Dogfrisbee taniere - objednávky

Dogfrisbee taniere - objednávky

Poslaťod dana033 » Uto 27.10.2009 16:10

Dajú sa za polovičné ceny objednať discy, ktoré majú estetické vady (bublinky, zle vytlačené logo, ...) ale na ich letové vlastnosti to nemá žiadny vplyv.
http://www.herodiscusa.com/ ....hľadajte BLEMS

Dajú sa kúpiť už od 1-2$ (Kurz $ cca 21Sk)
Ale problémik je v tom, že treba objednať min 100ks

Tak ak by sa podarilo záujemcov na tých min 100ks, tak by sa mohlo aj objednať (teda elienka pokiaľ bude tak dobrá :hi: )
Takže kto má záujem?
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Lucy » Uto 27.10.2009 16:16

tak ja sa hlásim ...zatiaľ 10 ks, v nutnom prípade ešte nejakých 5 zoberiem :smile:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod nikolletttka » Uto 27.10.2009 18:04

tak keby sa objednava tak ja by som zobrala tiez ale 10ks tych hero pup 120
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod meraja » Uto 27.10.2009 18:22

Ja by som tiež rada ,ale či sa mi to oplatí keďže ja len pár kúskov.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Lucy » Uto 27.10.2009 18:49

Dani, ešte sa chcem spýtať, či musíme mať tých 100ks jeden typ alebo môžu byť rôzne?
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Uto 27.10.2009 19:30

Lucy píše:Dani, ešte sa chcem spýtať, či musíme mať tých 100ks jeden typ alebo môžu byť rôzne?


No takto, bavila som sa o tom s Elienkou v téme Dogfrisbee, že ona by to vybavila, ale musí byť min tých 100ks a nie že sa objedná a jej zostane doma 30ks. Písala som jej či to vybaví keď sa nazbierajú ľudia čo si to rozdelia. Ešte tu asi nebola, takže musíme počkať kým sem (na DF) príde :lol: . Musí sa zistiť koľko by stálo poštovné. Čo sa týka typov, vravela že asi môže byť viac typev, ale to sa asi tiež bude musieť presne zistiť :yes: . Takže asi počkáme na Elienku, lebo ja po anglinky neviem ani "ň"
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Sim » Uto 27.10.2009 20:55

a ako to bude s platením a odovzdaním tanierov ked ako vidím každy sme s inakade?...poštou?
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Uto 27.10.2009 21:59

Ja by som sa pridala ku kúpe tiež 10 kusov :yes:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod JanoS11 » Str 28.10.2009 7:29

my 15ks
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Poca » Str 28.10.2009 7:35

Ja by som 3 take nerozkusatelne.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod elienka » Str 28.10.2009 9:26

Tak som tu, tuším som si zavarila a nakoniec sa na to budem musieť dať :lol: .
Práve som napísala naspäť, aby mi zistili poštovné, pretože v minulom maile mali problém nájsť moju adresu v zozname UPS. Takže najskôr zistím to poštovné.
Inak ak tých tanierov bude naozaj 100, asi mi budete musieť poslať nejakú zálohu na môj účet, lebo asi nebudem mať na to, aby som všetky taniere vyplatila, obzvlášť ak budete chcieť taniere drahšie. A predpokladám, že to budú chcieť zaplatiť vopred. No a potom budem dúfať aby vôbec prišli, nie že zaplatím peniaze, taniere neprídu, vy samozrejme budete chcieť peniaze naspäť a ja budem nakoniec tá osr... :kak: Bývam blízko Senice, takže kto bude chcieť osobný odber je vítaný, inak poštou.
Inak zatiaľ, než zistím to poštovné, tak zatiaľ pozerajte ich stránku a presne si píšte čo chcete, nielen že 10 tanierov, ale presne typ, názov, cenu, aby som to nepomýlila.
Inak dosť dlho im trvala aj odpoveď, takže trpezlivosť. ak sa dozviem niečo nové, dám to do tejto témy
Dúfam že to vyjde a nebude táto téma len výkrik do prázdna a ja nebudem vyzerať vo vašich očiach ako podvodník.
Inak ak sa na toto chce dať niekto z vás, rada si objednám 10 tanierov a s prekladmi z angličtiny mu rada pomôžem :ahoj:
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod elienka » Str 28.10.2009 9:42

Inak pozor, keď si pozriete tie rôzne disky, tak pozrite, či pri tom je napísané add to cart (vložiť do košíka) alebo out of stock (nie je na sklade), aby ste sa netešili na nejaké čo nemajú.
Teraz len môžem dúfať že to poštovné nebude nejako brutálne

inak zbežne som to zrátala, čo ste sem napísali a už sme na nejakých 60 kúskoch.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Str 28.10.2009 9:55

elienka píše:Inak pozor, keď si pozriete tie rôzne disky, tak pozrite, či pri tom je napísané add to cart (vložiť do košíka) alebo out of stock (nie je na sklade), aby ste sa netešili na nejaké čo nemajú.
Teraz len môžem dúfať že to poštovné nebude nejako brutálne

inak zbežne som to zrátala, čo ste sem napísali a už sme na nejakých 60 kúskoch.


No šak už som zistila :lol: , že skoro všetky tie lacné majú vypradané :pac: .
Uvidí sa ešte čo poštovné bude stáť, a možno sa ani tých 100ks nenazbiera. Nebudeš mať robotu :heh:

Ja by som chcela asi 5-6 ? Uvidím ešte (Halloween, Air 235, Praxis)
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Str 28.10.2009 11:06

To je zlé, že tie lacné sú fuč :ua:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Str 28.10.2009 11:43

janas píše:To je zlé, že tie lacné sú fuč :ua:


NO lacné ako lacné, Napr. Halloween aj Praxis sú po 2 doláre, Hero Air 235 po 3 doláre.....
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Ďalší

Späť na Dogfrisbee