Severania

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Severania

Poslaťod Amaguk » Ned 19.08.2007 11:08

Kedze nam sem neprieniesli temy a prispevky zo stareho fora, tak zakladam tuto temu este raz:
Ahojte, ak mate nejake severske plemeno alebo ich krizencov, piste! :smile:


Obrázok
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 11:10

:ahoj:
amaguk, som si ta tusim vsimla na mushing.sk, aj nieco jazdite?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 19.08.2007 11:45

:ahoj:
my sa uz pozname, ja som "vlcica" zo stareho dog.sk :hi:
aj ty chodis na mushing.sk do diskusie? ja tam len tak raz za cas mrknem, obcas nieco pridam. Je to tam take "dietne" co sa debaty tyka, ale niekedy sa daju najst celkom pouzitelne rady a ludia si menej nadavaju ako na mushing.cz :ach:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 11:47

:heh: :ahoj: jeej, ja neviem preco som myslela ze Amaguk je chlapec, sorrrac. mushing.sk je dost dietny, najvacsia dieta nastala pre mna, lebo poprvom prihlaseni sa tam uz nedalo znovu prihlasit, tak prdim na to.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 19.08.2007 11:53

v jazyku Nunamuitov (aljasski eskymaci) je amaguk vlk alebo aj duch vlka, t.j. moze byt v principe aj muzskeho a zenskeho rodu. A vlcice tiez byvaju vodkynami svorky :no:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 11:56

to je pekne :smile:
tak nech nam to vodcovstvo klape :angel:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 19.08.2007 11:59

:cool:
snazime sa co sa da, aj ked na nas ten pubertak obcas totalne dlabe. teraz sme sa vratili po tyzdni z chalupy - totalne tam samozrejme "zvlcil" :ua:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 12:01

aano, to poznam. aj my sme boli tyzden v lese na chate. potom s nim vyjst na ulicu bol totalny horor. jop, a nezdrha ti ten tvoj? v lese, za zverou a tak...
lebo moj lovi od lucnych konikov az pojelene absolutne vsetko a sustavne. :hmm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 19.08.2007 12:06

moj tiez lovi prvu ligu a zdrha prvu ligu, :ach: prvy krat sa mu podarilo drhnut v 7 mesiach na 3 hodiny - mali sme z toho riadne nervy. V lese na volno ho pustit vobec nemozem, u nas je milion srniek, vevericky ard, ale stacia mu aj jasterice, mysi, minule lovil vazku
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 12:08

aano, tak to kopeme rovnaku ligu. ja ho mozem pustit len u tety na zahrade. ale aj odtial raz, teda dva krat zdrhol. nevsimla som si dieru v plote :ach:
my mame na konte uloveneho vtacika a kusanec od srnky. toto je jedina nevyhoda tych nasich sasov.
Byvate v dome, ci v byte?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Ned 19.08.2007 12:15

na chalupe bol nas "zdhnuty" furt - k susedom chodi cez dieru v plote :ach:
zatial som ho pristihla len pri uloveni zopar jasteric ale ktovie co pri svojich potulkach ulovil. nas prvy raz zakiloval kamoskinym susedom slepicu...
inac, u nas na luke (DD) ho pustam na volno, ale do lesa jedine na voditku.
byvame normalne v sidliskovom panelakovom...
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 18:53

Aj my sme v byte. jedine stastie ze teta tu ma zahradu, inak neviem neviem, kde by som ho pustila :plac:
Inak vies co je divne? Na tej chate v Tatrach, uprostred lesa, bez plota, ani raz nezdrhol. ja som bola uplne sokovana. Jedine co chcel, nahanat vevericky, len svinuchy, vzdy vyliezli na strom :heh: Al efakt je ten, ze tuna pri BA su tie lesy brutalne prezverene, sak ked diviaky chodia skoro k panelakom :ach: tam je nejak viac miesta, tam som nikdy nestretla ziadnu zver cez den, tuto vzdy. Ale aj tak, stopy tam su, hovienka su rovno pri chate...
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Uto 21.08.2007 19:08

Úlfheidr píše:Aj my sme v byte. jedine stastie ze teta tu ma zahradu, inak neviem neviem, kde by som ho pustila :plac:
Inak vies co je divne? Na tej chate v Tatrach, uprostred lesa, bez plota, ani raz nezdrhol. ja som bola uplne sokovana. Jedine co chcel, nahanat vevericky, len svinuchy, vzdy vyliezli na strom :heh: Al efakt je ten, ze tuna pri BA su tie lesy brutalne prezverene, sak ked diviaky chodia skoro k panelakom :ach: tam je nejak viac miesta, tam som nikdy nestretla ziadnu zver cez den, tuto vzdy. Ale aj tak, stopy tam su, hovienka su rovno pri chate...


nas je taky zdrhac, ze je mu to uplne jedno, kde sa nachadza :ach:

predchadzajuci nebol cisty SH a tiez zdrhal uplne totalne. ja si snad ani neviem predstavit, ze mam psa, ktory mi v lese pojde pri nohe :heh:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 21.08.2007 20:14

Neviem co sa mu tam porobilo v hlave. Dokonca sa ta, aj so psamy mal rad. Asi nanho dolahla tazoba divociny :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Ahojky severania!

Poslaťod SEVERANKA » Ned 26.08.2007 9:14

Ahojcek,

potrebovala by som troska poradit,pisete,ze byvate v panelaku,a to s huskacmi? Lebo vsade citam,ze taky pes do bytu nepatri a trapim sa tu v Anglicku,aby som nasetrila s priatelom na dom.A to vsetko kvoli huskymu.;o) Lebo chcela by som si kupit huskyho,ale viete,ako je to dnes,ani na byt neni lahke nasetrit,nieto este dom,..tak by som sa rada spytala,ake mate s tymto skusenosti.Prezil by ten moj haskac v byte aspon rok? Kym by nebol dom? A chodite do prace? Ja si to nejako neviem predstavit.ved by bol doma cely cas sam,kebyze chodime ja aj priatel do prace.Niekto mi povedal,ze by zruinoval byt.;o)

Poradite? Diky moc ;o)
SEVERANKA
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Ďalší

Späť na Všeobecne o plemenách