Mops / Pug (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Mops / Pug (FCI)

Poslaťod Anulqua » Str 15.08.2007 23:31

Názov INT: Pug
Názov SK: Mops
Skupina: Spoločenské a sprievodné psy
Sekcia: Malé dogovité plemená
FCI: 253
Pôvod: Čína
Vznik: starovek
Hmotnosť pes: od 6 do 8 kg
Výška pes: od 25 do 28 cm
Hmotnosť fena: od 6 do 8 kg
Výška fena: od 25 do 28 cm
Srsť: krátkosrstý
Uši: krátke saditý.

Obrázok
Anulqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Trebišov

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 19:07

Oooou! To co je za mopsa! :heh: Ja mam krajsieho :lol: :

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Mops - Pug

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 19:10

Anulqua píše:Názov INT: Pug
Obrázok


jeeeej zlatučké sú oba, aj ten Mops INT: Pug aj ten tvoj mops Vikiki22 :no: :angel:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 19:12

Nooo, dakujem pekne! :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 19:14

ani neviem prečo, ale vždy som chcela mať mopslíka...strašne sa mi páčil...asi aj preto, že iným, al. väčšine sa nepáčil...ale mamka bola medzi tými, čo sa jej nepáčili, a tak o takom plemene nechcela ani počuť, chcela som aj anglického buldoga, ale zase tá istá verzia heh :ach:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 19:17

MisheliQ píše:ani neviem prečo, ale vždy som chcela mať mopslíka...strašne sa mi páčil...asi aj preto, že iným, al. väčšine sa nepáčil...ale mamka bola medzi tými, čo sa jej nepáčili, a tak o takom plemene nechcela ani počuť, chcela som aj anglického buldoga, ale zase tá istá verzia heh :ach:


No, ani mojim kamaratom sa zo zaciatku nepacil mops, ale teraz im normalne chyba, ked s nim nie som vonku :heh: Takze, to, ked sa niekomu nepaci nejaky pes, isto si ho oblubi, ked ho spozna :no:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 19:26

tak to máš pravdu...pretože keď sa mám ja priznať, tak pred dávnimi rokmi, keď som mala 12 rokov, sme sa zrazu s mamkou a jedinou mladšou sestrou zhovárali aké plemeno si teda vyberieme, aká to bude rasa...mamke sa páčili iné psy ako mne, ja som chcela mopslíka, anglického buldočeka al. anglického kokríka...a sestra chcela (upozorňujem, že do bytu) nemeckú dogu...a mamka chcela len nejaké malé plemeno, shi-tzu, Lhasa aspo, alebo nejaký ten teriér a nakoniec sa rozhodlo, vlastne mamka rozhodla, že to bude westík..a pravdu povediac..mne sa westík, na obrázku v atlase, vôbec nepáčil...a teraz? Teraz si chcem zrobiť aj chovnú stanicu, keď príde tá správna chvíľa nato :jupi: ale trochu som odbočila od témy...
a možno ani nie, jednoducho niektoré psy sa ľudom páčia, niektoré nie, ale stačí len krátka chvíľka nato, aby sme sa s plemenom psa, ktoré nemáme v obľúbe spoznali...a názory na to plemeno bude hneď a zaraz kladné
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 19:31

Nooo, som rada, ze sa ti takto podarilo najst verneho priatela! :) A dufam,ze sa ti ta chovna stanica raz podari :no: Aj ja som nad tym inac rozmyslala, ale nechcem sa do toho pustit, kym na to nemam cas. A mozem sa spytat? Mas toho westika s PP alebo bez? :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 19:36

Vikiki22 píše:Nooo, som rada, ze sa ti takto podarilo najst verneho priatela! :) A dufam,ze sa ti ta chovna stanica raz podari :no: Aj ja som nad tym inac rozmyslala, ale nechcem sa do toho pustit, kym na to nemam cas. A mozem sa spytat? Mas toho westika s PP alebo bez? :lol:


no Caesar je bez PP, mal byť s PP..ale bol by tak drahší a vtedy sme 12-15 tisíc nemohli len tak vyhodiť...je to na dlhé rozprávanie :hi: a ďakujem veľmi pekne, aj ja tebe držím, aby si ten čas mala :aplause:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod dasa » Štv 30.08.2007 21:38

Vikiki22 píše:Oooou! To co je za mopsa! :heh: Ja mam krajsieho :lol: :

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok


aj ja mozem povedat ze som mopsov velmi nemusela
ale bobsi je velmi pekny
dasa
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Bešeňov

Poslaťod Vikiki22 » Štv 30.08.2007 21:44

Dakujem! :heh: Ale ty ho poznas aj osobne! :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Sirík » Sob 01.09.2007 18:25

mopsliky su pekne ale mne sa viac pacia francuzske buldocky :lol:
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Monika » Pon 03.09.2007 15:31

Ahojte.....aj my mame doma mopslika...vola sa Misty.....je velmi zlata...mame ju velmi radi......No aj mojim kamaratom sa najprv nepacila a potom si ju velmi oblubili a aj oni ju maju teraz velmi radi ...Je velmi oddana,hrava.....a mame aj anglickeho buldoga.....ako sa vedia spolu hrat fuhhh :lol:
Monika
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Mops - Pug

Poslaťod monty » Str 12.03.2008 18:34

ahojte.....aj ja mam mopslika....je to take nase kuratko...vsetci ho strasne lubkame... moj priatel hovori ze je strasne skaredy ale podla mna je to najkrajsi hafan :lol:
monty
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Sládkovičovo

Re: Mops - Pug

Poslaťod Vikiki22 » Ned 16.03.2008 18:21

To je krásavec! :smile:
Ja som zrobila včera new foto o mojom :lol: :
Obrázok
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Ďalší

Späť na Plemená psov FCI