RANAJKY

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: RANAJKY

Poslaťod Vevinka » Str 11.08.2010 12:22

anikapanika
Offtopic: ahoj mozem sa ta nieco spytat ohladom tych skrupin?ja som pocula ze je to velmi dobre pre psa,ale chcem sa ta spytat taku hlupu otazku tak sa prosim nesmej,len nechcem mojmu psovy nejako ublizit... :ua: ze ako jej tu skrupinu rozdrvujes?a na uplny az prasok vsak?lebo som jej to chcela dat,zevraj pomaha na stojace uska,ale bojim sa toho strasne ze to zle rozdrvim a ze sa mi stym zadusi alebo tak vies..tak preto sa ta teraz pytam,ci mi vies poradit :smile: a bolo by dobre jej to aj nejako zmiesat?dakujem :no: :ahoj:
Obrázok
Vevinka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 776
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: RANAJKY

Poslaťod zuzka:) » Str 11.08.2010 14:07

vevinka, škrupinku môžeš pomlieť napríklad v mlynčeku na kávu. tak z toho budeš mať úplne jemný prášok :smile:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: RANAJKY

Poslaťod Rehssi » Sob 14.08.2010 14:37

moji dnes ranajkovali o druhej poobede :hi: Dostali biely jogurt, surove vajicko, pufovany amarant, banan, slivky a trochu "prasku" na klby. Vsimla som si, ze im nesedi kombinacia masa a zeleniny/ovocia a tak mavame bezmasove ranajky a masove vacere. Vcera ranajkovali acidko, konzervu sardiniek (preplachnute vo vode), lanove semienka, jablko, paradajky. Na zajtra tam maju uhorku, rozmrazim kusok spenatu, mrkvu, biely jogurt, cesnak. Mnam :)
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod natty » Uto 31.08.2010 19:26

granulky.... :-))

a zajtra bude niečo lepšie slubujem :hi:
Pes je najlepší priatel človeka
natty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137

Re: RANAJKY

Poslaťod eila_kozakova » Štv 02.09.2010 15:37

moja raňajky nedostáva.....až večeru...a to je normálne ktmenie - varená strava, granule a vždy ešte niečo chutné k tomu...:)
eila_kozakova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: RANAJKY

Poslaťod Sisa :) » Ned 02.01.2011 0:30

My dávame ráno granule a podvečer buď varenú stravu alebo konzervu :no:
Sisa :)
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: pri Trenčíne

Re: RANAJKY

Poslaťod Smile » Štv 14.07.2011 19:31

Môjmu psíkovi podávam ráno len granule. O 12:00 hod. dostane nejakú varenú stravu, poprípade konzervu. Večeru dostane okolo tej 18:00 hod. nejaké granule a mlieko.Ale ešte mu dávam na olovrant zjesť jablko, keksy pre psov .... a takéto podobné jedlá.
Smile
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Košice-Západ

Re: RANAJKY

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 14.07.2011 19:50

Myslíš, že je vhodné, aby jedol 4x denne? Miešanie granulí a inej stravy ani nespomínam...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: RANAJKY

Poslaťod Smile » Štv 14.07.2011 20:14

POZOR !!! Nie stále mu dávam 4 krát denne nejaké jedlo, on nejako rapídne nepapá :-) Aj preto mu dávam 4-krát denne papať, nakoľko z raňajok spapá len pár granúl, a zas varenú stravu ( ryža, mäso,mrkva) len občas. Niekedy mám s ním problém, aby niečo zjedol !!!
A ak nepapá, tak potom končíme u veterinára :-) Sám veterinár mi poradil, aby častejšie papal, aj ak po tých menších dávkach.
Smile
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Košice-Západ

Re: RANAJKY

Poslaťod Kikusha13 » Pon 01.08.2011 7:08

Keďže mám ešte šteniatko, na raňajky mu dávam krupicovú kašu. Veľmi mu to chutí!! :lol: :jop:
robím to narmálne ako pre ľudí ale dám iba pol kávovej lyžičky cukru :jop:
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Re: RANAJKY

Poslaťod wer » Pon 01.08.2011 8:10

a ten cukor je tam naco..? ked uz, tak med by bol vhodnejsi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava