Nové Zámky

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Agility cvicaky

Poslaťod Vikiki22 » Uto 28.08.2007 22:24

Nevie niekto, ci sa v okoli NZ nenachadza nejaky agility klub? Viem, ze tu niekde je, ale neviem sa s nimi skontaktovat...Dakujem :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 12:27

grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 15:04

Jeeejda! :smile: Dakujem velmi pekne! Mozno sa dam na agility s mojou foxterierkou :)
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 16:08

noo daj sa, ak to bude baviť tvojho psa a aj teba, prečo nie?..veď agility sú skvelým športom :king:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 16:25

Joooo! :smile: Uz som sa tomu chcela venovat aj predtym, ale nestastnou nahodou mi zomrel psik, s ktorym som to chcela skusit :(
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Rika » Str 29.08.2007 16:47

Viki ak má Tvoja foxinka zvládnutú základnú poslušnosť, má veľký záujem o aport alebo pamlsky, tak sa nemusíš čoho obávať. :no:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 17:26

Tak, zakladnu poslusnoust ma na vybornu- teda, okrem zostania na mieste. A aport je jej zivot! :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Rika » Str 29.08.2007 18:00

No odloženie je tu dosť dôležité :ach:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Vikiki22 » Str 29.08.2007 18:01

Ja viem, vsak to s nou cvicim,ale vies, u foxteriera je to trosku ine- je dost tvrdohlava :heh: Ale skusam dalej...hadam sa mi to podari...
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Rika » Str 29.08.2007 18:03

treba len trpezlivosť.... držím palce :no:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Nové Zámky

Poslaťod Sára1 » Ned 03.08.2008 21:56

Chodí niekdo z Vás do NZ agility clubu? Ake mate skusenosti? Ja sa tam so svojou fenkou Jessykou chystam ale najprv by som chcela vedeť niečo o tomto klube,ak by ste mi mohli dať nejaké info. bola by som veľmi rada, dakujem... :lol:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod drymarchon » Uto 19.08.2008 18:45

ahoj, ak myslis ten pri berku v novych zamkoch, no neviem, bola som sa tam raz pozriet ale katastrofa, niektore prekazky su dokonca hnile a rozpadnute, mala som pocit ze tunel sa kazdu chvilu rozpadne. na treningu som nebola, ale neviem ci tam maju vobec trenera na agility, asi nie. mylsim ze si trenuje kazdy svojho psa sam, ale nie som si ista. ak by si vedela o niecom inom v nz daj vediet. ja som tiez chcela trenovat agility a ked som tam bola dali sme si par skociek, ale jednu z nich dali moc vysoko a ta spadla na moju fenku a ta sa skryla pod tu drevenu budu a nevedela som ju odtial dostat, takze tento cvicak nepripada v uvahu... :nie:
s pozdravom
drymarchon :ahoj:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod phuture » Štv 21.08.2008 9:09

správna adresa je http://www.jumperclub.estranky.cz/

my sme sa tam boli pár krát tiež pozrieť, skúsili sme si tunel, malé skočky ale dáko nás to neoslovilo natoľko že by sme sa stali členmi klubu, takže sa venujeme príprave na iné psie športy :)
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod Sára1 » Štv 21.08.2008 23:06

Dakujem za odpoved. Ja som ani nevedela ako to tam vyzerá len mi niekdo vravel že tam je agility club a chcela som to s Jesicou vyskúšať. Ale radšej tam ani nepôjdem. Ešteraz dakujem za názor, pomohla si mi... :jop:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod šeltie » Pia 22.08.2008 0:11

myslim si že pri momentalnej biednej siuacii vramci rozvoja agi na slov. mozme byt radi za akykolvek pokus o rozvoj ttohto sportu, kazdy nejak zacinal nejde vsetko hned rychlo, a ohovarat nejaky klub podla vlastneho usudku je trochu prizemne . :nie:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Ďalší

Späť na Cvičáky agility