Poistenie psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Poistenie psa

Poslaťod Fraga » Pia 21.03.2008 14:34

Zuzu zavolaj si na info linku ku nim a a povedz ze chceš vedieť kolko by ťa to stalo na tvojho psa...on ti bude klasť otázky ohľadom psa tak ako keby si robila už poistku a uvidíš kolko ta to vyjde mne ako som písala škoda ze si presne nepamatam čo sa pýtal je to už vyše roka...pri najhoršom mu poiveš že to nechceš a hotovo, ale za info nič nedáš...ale aj tak platí to prvé neoplatí sa...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Poistenie psa

Poslaťod zuzupes » Pia 21.03.2008 14:45

Už som tam volala, aj sme ako tak spísali zmluvu, že mi príde domov a nemusím ju podpísať. vyšlo by ma to ročne cca 6000sk. no keď som sa ich pýtala na rôzne situácie tak na všetko mi odpovedali že by to preplatili, tak sa mi to pozdávalo, lenže ja som tiež počula že moc nechcú preplácať. a napríklad sa mi zdá divné, že sa len spýtajú či je pes zdravý, môžem povedať že hej, ale nebude to pravda, bude mať napríklad močové kamene a potom si to dám preplatiť, no asi vedia čo robia
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: Poistenie psa

Poslaťod Bruty » Pia 21.03.2008 14:47

Naslubuju ti vselico,ale ked podpises zmluvu tak potom zacnu problemy s likvidaciou poistnej udalosti.Osetrenie najprv zaplatis a potom pojdes preplatit do poistovne.Nasledne ti pride vyrozumenie,ze sa jedna o vyluku z poistenia a mozes ist vies kde....Najlepsie je fakt to setrenie mesacnou ciastkou.
Naposledy upravil Bruty dňa Pia 21.03.2008 14:50, celkovo upravené 1
Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

Re: Poistenie psa

Poslaťod Fraga » Pia 21.03.2008 14:48

Nech sa páči aj mne povedal na psa 6 na suku 5 niečo...hm...pekne...ano prave to že nepreplácajú...čo som čítala u čechov, tam mali aj nejaké povinné očkovania zadara v tom, preto sa mi to tiež pozdávalo....ale u nás? zapomeň...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Poistenie psa

Poslaťod Bruty » Pia 21.03.2008 14:51

Ide o nove poistenie,ktore ponuka iba Ceska Poistovna Slovensko a este UNIQA,ale ta poistuje iba psov s PP.Takze nabalit sa na novych klientoch pokial sa da....
Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

Re: Poistenie psa

Poslaťod zuzupes » Pia 21.03.2008 17:53

A ta UNIQA je ako na tom?
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: Poistenie psa

Poslaťod Fraga » Pia 21.03.2008 18:00

Zuzu nakoľko ma prešla chuť, tak tam som nevolala veď skús v utorok a poinformuj či náhodou nenastali nejaké zmeny :lol:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Poistenie psa

Poslaťod zuzupes » Pia 21.03.2008 18:04

skúsim a potom napíšem čo a ako. ale neverím tomu, že by to bolo čosi lepšie. a keďže len psov s PP, to je rasizmus, nie?
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: Poistenie psa

Poslaťod Fraga » Pia 21.03.2008 18:19

nie, :heh: je to hlúposť...tak či tak je viac psov bez PP ako s.. :heh: oberajú sami seba o prachy... :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Poistenie psa

Poslaťod zuzupes » Pia 21.03.2008 20:32

Tak to máš veru pravdu :yes:
tak im treba :jazyk:
bullterriér je najúžasnejší psík na svete!
http://www.kralovstvobulterierov.jex.cz
zuzupes
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Trenčín

Re: Poistenie psa

Poslaťod Bruty » Pon 07.04.2008 16:36

A este jedna dolezita vec p[ri tomto poisteni.Pes musi byt cipovany alebo tetovany.Bez toho Vam ho nepoistia.Takze uz je len na Vas,ci si date poistit psika alebo nie....
Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

Re: Poistenie psa

Poslaťod meggie26 » Str 16.04.2008 14:21

k poisteniu tolko letim teraz do Argentiny nesiem tam 2 psov a odtial 3 a nechceli mi poistit tych z argentiny na let. ze mozu poistit len toho co ide zo slovenska tam aj to ze nevedia ci by mi boli ochotny pri uraze, nedajboze smrti schopny vyplatit poistku... :nwm:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Poistenie psa

Poslaťod Liana » Str 07.04.2010 20:39

mmm...nikto nic nove ohladom poistenia?
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Poistenie psa

Poslaťod Nisus » Str 07.04.2010 21:34

Pozerala som to a my sme diskriminovany :heh: Kedze viac ako 9 rokov a menej ako 40 kil nemame a menej ako 5 rokov a viac ako 40 kil tiez nemame :heh: Diskriminacia!!!! :heh:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Poistenie psa

Poslaťod Natalia a Biff » Pia 09.04.2010 9:10

skôr sa ti oplatí si založiť účet v banke pre psíka, kde si budeš každý mesiac odkladať nejaké peniaze a šporiť, ako si dávať poistku, na ktorej preplatíš a v prípade núdze sa bude poisťovňa snažiť o to aby ju nemuseli vyplatiť. podľa mňa sa poistenie nijako neoplatí
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné