Psie sny - štekanie, vrčanie, "behanie" zo spánku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod meraja » Pon 07.12.2009 18:16

meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod AlicaGGG » Ned 27.12.2009 18:34

meraja píše:No ale tento psík isto nie je v poriadnku.On je ešte aj námesačný či čo http://www.youtube.com/watch?v=h-0dzKH1 ... 77&index=2 http://www.youtube.com/watch?v=cCUWrD74 ... 77&index=5


to moze byt aj epilepsie - som vcera kdesi citala, ze pes v spanku akoby behal, moze knucat a hybat sa a ked vstane tak pobehnuje po miestnosti nekontrolovatelne, a tym padom vacsinou narazi do steny :ua:

aj oriana to robi - teda len to pobehovanie, ale to len trosicku + sem-tam slabucko zapisti, ale to robi vacsina steniatok (teda aspon co ja poznam) - rozsiruju sa im nervy - alebo take nieco, ale s tym hore by ozaj mali ist vetovi, lebo ked sa pes prebere a nevie kde :ach: moze to byt dost nebezpecne
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Rozprava zo sna?

Poslaťod sisinka » Štv 07.01.2010 8:26

Zdravim,mam taku otazocku...sisinka mi poslednu dobu v noci akokeby "knucala" a este aj "brechala" je to take divne,celu ju pri tom nadhazuje a vzdy to zacne robit ked sa vyvali na lave rameno...neviem,mate niekto takuto skusenost?

Pripajam aj video,presne toto iste robi.

http://www.youtube.com/watch?v=5y00G2cUXvA
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Rozprava zo sna?

Poslaťod meraja » Štv 07.01.2010 8:50

Normálne sa jej niečo sníva
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Rozprava zo sna?

Poslaťod sisinka » Štv 07.01.2010 9:14

ale zlakla som sa pretoze mi minule zacala pistat a ani o tom nevedela...jednoducho otvorena papulka a pisti..
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Rozprava zo sna?

Poslaťod Lucka&Ronny » Ned 10.01.2010 17:33

rony zacal ako keby zo sna utekat :haha: ja sa divam tak timi nozkami prepletal .......
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Ivanka.P » Pon 11.01.2010 9:39

:joint: a niekedy aj packami behá :haha:
http://www.youtube.com/watch?v=INrvjkvWKmg
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Samantha » Ned 07.02.2010 22:58

Niečo o spánku mojej Ešli

Ona spáva dobre... ale ja pri tom jej chrápaní ktoré počujem aj cez štuple do uší :pac:
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Samantha » Pia 19.02.2010 12:41

Nemá niekto skúsenosti s kvičaním psa po prebudení :pac: :pac: ? Vždy keď sa moja fenka zobudí počas noci tak začne hrozne nahlas kvičať... je to fakt na nevydržanie. Najprv som myslela, že kvičí zo sna...že má zlé sny...ale robí to až keď sa prebudí. Nemyslím si že ju niečo bolí... začala mi to robiť cca v 4 mesiacoch...ale to len sem-tam a potichúčky. Teraz sa v noci zobudí a začne tak neznesitelne nahlas kvičať že by to zobudilo aj hluchého.... Prirovnala by som to k zvukom ktoré vydávajú páriace sa mačky :ua: alebo ku kvičaniu prasaťa... Proste sa zobudí, zakvičí si a spí ďalej :nwm: :nwm:
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod zuzka:) » Pia 19.02.2010 12:46

a nemôže to byť predsa len kvôli tým zlým snom? že sa nejak zošokovaná zobudí, pokričí si a už je dobre. :nwm:
môj takto niekedy prudko zo spánku vyskočí a beží preč na chodbu alebo si pri tom ešte aj štekne...
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Samantha » Pia 19.02.2010 12:52

Ktovie možno aj hej... žeby jej nejak dlhšie trvalo sa spamätať. Lebo niekedy na mňa aj pozrie keď to robí...vypleštené očká a kvičí ako keby ju niekto zabíjal ... už som zažila že vrčala alebo "behala" v spánku... ale vtedy okolie nevnímala :nwm: .
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Bee House » Pia 19.02.2010 21:01

moja hafa spi celkom dobre,ale niekedy jej tak srandovne myka celym telom :heh: ktovie co sa jej sniva :aaa: ale v poslednom case si zvykla rano budit tak ze ma prilahne a ak sa nechcem zadusit,musim vstat :pac:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Samantha » Sob 20.02.2010 15:51

A ešte som zabudla dodať že je pri tom kvičaní v nejakom ako keby kŕči :nwm:
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod zuzka:) » Ned 21.02.2010 12:18

dnes mal Deny konečne pekné sny a normálne vrtel chvostom, ale nie len tak trošičku, ale úplne, som myslela, že nespí, že sa len tak teší, ale nie :heh:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Rozprava zo sna?

Poslaťod moncici » Uto 25.01.2011 21:31

moja Kessy tiez zo sna knuci a tak slabucko brese, take zlate to je :smile:
moncici
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné