Čo vám vyparatil váš hafan?

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Yorki+Larry » Sob 04.09.2010 14:04

Baby to máte dobré :lol: Ako som už písala moj havo bol riadni diablik...a teraz mám zasa GR a som zvedavá čo ten vyvedie :lol:
Yorki+Larry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 371
Bydlisko: Galanta, Javorinka

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Lenkaa » Sob 04.09.2010 19:59

Bola som dnes vecerat v obyvacke, si hovorim, ze Annie tu tak pekne tuho volne spi na dlazke pri mne, tak ju necham sak bude spinkat..no jasne, prisla som a rozkusala mi ziletky na holenie!!!! :aaa: :aaa: :aaa:
Hned som jej pozerala papulku ci nema dorezanu ale nastastie nema :oo:
Ale akooo by ste neverili, zjavne jej chutili teda :pac: Na dlazke same ulomky z tych umelych krytov snad milion casticiek ako sklo a z niektorych poodtrhane cele hlavice a dokusane, plus okusane zvysne torzie a pozostatky zo ziletiek uz bez tych hlavic :aaa: a Annie veselunka, ze kolko toho stihla :pac: :devil:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Yorki+Larry » Sob 04.09.2010 22:50

Lenkaa píše:Bola som dnes vecerat v obyvacke, si hovorim, ze Annie tu tak pekne tuho volne spi na dlazke pri mne, tak ju necham sak bude spinkat..no jasne, prisla som a rozkusala mi ziletky na holenie!!!! :aaa: :aaa: :aaa:
Hned som jej pozerala papulku ci nema dorezanu ale nastastie nema :oo:
Ale akooo by ste neverili, zjavne jej chutili teda :pac: Na dlazke same ulomky z tych umelych krytov snad milion casticiek ako sklo a z niektorych poodtrhane cele hlavice a dokusane, plus okusane zvysne torzie a pozostatky zo ziletiek uz bez tych hlavic :aaa: a Annie veselunka, ze kolko toho stihla :pac: :devil:


Nezávidím...to ja by som sa tak neskutočne bála o psa,keby toto spapal...
Yorki+Larry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 371
Bydlisko: Galanta, Javorinka

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod dalmatinka67 » Štv 23.09.2010 15:21

Môj pes roztrhal susede sliepku, tak to nebolo veľmi vtipné. :(
dalmatinka67
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod hruska » Pia 24.09.2010 6:33

Moja nejak nevyvadza, akurat skace do cudzich aut (zatial 2x), pcha sa do elektriciek a autobusov, a raz mi rozhryzla snurku v oblubenych Converse shoes. Inak nic za tie necele 4 mesiace co ju mam, skakanim do kazdeho potoka, jazera, kaluze, blata robi zle skor sama sebe, kedze nasleduje tortura v kupelni, takze to neriesim. Skoro idealny pes :)
Este sa naucit delit s ostatnymi psami (alebo aspon prestat vyvadzat ako rozmaznane decko, ked jej niekto ide vziat "jej" hracku/zradlo) a budem uplne spokojna.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Mackie » Pia 24.09.2010 12:07

ja mam aktualne, Drako sa nutne musel pozerat/dostat sa von cez okno so zaluziami, takze polovica lamiel a snurky kaput, ocakavam telefonat, ci budu ochotni spravit nove zaluzie zo starych suciastok za zlavnenu cenu, alebo sa na to vyprdnu a spravia komplet nove za plnu cenu :ach:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod jakut » Pia 24.09.2010 13:10

Mackie ja už som sa ponaučila kedysi dávno :aaa: Ked som si doniesla Myšku a bola s ňou prvý krát u našich musela som odbehnúť k lekárovi, tak som ju nechala samú asi hodinku a tá malá polročná potvora, rozkusala a rozobrala žáluzie na balkónových dverách pokiaľ dočiahla. :haha:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Mackie » Pia 24.09.2010 14:44

nam zatepluju bytofku, tak som bojovala "poriesi zaluzie" vs. "zinfarktuje z chlapov za oknom"
vybrala som si zle, teraz mu tam vrtaju, buchaju, cuci ani nepipne, hrdina.. ale uz ich nebudem zatahovat, hoc aj sa tam upecie na tom slnku
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Čo vám vyparatil váš hafan?

Poslaťod Siel » Pon 05.05.2014 15:46

Mojej kamaratke vcera rozhryzal ucebnicu Veterinarnej praxe :D:D:D
nehnevala sa, dokonca este povedala ze co nerozrhyzol viac :D len dostal pekne odomna :nie: :nie:
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Predchádzajúci

Späť na Ostatné