Royal Canin Pug 25

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Royal Canin Pug 25

Poslaťod Holo » Sob 03.04.2010 9:14

Ma niekto skusenosti s tymito granulami pre Mopsa?Nasiel som na internete ze su pre tieto psi najlepsie ale nenasiel som nikoho kto by ich na slovensku predaval cez internet ale v predajni som sa pytat este nebol.Dakujem za vase nazori...
Holo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Martin

Re: PUG 25

Poslaťod Marco Varhol » Sob 03.04.2010 13:21

A to uz aky odbornik napisal ze su pre mopsov najlepsie. Ak myslis tvar a velkost granule s tym mozem suhlasit. To ostatne je len a len na :haha: Samozrejeme marketing oznaci ze srst, dentalna vlastnost, ochrana klbov a udrzanie vahy dokaze len toto krmivo... http://products.royalcanin.us/media/511/pug_25_brochure.pdf

ryza, kukurica, soja a psenica + sojovy olej samozrejme rozpisane tak aby na prvom mieste zostala kuracia mucka.

Ak ma niekto ine plemeno ako je mops, doporucujem prelepit obrazok na obale tohoto krmiva a hned bude vhodne aj pre to vase. :ha:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: PUG 25

Poslaťod Holo » Sob 03.04.2010 14:57

Super....nieco podobne som chcel pocut....co teda?ake krmivo?samozrejme v ten cenovej kategorii..rad si necham poradit...chcem kupovat poriadne krmivo
Holo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Martin

Re: PUG 25

Poslaťod Mackie » Sob 03.04.2010 15:38

o tom tu su ostatne temy
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: PUG 25

Poslaťod Holo » Sob 03.04.2010 17:05

no dobre ale teraz kazdu temu citat...toho je aj dost :lol:
Holo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Martin

Re: PUG 25

Poslaťod Murphy » Sob 03.04.2010 18:19

Najviac ludi tu chvali ProPlan, Trainer Fitness, AG, FM, Orijen... co sa tyka granul. Nie je zle ani Puffins, len psom nechuti, aspon z mojej skusenosti. Co je zvlastne lebo vonia fakt dobre.
Murphy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144
Bydlisko: Zvolen

Re: PUG 25

Poslaťod Amaguk » Sob 03.04.2010 18:33

mojmu Puffins chutilo asi zo vsetkych doteraz ochutnanych najviac (okrem RC) :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: PUG 25

Poslaťod Holo » Sob 03.04.2010 19:21

tak po precitani temy RC som sa rozhodol proti tomuto krmivu
Holo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Martin

Re: PUG 25

Poslaťod Marco Varhol » Sob 03.04.2010 21:16

Moja odpoved neznamena, ze toto krmivo je pre mopsov zle. Otazkou je ci je pre nich urcene, lebo podla zlozenia skor vhodne pre bylinozravce. Mne je len divne, ze chovatel je ochotny platit nehoraznu sumu za nieco co kupy mozno skoro to iste len v inom obale za 2x mensiu cenu. Este vacsia sranda je ked chovatel sa pochvali ako mu to lacno dovezu az domov lebo je v nejakom fun clube. Zlozenie je to posledne co si clen fun clubu precita. Problemom je vzdy maso a tomuto krmivu toho vela nepridelili.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: PUG 25

Poslaťod Murphy » Ned 04.04.2010 11:24

Ono problemom pri RC by mohla byt aj konzervacia (u tych dovazanych na SK z Francuzska je stale BHA, propylgalate). Konzervuju uplne vsetky druhy a rady, ci uz pre plemena, bezne a dokonca aj veterinarne. Nie je vsak iste, ci ine firmy nekonzervuju chemicky, aj ked mnohe sa tym dnes chvalia.
Murphy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144
Bydlisko: Zvolen

Re: PUG 25

Poslaťod Marco Varhol » Ned 04.04.2010 11:31

Zabudol si na dovozy z Ruska a z Polska.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: PUG 25

Poslaťod Archie » Ned 04.04.2010 13:28

Ahoj, tiež mám mopsa (v máji bude mať 4 roky) a veru je na potravu dosť citlivý - za tie roky sme už skúsili všetličo a najdôležitejšie je nedávať mu žiadne farebné granule (typ Pedigree pal, kde sú tie červené, zelené a žlté a a pod). A ako najlepšie sa nám zatiaľ zdajú Purina Pro Plan sensitive s ryžou a lososom alebo aj Pro Plan s kuracím mäsom, jahňacím, proste táto značka je asi preňho najlepšia - každé leto máva problémy s demodikózou (máme tu v okolí dosť mopsov, čo ňou trpia) a keď sa mu to začne prejavovať (lysé miestečka v srsti), vtedy mu kupujeme len tieto granule. Inak mu striedame tieto s nejakými "obyčajnejšími" nefarebnými granulami, napr. Ontario granule a v poslednej dobe má strašne rád Ontario croquettes - sú to zatiaľ jediné polovlhké granule, ktoré sme objavili, ide sa za nimi zabiť :)
S "ľudskou" stravou radšej opatrne - náš ju síce miluje (občas niečo vyžobre u našich :) ale na trávenie mu to dobre nikdy neurobí :/
čau a ak nájdeš (alebo nájdu iní na tomto fóre) nejaké dobré granule, napíšte - rada by som mu zase niečo obmenila. Lucia
Archie
Okoloidúci
 
Príspevky: 8


Späť na Granule a konzervy