na prechadzke..tak maly furt dobiedzal do nho a vecsinu casu ho ale ignoroval ale nakoniec nanho zavrcal lebo ho fakt mu uz nedal pokoj :no:
a konecne som fakt zistila ake to je ked velky pes taha :jop: a ako krasne posluchal a vobec nestekal.. :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 06.10.2010 8:18

Neberte svoje psi k útulkovým psom! :vykricnik: :vykricnik:
preboha, ale veď na toto nemusím čítať fórum, stačí snáď trochu premýšľať,. nie? :nie:

Inak opäť nekomentujem zamestnancov útulku keď dajú psa niekomu kto tam má svoje šteňa, to by tiež zaslúžilo. :oo:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod Lindchen » Str 06.10.2010 8:45

Inak toto je zaujimava vec, ja sa pri tom trochu zastavim. Kolko psickarom ma moznost nechat SVOJHO psa doma, aby isiel vencit cudzieho? Ako si niekto moze vziat psa z utulku, ked ma uz jedneho doma? To by potom v konecnom dosledku znamenalo, ze: vencit mozu ist len ti, co nemaju doma psa a ze: psa z utulku si mozu vziat iba ti, co este ziadneho nemaju. Divne a smutne, ze takato je realita.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 06.10.2010 12:06

Linda, ja som to tak robila. A keďže viem ako to dopadlo aj napriek tomu, že pes zostal doma, tak preto píšem ako píšem, a nie len ja. Že som si domov niečo doniesla je fakt, možno sa to stane málokomu, ale stalo sa. Je to proste veľké riziko, presne také prečo za každú cenu nenechám hrať sa svoje psi s tulákmi, aj keď sú kamarátski. Nevravím nechoďte venčiť, ale nie so svojim psom.
Inak si nemyslím, že sú všetci na tom časovo tak zle, aby raz do týždňa, či mesiaca nemohol ich pes ostať dve hodiny doma aby mohli ísť venčiť. Koľko krát psa nechávame doma, aby sme mohli ísť na koncert, do krčmy, nakupovať a ja neviem kam, takže až také čierne to IMHO nieje. :yes:

A prečo by som nemohla pribrať domov psa z útulku? Jasné že hrozí že voľačo dostane ale je to menšie pravdepodobnosť ako tam so psom nakráčať a venčiť.
Niesom proste za aby sa robili veci hrr hrr, ale aby som si premyslela ako to spraviť tak aby som potom nenariekala.
Útulok je prostredie kde sa denne melú psi a mačky s nejasným pôvodom, nachádzajú sa tam choré zvieratá, ktoré od ostatných niesu zrovna moc izolované je tam špina a smrad, nevidím dôvod chodiť kontaktovať zbytočne môjho psa s nimi. :smile: Toď vsjo.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod mairi » Str 06.10.2010 17:38

Ulfheiðr píše:Linda, ja som to tak robila. A keďže viem ako to dopadlo aj napriek tomu, že pes zostal doma, tak preto píšem ako píšem, a nie len ja. Že som si domov niečo doniesla je fakt, možno sa to stane málokomu, ale stalo sa. Je to proste veľké riziko, presne také prečo za každú cenu nenechám hrať sa svoje psi s tulákmi, aj keď sú kamarátski. Nevravím nechoďte venčiť, ale nie so svojim psom.
Inak si nemyslím, že sú všetci na tom časovo tak zle, aby raz do týždňa, či mesiaca nemohol ich pes ostať dve hodiny doma aby mohli ísť venčiť. Koľko krát psa nechávame doma, aby sme mohli ísť na koncert, do krčmy, nakupovať a ja neviem kam, takže až také čierne to IMHO nieje. :yes:

A prečo by som nemohla pribrať domov psa z útulku? Jasné že hrozí že voľačo dostane ale je to menšie pravdepodobnosť ako tam so psom nakráčať a venčiť.
Niesom proste za aby sa robili veci hrr hrr, ale aby som si premyslela ako to spraviť tak aby som potom nenariekala.
Útulok je prostredie kde sa denne melú psi a mačky s nejasným pôvodom, nachádzajú sa tam choré zvieratá, ktoré od ostatných niesu zrovna moc izolované je tam špina a smrad, nevidím dôvod chodiť kontaktovať zbytočne môjho psa s nimi. :smile: Toď vsjo.

uplny suhlas :yes:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky