Uvarené mäso+cestoviny

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Jack » Pia 10.08.2007 8:54

Mi varíme našim psom tak že kúpime 20 KG chrupaviek z mäsiarne a to im uvaríme a potom do toho pridáme uvarené cestoviny. Uvarené to rozdelíme do sáčkov a dáme zamraziť do mrazničky. Potom už každý deň vyberiem z mrazničky jedno vrecko rozmrazím a dám psom. Toto mi vydrží asi 3 týždne pre moje dve dospelé sučky.
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod simm » Pia 10.08.2007 11:29

no aj mi taketo teraz varime nasim.. a chuti im to
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod sandra » Pon 13.08.2007 21:10

my davame varene iba v zime - kupujeme 1kg sacky mleteho kuracieho masa - obcas je to trosku horsie pomlete a najdu sa casti paprciek :lol:
k tomu davame cestovinky alebo ryzu - je to super a psom to naramne chutna :cool:
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bendy » Uto 14.08.2007 10:27

najlepsie je davat vnutornosti, ako srdce, zaludky a tak, potom maso, chrupavky a nejaku cestovinu, ja davam hnedu ryzu alebo kuskus, tarhona alebo obycajne kolienka. Cestovinu treba obmedzit, ak ma pes znaky nadvahy. Ked pripravujem kura, vzdy urobim vyvar z casti, ktore sa nepouziju, a tym zalejem zradlo alebo granule, ak velmi nechutia, vyvar sa nesoli ani nekoreni, ani sa nema pridat ziadny bujon.
Velmi dobre je aj pridat nejaku zeleninu, najlepsie jemne uparenu, ak surovu, tak by mala byt pomleta, aby to bolo lahsie stravitelne
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod vlciacik » Uto 14.08.2007 11:02

ale mozem potvrdit ze psom to velmi chuti a aj mojmu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Rika » Uto 14.08.2007 11:18

Ja dávam iba divinu, nakoľko jej máme až-až... s cestovinami a postrúhanou zeleninou a občas s vločkami
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Mia » Uto 14.08.2007 12:22

Ja davam varene vnutornosti alebo kuracie krky plus ine pomelte maso do toho ryzu alebo cestovinu.......alebo urobim husty vyvar z kuraciny a do toho pridam granule...
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

Poslaťod vlciacik » Uto 14.08.2007 19:42

a skusal niekto z vas to ece predtym ochutnat*lebo ja ked mu take volaco robim tak to ochutnam a ked mi to nechuti tak to spravim tak aby mi to chutelo lebo som raz skusala dala som2 misky a do nich stravu co som robila*lenze rozdiel bol v tom ze v tej jednej to bolo obycajne a v tej druhej to co chutilo viac aj mne a zjedol iba to co mne chutilo aj ked som mu ukazala ze aj to druhe jem ale to nezjedol iba co to onuchal a1krat z toho si lizol :heh:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod MIO » Str 15.08.2007 14:50

Ja mám odskúšanú kombináciu bravčové srdcia/jazyky/koreňová zelenina.Bud to žere takto alebo mu tam pridám varené krúpy.A hawo sa zatial nesťažoval. :lol:
MIO
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod BIGBOSSS » Štv 16.08.2007 8:08

jukel píše:Mi varíme našim psom tak že kúpime 20 KG chrupaviek z mäsiarne a to im uvaríme a potom do toho pridáme uvarené cestoviny. Uvarené to rozdelíme do sáčkov a dáme zamraziť do mrazničky. Potom už každý deň vyberiem z mrazničky jedno vrecko rozmrazím a dám psom. Toto mi vydrží asi 3 týždne pre moje dve dospelé sučky.


PRESNE TOTO ISTE ROBIM AJ JA A ESTE JEEEEEEEJ DAVAM AJ TO CO OSTANE Z OBEDA
A DAVAM JEJ TO NA STRIEDACKU S GRANULAMI A NIC LEPSIE NIE TO
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

zradlo

Poslaťod ElisaRistori » Štv 16.08.2007 21:23

my nasim psom varime cestoviny z mesovou konzervou mame pet psov prasa ,8maciek tak vsetkym toto chuti tak preco ich vkuse napchavat granulami nech maju zmenu:-))) :lol:
ElisaRistori
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: SALA

Poslaťod Bibiana » Uto 21.08.2007 17:39

U nás sú granule základ. Varená strava a konzervy sú len doplnok. Z toho vareného to je hlavne kuracie mäso (bez kostí samozrejme) s ryžou, cestovinami, tak isto aj kurací vývar so slížami :)
Hovädzie, bravčové a pod., vnútornosti nedávame vôbec.
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 17:57

A kde zoženiem chrupavky?? Lebo keď som sa pýtala mamy, tak vraj u nás asi nkdy v mäsiarstve nebudú mať... :ua: A hafanovi strašne chutia...
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod petka_akim » Uto 21.08.2007 18:08

no my tiez davame nejake meso z tych psich konzerv + cestovina... ale +vlocky? to som nepocula to pes normalne moze???
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Amaguk » Uto 21.08.2007 18:12

Bára píše:A kde zoženiem chrupavky?? Lebo keď som sa pýtala mamy, tak vraj u nás asi nkdy v mäsiarstve nebudú mať... :ua: A hafanovi strašne chutia...


kup mu kridla a surove pomel na mlynceku - tam ma vsetko vo vyvazenom pomere.

ja nasmu davam kridla normalne cele, ale ty mas male plemeno. :no:

u nas u masiara dostat take mrazene cosi co sa vola haskas a je tam pomlete kadeco, aj chrupavky, ale pradupopvedia, za ti cenu (22 sk) mu radsej bude davat cerstve trupy po 19 :no:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Varená Strava