Vydarené a nevydarené tance

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Pia 28.05.2010 14:54

hmm,tak mozno monty nieje neviem ako pri predvadzani trikov rychlo ale myslim si ze sme lepsi ako hento,to bolo iba tahanie za pamlsok...
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod basqa_zuzy » Ned 06.06.2010 11:26

no tak Zuzka ma niekedy také stavy že ani ťahanie na pamlsok nepomôže,,
,,Kto povedal že šťastie sa za peniaze nedá kúpiť zabudol na šteňatá"
Obrázok
www.zuzy-smiling-dog.estranky.sk
basqa_zuzy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Poprad

Re: Nevydarené tance

Poslaťod lusy » Ned 06.06.2010 11:39

no tak ja by som takto namotaneho psa na pamlsok prijala. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Siss@ » Ned 06.06.2010 11:58

niekedy aj ja :ha: ... niekedy :ach:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Nevydarené tance

Poslaťod janajka » Ned 06.06.2010 14:38

Wickyy & Classy píše:ver mi aj som sa rozplakala :ha: :ua: . Teda, keď som tam šaškovala a nič z toho, tak som si hovorila: ovládaj sa...a keď sme "dotancovali" tak to prišlo. Psychicky som sa zrútila :pac: , a to bolo to najhoršie, čo sa mohlo stať. Pekná skúsenosť pre psa, čo? :ua:
V tedy to bolo pre mňa neprijateľné, to, čo spravila. Toľko práce, toľko socializácie, toľko motivácie...a...nič. Akokeby sa nič nerobilo. To bolo to najhoršie všetka tá práca a čas strávený spolu bol zrazu fuč, celkom na nič. To ma zložilo. :plac:
Ale nezložilo natoľko, aby sme prestali tancovať :no: , raz to dáme :ha: :hi:



Z toho si absolutne nic nemusis robit. Na prvy krat to nevyslo, ale uvidis ze postupne bude iba same zlepsenie. Keby si videla moj a kamoskin prvy den na agility pretekoch (este s mojou Tinou a jej Waldym) urcite by si sa uplne ukludnila. Totalna ignoracia nas, obzeranie sa dookola po ludoch. Samozrejme, ze sme ani nedobehali. Niekde na VHSke to mam aj nahrate, sak mozno sa dotiahnem k tomu to zverejnit. Teraz sa na tom mozem poriadne schuti :haha: .
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Nevydarené tance

Poslaťod KatuSh_3 » Pia 06.08.2010 9:31

wewerica píše:ale ved ked uz je to doga tak ju nemusela ucit ,,dogdancing"(ked sa v tomto pripade to tak da nazvat :lol: ) :ach: len vies mne islo o to ze preco dostali pohar ked vlasne ta doga nic nevedela :no:


Tým chceš povedať že Dog dancing majú cvičiť len borderi (alebo že dogi nemožu cvičiť?)? Ked ich to baví tak nech si to cvičia .. podla mna boli super obidvaja sa snažili a predviedli čo je v nich ..na prvú sútaž užasné .. spomente si na vašu prvú sútaž :no: (určite ste tiež spravili nejakú chybu )
Boli zlatučký :jop:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Pia 06.08.2010 10:15

nie vobec som to vtedy nemyslela tak ze to mozu robit len borderky,a u mna je clovek ,,expert" ked nauci aj ineho psa ako borderku DD :jop: moj je tiez jazvecik a DD robime :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod zdenka2710 » Uto 18.01.2011 17:30

nikoho nekritizujem, ani nic, choreo na tomto videu s ami paci http://www.youtube.com/watch?v=wY_LcciP ... re=channel

ale bola skoro taka ista ako tato http://www.youtube.com/watch?v=5Kf7OR-FQ5s

aj tie pohyby psovoda, aj pesnicka, ako fakt nic v zlom...
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Nevydarené tance

Poslaťod lusy » Uto 18.01.2011 19:53

zdenka ti o com tocis??? v com akoze bola ta choreografia taka ista??? :oo: a to ked niekto chce robit dogdancing tak si nemoze vybrat tu istu pesnicku???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Lucy » Uto 18.01.2011 20:28

Ach jo, už som sem raz svoj názor písala -ale pokiaľ sem niekto neprispeje svojim vlastným videom(nejaký vtipný kiks z vystúpnia, na ktorom sa dá z odstupom času pobaviť),tak nevidím zmysel v tom kritizovať prácu niekoho iného nech je to akékoľvek zlé! Je to netaktné a neslušné.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Nevydarené tance

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 18.01.2011 20:30

Lucy píše:Ach jo, už som sem raz svoj názor písala -ale pokiaľ sem niekto neprispeje svojim vlastným videom(nejaký vtipný kiks z vystúpnia, na ktorom sa dá z odstupom času pobaviť),tak nevidím zmysel v tom kritizovať prácu niekoho iného nech je to akékoľvek zlé! Je to netaktné a neslušné.

suhlasim :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Iwka » Uto 18.01.2011 20:56

zdenka, no Wicky mala tu choreografiu natrenovanu a predvedenu ako prva, a alena ako druha . cize wickyna nie je ako alenina, ked uz, tak naopak a aj tak su podla mna dost odlisne.
A ked budes so svojim pesom tancovat tak, ako oni dve, som zvedava ci aj svoju choreo pridas do temy ,,nevydarene tance" alebo sa budes nou chvalit :ach:
To uz aky tanecnik si moze dovolit dat alenine video do nevydarenych tancov... a wickyno takisto.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Nevydarené tance

Poslaťod zdenka2710 » Str 19.01.2011 13:46

TOwickino tu uz bolo, a aleninoo,som tu dala, len takk,,,a ako som uz napisala, len som to napisala, nikoho som nekritizovala, aj my je jedno kto mal tu choreo ako prvuu,,
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Nevydarené tance

Poslaťod AlicaGGG » Str 19.01.2011 18:09

jedine co maju tie 2 tance spolocne je pesnicka, cervena somarina okolo krku psa a c-b BOC :pac:
mne sa napr. to video s wicky hrozne paci a vsetci zaciatocnici by si z neho mali brat priklad - nedari sa - no a co? snazime sa ist dalej, nenervacime, nekricime na psa :no:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Nevydarené tance

Poslaťod lusy » Str 19.01.2011 22:32

zdenka2710 píše:TOwickino tu uz bolo, a aleninoo,som tu dala, len takk,,,a ako som uz napisala, len som to napisala, nikoho som nekritizovala, aj my je jedno kto mal tu choreo ako prvuu,,

zdenka ak chces niekoho kritizovat (co kritizovanim bolo v tvojom prvom prispevku), tak by si si aspon mala byt ista, ze to tak je. nie sa teraz vyhovarat. :ach: a sme v teme nevydarene tance, takze ak nemas co do tejto temy napisat, tak radsej nepis. naozaj sem ani jedno z tych videi nepatri.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing