Otras sa a podobné triky

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod Gombicka333 » Pia 18.12.2009 15:30

Ako koky upratuje svoje hračky :)
http://www.youtube.com/watch?v=V8PCwkwrdN0
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod tera » Str 30.12.2009 18:24

neviete niekto ako naucit psa chodit PO PREDNYCH?? :no:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 30.12.2009 19:27

naučíš psa vyložiť si zadné o kolmú stenu apotom ju zmenšuješ...až kým sa pes nedokáže postaviť sám. Potom pridáš pohyb vpred :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod tera » Str 30.12.2009 20:35

Wickyy & Classy dobra teoria, len ako to dat do praxe....co mu mam tie nohy zdvihnut??? :oo: a ja som videla, ze jeden JRT dal labky na chrbat majitelovi "vlez mi na zada" -to bolo coolove
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 30.12.2009 20:45

ja so to tu už niekde písala, ale neviem do ktorej témy, prepáč ale musíš pohladať. Nechce sa mi to tu písať od znova a momentálne mám obmedzený internet, tak šetrím :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod tera » Štv 31.12.2009 11:38

dakujem, pohladam :no:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod Kikz » Pia 05.02.2010 9:56

Offtopic: Tera, myslim ez si to uz niekde urcite nasla ale ak nahodou nie, my sme to ucili najprv an ocinovej krabice od srobovakov, ktora bola dost plytka a Cori okamzite pochopil ze dostane odmenu, ak na nu vylezie len zadnymi packami. Postupne som to zvysovala a zvysovala, pridavala som mu na krabicu koberce, neskor som zvysila na pelech preobrateny naopak na ktory uz pekne vyliezal, pokracovala som stolickou, gaucom :smile: a potom som len opat na gauci davala koberce a pod. veci, az kym sa nenaucil byt uplne rovno :smile:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod Kikz » Pia 05.02.2010 10:01

K tomu otras sa- citam ze ste viacery povel otras sa pouzili ako "nesuhlas". Momentalne otras sa cvicim poriadne lebo to este hned na prvy pokus nevie, ale bude :no:
No ako nesuhlas, nepouzivam "otras sa" ale normalne zakrutenie hlavou zprava do lava. Ucim tak, ze uz pes samozrejme pred tym ovlada povel "touch"- dotkni sa. Medzi dverami som mu na "zarubne" nalepila jeden papierik, na druhu stranu druhy (take tie farebne papieriky male) a ucim prostrednictvom klikera- touch- dotknutie sa jedneho papierika, dotknutie sa druheho, pritom sedi takze ked sa chce dotknut raz jedneho raz druheho, otaca hlavu akoby "nesuhlasil". Ktomu pridavam povel "nie, nie".
Uz som skusala aj bez papierikov, ale stale pouzivame zarubnu, len tak vo vzduchu to este nevie a vzdy mu musim ukazat :no:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Otrias sa a podobné triky

Poslaťod Kala Kajča » Pon 18.07.2011 9:31

Iwka píše:ja som na tento povel mala veeela casu, a ked sme prisli z vonu(z dazda) a meggy sa otriasala, povedala som povel a odmenila. da sa to ale ucit este posteklenim v usku...

Mi falcovi uterame labky vlhkou handrou alebo ked je strašne špinavý tak mu umijeme labky a stále ked chce odísť z kúpelne musí sa otriasť takže daco podobné ako IWKA :lol:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Otras sa a podobné triky

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 22.03.2012 1:52

podobny trik mame a to Zivaj. Celkom sranda to je aj dobre fotky sa pri tom robia :no:
napr. Obrázok
Obrázok
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Predchádzajúci

Späť na Triky