Trainer Fitness

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Trainer Fitness

Poslaťod eur » Pia 31.08.2007 10:10

Čo vravíte na toto krmivo ??

Ja som nim krmila Fitnes je holisticke- teda neobsahuje lepok.... proste o krocik lepsie ako profesional. Viac sa mi paci ako Profesional, ktory som tiez opacila. Stolica, dobra, srst dobra, no moc nesmekuje.
Každé poznanie obohacuje
eur
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 8:22

A co pre psa ten lepok znamena??? ja sa v tom nejak nevyznam...teda ze preco je lepsie aby tam nebol?? :hi:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Silwuska » Str 02.04.2008 14:20

Mam question nekrmite niekto alebo neviete o niekom kto by krmil Trainer Seniorom??? http://www.mojmilacik.sk/trainer-senior-
Ide mi hlavne o zravost...ci chuti... lebo teraz sme na lajtkach a tie najprv nesmakovali , ale teraz ich zacina hltat..asi pomohlo to zalievanie vodou...ale premyslam ze prejdeme na seniorky... :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re:

Poslaťod Amaguk » Str 02.04.2008 14:50

Silwuska píše:A co pre psa ten lepok znamena??? ja sa v tom nejak nevyznam...teda ze preco je lepsie aby tam nebol?? :hi:

psenicny lepok moze sposobovat alergiu, tak ako u ludi
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Mima » Str 02.04.2008 15:08

ja teraz krmim Trainerom Fitness...zatial sa nestazuje... :ha:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Re: Re:

Poslaťod Silwuska » Str 02.04.2008 15:39

Amaguk píše:
Silwuska píše:A co pre psa ten lepok znamena??? ja sa v tom nejak nevyznam...teda ze preco je lepsie aby tam nebol?? :hi:

psenicny lepok moze sposobovat alergiu, tak ako u ludi


Diky mamko ale od novembra 2007 uz vim :no: :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Amaguk » Str 02.04.2008 15:47

to som si necimla, ze november...ale som rada, ze si od novembra mudrejsia :no: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Silwuska » Str 02.04.2008 16:14

Teda prave som si navazila krmnu davku a 300 gramov na den...pre 6 kilove stena... :oo: maco ma 25 kg a ma 250 na den :haha:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Iwka » Str 02.04.2008 18:40

meggy ma 705 a denne dostava 100g a aj to nezje, ale to zas purinu pro plan
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Trainer Fitness

Poslaťod schnauzee » Str 02.04.2008 20:31

Silwus, ja som krmila predosleho psika Trainerkami Senior, najprv ich papal rad, potom ale prisiel zlom, no bolo to kvoli chorobe a uz nechcel papat nic. Takze kym bol ok, chutili mu tak, ako aj ine granulky, on bol riadny zrutik :smile:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Silwuska » Štv 03.04.2008 6:59

meggy 705 coho?? a kolko ma rockov?? bo maly ma 4 mesiacky, alebo 5 :nwm:

Schnauzee..dakujem...ja len preto ze teraz mame tie lajtky a tie mu na zaciatku nejak nesmakovali, ale teraz ked je doma krpec (alebo mu zacali chutit) tak to zere jak kyselina...skusim poprosit v mojmilacikovi ci by mi nemohli vzorku poslat... :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Iwka » Štv 03.04.2008 21:34

sry chcela som 7,5kg , a bude mat rocik :lol:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Trainer Fitness

Poslaťod phuture » Pia 04.04.2008 16:35

odvčera sme začali prechádzať na Trainer Fitness, vybral som "Fish&Rice Puppy Medium-Maxi" Obrázok
musím povedať, že to bolo na základe podrobného preskúmania príspevkov v sekcii Krmivá-Granule a mnohých fundovaných príspevkov v ňom. ďakujem aj touto cestou.

veľmi sa mi páčil podrobný popis zloženia na webe, nepoužívanie mäsovokostnej múčky, používanie rôznych biliniek a nakoniec nepoužívanie chemických látok a farbív pri konzervácii.

krmivo som sa rozhodol zmeniť preto, že psíkovi sa robia lupiny a dosť často sa škriabe, hoci nemá nikde viditeľne podráždenú kožu. verím, že nastane zlepšenie. po prvých skúsenostiach psíkovy granule veľmi chutia, používali sme ich dnes ako maškrtu pri cvičení a dáko ochotnejšie plnil príkazy :-)
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: Trainer Fitness

Poslaťod Jannka » Pon 07.04.2008 0:08

mozem len odporucit, my sme na tomto krmive od malicka! Ozaj super!
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Trainer Fitness

Poslaťod ZEva » Pon 07.04.2008 9:14

Tiež krmim Trainer fitness kačka + ryža /mali sme aj morčacie + ryba + ryža/ a som spokojná ale dosť ma zarazilo že na konci 15kg vreca boli granule z ktorých trčalo perie :hmm: neviem čo si mám o tom myslieť /stalo sa mi to 2x teda v každom vreci čo sme zatiaľ mali/
ZEva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: Košice

Ďalší

Späť na Granule a konzervy