[F] Avatar

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[F] Avatar

Poslaťod Betušik » Štv 18.03.2010 19:30

tak takato tema tu este neni ( aspon mi nic nenaslo ) takze videli ste tento film ? ako sa vam pacil ? co sa vam na nom nepacilo ... :otaznik: :smile:
Naposledy upravil Betušik dňa Pia 19.03.2010 21:05, celkovo upravené 1
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Avatar

Poslaťod drymarchon » Pia 19.03.2010 21:42

noo videla som prvých cca 15 minút tohoto filmu, potom ma to akosi prestalo baviť (to bude asi tým, že som od toho pomerne dosť čakala, keď sa do filmu toľko vrazilo). ale ako vravím, videla som len začiatok, neviem posúdiť samotný dej ani scény filmu.
plánujem dopozerať, ale čisto zo zvedavosti :ach:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Avatar

Poslaťod lusy » Pia 19.03.2010 21:45

mne sa najviac pacila ta farebnost. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Avatar

Poslaťod jakut » Pia 19.03.2010 21:46

Mne sa to veľmi páčilo. Videla som to v 3D. Páčila sa mi myšlienka filmu, ako aj efekty. :no:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Avatar

Poslaťod drymarchon » Pia 19.03.2010 21:49

no tak teda kuknem, keď vravíte tak... :smile:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Avatar

Poslaťod Kikz » Pia 19.03.2010 21:55

Ja som to pozerala od polky, preto ma to asi nenadchlo :nwm:

Sa pametam ako jednu dobu som sa prihlasila na facebook a kazdy druhy clovek v statusi - Avatar, nejlepší film posledních dob :pac: :heh:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Avatar

Poslaťod drymarchon » Pia 19.03.2010 22:01

Border-cori píše:Ja som to pozerala od polky, preto ma to asi nenadchlo :nwm:

Sa pametam ako jednu dobu som sa prihlasila na facebook a kazdy druhy clovek v statusi - Avatar, nejlepší film posledních dob :pac: :heh:


toto je presne to, čo ma dosť odrádza, ale tak nechcem odcudzovať vopred, aj keď viem, že pre mňa to nebude žiaden boom. ja som na iné filmy, ale veď napíšem recenziu, keď dopozerám :lol:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Avatar

Poslaťod Betušik » Pia 19.03.2010 22:08

drymarchon píše:noo videla som prvých cca 15 minút tohoto filmu, potom ma to akosi prestalo baviť (to bude asi tým, že som od toho pomerne dosť čakala, keď sa do filmu toľko vrazilo). ale ako vravím, videla som len začiatok, neviem posúdiť samotný dej ani scény filmu.
plánujem dopozerať, ale čisto zo zvedavosti :ach:

aj ja som najprv videla iba zaciatok ( kukala som na megavideu potom ma to stoplo :aaa: ) a zdalo sa mi to onicom...ale kamoska to mala na DVDku tak mi pozicala a bolo to celom dobre :jop: len to trochu divne skoncilo ale inak fajn :smile: :heh:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Avatar

Poslaťod Mackie » Pia 19.03.2010 22:16

ok tak k teme
kym na to nesla polovica kancelarie do kina, ani som netusila, ze ten film existuje
vsetci z toho boli nadseni, ze ake to bude super, aka vyprava, reziser, pribeh.. a ked prisli na druhy den do prace, tak kebyze si niekedy poobede nespomeniem, ze boli v kine, tak sa o tom asi ani nebudu rozpravat.. strucne - velmi ich to nenadchlo
a mna z "obrazkov" tiez nie, inac stale netusim, o com to je
davam tomu sancu mozno o pol roka, o rok, na nejakom dvd (aj Pottera som zatracovala - filmy slabe, ale priviedlo ma to ku kniham, aj Prsten som odmietala, az raz.. a uzasny Titanic som doteraz nevidela)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Avatar

Poslaťod jakut » Pia 19.03.2010 22:27

mna na tom nadchlo najmä to, že človek pre "hyenizmus" človeka už netúžil byť človekom, ale niekým iným. :jop:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Avatar

Poslaťod Zooey » Sob 20.03.2010 1:31

Ja tento typ filmov tiez nemusim ale Avatar sa mi velmi pacil! Je to jeden z mala kino-hitov, pri ktorych som sa nemrvila na sedacke a poslednu hodinu nesledovala hodinky.
Bolo vidno ze sa s tym tvorcovia piplali niekolko rokov, vsetko dotiahnute do detailov, pribeh mily (i ked trosku priehladny)...cele to vo mne zanechalo dost silny dojem, hlavne ma to donutilo zamysliet sa nad egoizmom a chamtivostou ludi :ua:
Odporucam!! :yes: :yes:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Avatar

Poslaťod Iwka » Sob 20.03.2010 8:39

scenar je prepisany pocahontas...

kuk toto :)

Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Avatar

Poslaťod Bee House » Sob 20.03.2010 16:47

mam taky pocit, ze ak by som to videla sama doma, tak by ma to nebavilo..ale v kine sa mi to velmi pacilo, dokonale prepracovane jednotlive zabery a celkom fajn pribeh... :poklona:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Avatar

Poslaťod Fraga » Sob 20.03.2010 20:42

pačilo sami to hlavne tie ich uška :heh: s kamoškou sme sa zhodli, že Avatari boli veľmi pekní a veľkí. Farebne neviem, nemam asi dobre nastavený notas, alebo kvalita filmu nebola taká aká by bola keby som to pozerala v kine, ale páčilo sa mi to :yes: :jop:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Avatar

Poslaťod lusy » Sob 20.03.2010 21:42

co sa tyka farby tak asi iba v kine to vyzeralo tak ako by to malo.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou