Psie "úchylky" :)

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Str 05.03.2008 20:25

Ahojte,
stretol sa niekto z vás s tým, že by malo vaše zvieratko nejakú zvláštnu úchylku?
napríklad naša Fifi donekončena a bez prestávky dokáže čumieť na akvarko :lol: :aaa:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod kika a rocky » Str 05.03.2008 20:31

Moj Rocky sa dokaze prechadzat na vychadzke aj 10 hodin :oo: a stale sa neunavi.Ale vzdy lepsie nez aby lezal v pelechu.nemyslis?
kika a rocky
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Bydlisko: Trnava

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Str 05.03.2008 20:37

to je cista pravda :lol: Fifi musí mať na prechádzku chuť, vtedy sa jej tiež nechce domov :jop:
vieš, je to zvlastne, lebo akva mame uz takmer 3 roky a tutu "uchylku" sledovania ryb chytila az teraz za posledne 2 mesiace, fascinuju ju prisavnicky :ach: niekedy dokonca obetuje aj hru s oblubenou loptou, len aby ich mohla pozorovat :heh:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Str 05.03.2008 20:47

inak .... niekedy je to dost psycho, vedel by niekto pomoct, ako jej odputat pozornost, resp. ju z toho dostat?
budem vdacna za kazdu radu :angel:
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod kikula22 » Str 05.03.2008 21:26

Moj strasne rád kuká z okna. Ale velmi velmi on by tam dokázal presedieť aj celý den. A kukať. Alebo v poslednom čase kuká telku on sa už teší na večer kedy si s nim lahnem a ideme kukať telku :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Fifi » Str 05.03.2008 21:29

hura vidim, ze v tom nie som sama :lol:
ale povedz mi, cim to je? a da sa to vobec odstranit? lebo ked uz mi hafik nereaguje na najoblubenejsiu hracku, tak je zle....
Fifi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Žilina

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Str 05.03.2008 21:36

Aj môj maco si zvykne sadnúť na roh sedačky a pozerá sa von oknom. Dokáže tak presedieť hodnú chvíľku.. Kedysi takto pozerával z balkóna, že si lahol vyložil hlávku na okraj a čučal. A keď sme na dome, tak si sadne ku plôtiku a pozoruje okolie.. Ešte ma úchylku vždy dobehnúť (nielen) do kuchyne keď tam "niečo" podozrivo šuchoce :heh:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod raky » Str 05.03.2008 21:52

Každú plyšovú hračku začne ,,pitvať,, od hlavy... :ha: Normálne sme nad tým rozmýšlali, vytrhá očká, odtrhne hlavu a vytiahne vnútornosti... :no:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Str 05.03.2008 21:53

U nás majú hračky istú postupnosť- najskôr oči a nos (čiže časti, ktoré "trčia"), potom uši a chvost a až potom celú hlavu s vnútornosťami :heh:

Inak raky, vitaj späť :ahoj: :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lucik » Str 05.03.2008 21:55

Fifi a co chces riesit?

Bib, aj Gipsy pozera rada z balkona, dala som jej tam aj matrac na lezanie a tiez ma tu "uchylku" kontrolovat podozrive suchotanie v kuchyni.. to ma ani velmi neprekvapuje, niekedy mam dojem, ze jedlo je zmyslom jej zivota :lol:
viac ma prekvapilo, ze kamaratkine morca reaguje na otvorenie chladnicky.. kdekolvek v byte bolo, ked sa otvorila chladnicka, bolo pocut len cup-cup-cup-cup... a morca docupkalo do kuchyne ku chladnicke a cakalo, ci nieco dostane.. :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Ulfheiðr » Str 05.03.2008 21:56

Ľahne si tvárou k stene a čumí na ňu. Alebo sa vonku začne obzerať smerom do hora a začne sa báť (ja tam ale nič nevidím). Ešte si zvykne vytrhnúť so zeme trs trávy a potom ho roztrhať, alebo cupovať paličku na koberci raz do týždňa, hneď ako tampovysávam. Potom, až do najbližšieho vysávania sa na to ani nepozre. A ešte má rád, keď mu strčím prst do ucha, chrochtá blahom. :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Str 05.03.2008 22:09

Fuj teraz ma napadlo... Poznám jeden "párik" slečinka - maltezák.. Ono je to celkovo taký úchylní pár. Najväčšia úchylka slečinky je takmer každý deň kúpať psíka najvoňavejšími šampónikmi a úchylka (alebo premyslená škodoradosť? :lol: ) jej milovaného psíka je sa hneď na prvej vychádzke po voňavom kúpeli vyválať v tom najšpinavšom, najsmradlavejšom a podobné naj.. :heh:

lucik píše:...niekedy mam dojem, ze jedlo je zmyslom jej zivota :lol: ...

Lucik, ani nehovor..

Inak, keď som ete mala Kika (koreliak chocholatý), tak ten mal úchylku vždy ráno spolu s mojim budíkom pobudiť celý byt (proste začal spievať, keď mi zazvonil budík, ale reagoval len na ten môj!!).. A vždy keď som sa približovala ku klietke sa začal obzerať v zrkadle (asi sa mi chcel páčiť :lol: lebo to bolo naozaj VŽDY) :heh:

Skoro som aj zabudla.. Strašná Falukova úchylka, alebo skôr zlozvyk.. Ak si dám ruku do ľavého vačku v bunde hneď sa zalizuje a ide pre piškót.. Je to strašná "otrava" v čase keď si ruky do vačku schovávam pred zimou... :ua:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod lucik » Str 05.03.2008 22:53

uz som chcela ist spat, ale este musim napisat - Gipsy prave hamka, mnamka a mlaska zo spanku.. no ona fakt zije preto aby JEDLA?!

Bib, s tymi usami - Gipsynke tak robi masaz usi kamaratka.. ja to ani neviem, ale ona jej strci palce do usi a masiruje, Gipsy normalne vyvracia oci blahom.. :ach:
Gipsynka masaze vseobecne moze.. ked ju idem masirovat, vacsinou ju najskor vycesem a to sa mi uz cpe pod ruky.. a este zboznuje aj utieranie hlavy uterakom - ked je mokra a vezmem uterak, vocpe si tam hlavu a znovu a znovu.. aby som ju utierala :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Bibiana » Str 05.03.2008 23:20

Haha, s ušami síce začala Ulf, ale tiež môžem potvrdiť, že najlepšie čo môže byť je masírovanie uší... Tomu sa hovorí slasť.. Vykrúca hlavu, brble pri tom, no parada..

A až mi to je blbé, ale Lucik, u nás presne aj ten uterák. Keď dojdeme z vonku a má mokrú hlavu tak pekne poviem zostaň donesiem jeho uterák, predostriem ho pred seba, maco sa razu rozbehne a buuuuuuuum do kolien, otiera sa a otiera.. Je to chutné.. :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Psie "úchylky" :)

Poslaťod Amaguk » Štv 06.03.2008 0:17

tak kuxhanie plysakov je u nas normal, ziadna uchylka :joint: naposledy takto za 10 min zlikvidoval svoj vianocny darcek

a srande, ze nas robi to iste, co pise Ulf - kuka do do steny, alebo len tak do priestoru - stuhna a diva sa, ako keby tam nieco bolo, je o dost :zima:

ale najvcasiu uchylku ma pozeranie sprav v TV - to fakt neviem, ze co nam to vidi :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Ostatné