Kedy dávať večeru ?

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Mininka » Sob 05.04.2008 7:49

o kolkej davate naposledy vašmu hafanovi zrat??? kedy myslite,ze je to najvhodnejsie?
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Re: vecera..

Poslaťod lucik » Sob 05.04.2008 8:05

myslim, ze to nie je podstatne, kedy das psovi naposledy zrat.. nie je dobre naucit ho na jednu a tu istu hodinu, pretoze potom si to niektori vyzaduju.. moja nikdy nevie kedy dostane zrat.. priblizne to byva okolo tej 19tej, ale niekedy dostane uz o 17tej (ked ideme vecer niekam von s nou) alebo niekedy az o 22hej, ked sme niekde vonku dlho a prideme domov.. podstatne je, ze psik by mal mat aspon hodinku po jedle klud - neskakat, nebehat.. takze tomu sa snazim prisposobit aj cas jedla..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 05.04.2008 8:50

ja dávam niekedy o 18:00 a keď prídeme neskôr domov,tiež sa stane,že je až o 22:00 proste v rozmedzí od 18-22
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Amaguk » Sob 05.04.2008 8:50

Ja davam, ako stihame a podla toho ako si vypyta :no:
vacsinou je to okolo deviatej-desiatej
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 05.04.2008 11:33

U nás je to pravidelne medzi 18 - 19. Niekedy aj neskôr, keď náhodou niesme doma.
Ale tiež si myslím že je najdôležitejšie to, aby mal po jedle kľud. Tomu by sa to malo prispôsobiť. teda dať mu vtedy, ak mu môžem zabezpečiť kľud.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Bibiana » Sob 05.04.2008 11:45

No.. Pol hodinku po poslednej večernej vychádzke :smile: Vychádza to cca na 19-21 :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: vecera..

Poslaťod max » Sob 05.04.2008 12:05

lucik píše:myslim, ze to nie je podstatne, kedy das psovi naposledy zrat.. nie je dobre naucit ho na jednu a tu istu hodinu, pretoze potom si to niektori vyzaduju.. moja nikdy nevie kedy dostane zrat.. priblizne to byva okolo tej 19tej, ale niekedy dostane uz o 17tej (ked ideme vecer niekam von s nou) alebo niekedy az o 22hej, ked sme niekde vonku dlho a prideme domov.. podstatne je, ze psik by mal mat aspon hodinku po jedle klud - neskakat, nebehat.. takze tomu sa snazim prisposobit aj cas jedla..


no moj max sa presne takto naucil na tu istu hodinu (vacsinou o 16 po velkej prechadzke)
ked sme na vylete alebo niekde prec vydrzi aj dlhie, ale ked prideme domov z poobednajsej prechadzky a ja mu nedam jest tak je taky urazeny, stale za mnou chodi, ze co sa deje, preco mu nedam jest... :smile:
niekedy si myslim, ze by ma aj zjedol :lol:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lucifer » Sob 05.04.2008 12:15

My davame poslednu veceru :lol: teda posledne jedlo - veceru tak v rozpati medzi 21 hod. a polnocou :no: Hlavne som rada, ze sa nam podarilo konecne docielit to, ze po veceri sa pekne ulozia a oddychuju...Este tak pred 2 mesiacmi najvacsie prdy blaznenia nastavali presne po jedle, ked nabrali novu energiu :lol:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod zuzupes » Sob 05.04.2008 12:26

My ideme von zhruba o pol osmej a potom ked prideme, cca za 15 minutiek ma papanicko. Neprideme vzdy tak isto domov, ale vzdy po prichode papka. :smile:
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod lucik » Sob 05.04.2008 12:27

nas civko vzdy po jedle zobral svoju sexualnu partnerku - torzo tatkovej papuce a uzival si :pac:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lucifer » Sob 05.04.2008 12:37

To bola dakovacka za dobru veceru...Ale preco torzu papuce? :haha:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod lucik » Sob 05.04.2008 12:43

a ja viem? kedysi mu rozkusal papucu a podrazka mu zostala po zvysok zivota ako jeho sexualna partnerka :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Silwuska » Sob 05.04.2008 12:48

Lucifer píše:My davame poslednu veceru :lol: teda posledne jedlo - veceru tak v rozpati medzi 21 hod. a polnocou :no: Hlavne som rada, ze sa nam podarilo konecne docielit to, ze po veceri sa pekne ulozia a oddychuju...Este tak pred 2 mesiacmi najvacsie prdy blaznenia nastavali presne po jedle, ked nabrali novu energiu :lol:


Tak s tymto mam presne problem aj ja...a uz som ho zoparkrat nezvladla a potom bol krpec dogrcany za za usami :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lucifer » Sob 05.04.2008 12:56

Silwuska...osobne si myslim, ze toto by si mala v najblizsej dobe urcite poriesit. Nechcem Ta strasit, ale aj mali psy mozu dostat torziu zaludka...Sice je ojedinelejsia, ale predsa...My sme nasich proste po jedle "tvrdo" usmernovali a obmedzovali ich blbnutie...Akonahle mali zase len ten najmensi naznak nahanacky, tak sme im dali odlozenie dalej od seba...a cuduj sa svete, uz to funguje :lol: Jou, a vzdy po jedle sme zatvarali na spalni dvere, lebo ich prva cesta viedla do postele...pekne si v nej poutierali hubu a sutazili, kto bude mat vacsiu cast postele :nie:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Silwuska » Sob 05.04.2008 13:00

Ja sa fakt snaziiiim...vecsinou spravim tak ze krpec ide na ruky na gauc a jednoducho ho nepustim...no ale ked som si skocila na vecko a oni uz boli degesi v sebe...chapes...aspon utret som sa musela :heh: fakt sa snazim to nejak riesit :nwm: ale maly je neskutocna vonder batery :pac: no nist...musim sa ist vypotrebuvat vzdy pred tym ako im dam vecer :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy