[F] Alice in Wonderland (2010)

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[F] Alice in Wonderland (2010)

Poslaťod Federika » Str 10.02.2010 19:51

Novy film, ktory sa zacne premietat v marci 2010, rezisera Tima Burtona.
Hlavne postavy: Alice - Mia Wasikowska, Klobucnik - Johnny Depp, Srdcova kralovna - Helena Bonham Carter a kopa dalsich postav
Velmi dobre vyzerajuci film, ktory bude podla vsetkeho zazitok so pozriet. :jop:


Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Iwka » Štv 11.02.2010 14:39

Tesiiim sa, Burtona ja mozem :yes: A zase jeho klasicke zlozenie hercov, Johnny Depp a Helena Bonham Carter. Necudovala by som sa, keby tam boli aj Alan Rickman a Timothy Spall.


EDIT: su tam :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Mackie » Štv 11.02.2010 14:41

nuz, mna tento pribeh nikdy nezaujal a ziadne spracovanie na tom nic nezachrani :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod obsidian » Štv 11.02.2010 15:02

Raz islo na STV jedno (uz neviem presne ake) spracovanie Alice. Silno na mna zaposobila scenka s cajovou seansou a ten rozhovor, ktory zucastneni viedli. Po skonceni scenky sme sa s bratom zmohli len na "WOW". Som aj celkom zvedavy, ako to bude zobrazene v tomto filme. V podstate pri Alici nehladam pribeh, ale skor znazornenie objavovania skrytych oblasti duse.
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Federika » Štv 11.02.2010 19:29

No, ja som zvedava aj na korytnacku a toho grifa, ci co to bolo, ci to tam bude alebo nie a ako to urobia, lebo to je oblubena cast mojich rodicov. :lol: Hej, su tam vsetci herci. :heh:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Bee House » Uto 02.03.2010 21:11

ja sa uz tiez tesim, chcem ist vsak na 3D verziu. Prave som dopozerala sweenyho todda a the nightmare before christmas(asi po 100-krat :no: )a musim skonstatovat ze burtonove filmy maju pre mna neopisatelne caro :lol:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Federika » Štv 11.03.2010 21:37

Aspon u nas v KE to premietaju IBA 3D. Ideme v nedelu s nasimi aj s kamoskami, tak sa neviem dockat. Bude sranda, potom napisem ako sa mi to pacilo. :smile:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Amaguk » Štv 11.03.2010 21:54

"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Federika » Uto 16.03.2010 12:25

Tak v nedelu sme boli v kine. Film je UZASNY!!! Nie je to rozpravka, je to take temnejsie a nie celkom podla knihy, vlastne je tam dost vela odchylok, ale aj tak je pribeh super. Postavy vyborne, super herecke vykony. Alicu sice hra menej znama herecka, ale podla mna sa na tuto rolu velmi hodi, je to presna Alica. Johnny Depp ako klobucnik bol tiez uzasny, zase nahodil celkom inu mimiku, takze sa nedal porovnat napr. s Noznicovorukym Edwardom. To si na nom cenim :lol: . Nie je v kazdom filme rovnaky a tu to platilo zase. Len v tych scenach, kde sa tvari tak zamyslene. Takze kazdopadne sa oplati ist na ten film, je super urobeny. :jop:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Bee House » Štv 18.03.2010 14:36

ja som tiez bola na alicu vcera v kine...bolo to 3D a par efektov tam bolo uplne ze waw :oo: Johnny bol UZASTNY, milujem ho vo vsetkych filmoch. naopak si myslim, ze niektore gesta ma v kazdom filme rovnake,napr. som si vcera vsimla ze v kazdom filme v scene kde je beh, beha jak posuk :haha: ale aj tak ho lubim film sa mi tiez celkom pacil, od burtona som cakala mozno trosicku viac ale celkom ma zaujal. ta charakteristicka pochmurnost a zvratenost, proste mnam :no:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Federika » Pia 19.03.2010 21:11

No vidis, ten beh som zabudla.... :heh: Uz mam na obale na matike obrazok klobucnika,som teraz uplne zaisla, vsetky casiposy, kde o tom filme pisu, si aspon precitam, ale nasral ma Novy cas, necitam, ale babka ho ma, tak som sa pozrela, ako dost to skritizovali, aspon z mojho pohladu. Ze to ma daleko od predlohy. Ale ved nejde o to aby to bolo to iste! :pac:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod Fraga » Ned 21.03.2010 19:44

Mackie píše:nuz, mna tento pribeh nikdy nezaujal a ziadne spracovanie na tom nic nezachrani :no:

Musím povedať, že som na tom podobne. Nemôžem si pomôcť, ale tento príbeh priam neznášam. Videla som kusok myslím hraného, potom ešte kreslené a mala som dosť práve pre tie hlášky atď. Alicu fakt nemusím.
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod jakut » Ned 21.03.2010 23:43

ja sa na to silno chystam na 3D do kina, na DVD to ani nechcem vidiet, bude to zazitok aspon podla toho co som videla v ukazkach na pri poslednej navsteve kina :-D, len chcem trosku pockat az prejde prvotny osial v optime a v poloprazdnom kine to bude zuzo :joint:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod susan » Sob 27.03.2010 11:51

Tim Burton je super režiser :D Už sa nemôžem dočkat kedy pride tento film do našho kina :aaa:
susan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: MI

Re: Alice in wonderland film 2010

Poslaťod drymarchon » Štv 08.07.2010 0:23

obvykle na podobné veci moc nie som, ale tento kúsok sa vydaril. príjemný odychový príbeh v úplne inom poňatí ako poznáme, skvelé obsadenie hercov a ich výkony. pre mňa príjemné prekvapenie :jop:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou