preskoky cez ruky

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Sim » Sob 21.02.2009 20:02

noo Perla uz to vie len musi mat rozbeh
neviete da sa to naucit bez rozbehu???ked hej jak
diks vam
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Dingo » Pia 01.05.2009 8:07

pravda ten moj 50 kilovi ajajaj
Dingo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Tweety » Štv 07.05.2009 22:01

ako najlepšia metoda mi prišli dvere :lol: vážne.
otvorím dvere, rukou ich zahradim a hodim piškotu(loptičku, parok...) cez ruku.ak ju chlpač chce, musí preskočit.ruku davam zo začiatku tak aby ju nemohol podliezt, neskor dviham.postupne sa podavam dalej od dveri a nakoniec to chlpač vie sam.držim palce
Don´t worry, be happy!
Tweety
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Brezno/Košice

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod wewerica » Pia 08.05.2009 12:20

simuska píše:noo Perla uz to vie len musi mat rozbeh
neviete da sa to naucit bez rozbehu???ked hej jak
diks vam

no bez rozbehu sa to da (teda my aj taj to vieme) ale toho psika to velmi unavi a zatazi takze ti to ani neradim :no: a ked ma rozbeh skace vyssie :ahoj:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Sim » Sob 09.05.2009 8:08

ale nevyzera to lepsie ked ti skace pri nohach len ked nohu zdvihnes a nie ze musi mat rozbeh?
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Tweety » Sob 09.05.2009 11:35

simuska píše:ale nevyzera to lepsie ked ti skace pri nohach len ked nohu zdvihnes a nie ze musi mat rozbeh?


to záleží od viacerých vecí, ak to urobí malý psík, je to fajn, ale napr. moj retriever musí mať viac miesta, aby preskočil, nie iba prekročil.
napr. a som zistila, že ak robím metódu dvere a mám pamlsok v rukách, skáče krátko,ak pamlsok hodím, skočí ďalej, lebo skáče za ním.vyskúšaj si viacero verzí, skús si to natočiť a pozrieť, potom uvidíš,čo ako vyzerá a vyberieš si pre teba najlepšiu možnosť.

držím palce, určite ste šikulky!!! :no:
Don´t worry, be happy!
Tweety
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Brezno/Košice

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Kača » Sob 09.05.2009 11:49

simuska: moja sa "sama" naučila skákať aj bez rozbehu :nwm: pokiaľ len zdvihnem nohu, tak ju preskočí kráto a vysoko-ako kozľa... a to tú nohu zdvihnem aj nad jej hlavu.
Potom máme ďalší sposob skákania, keď pri jej skoku dvihnem ruku do smeru kde má skočiť, tak je skok ešte aj dlhý, ale to si cúvne a dá si rozbeh asi tak 1,5 metra :no:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod tera » Štv 14.05.2009 7:10

8kaca8 píše:simuska: moja sa "sama" naučila skákať aj bez rozbehu :nwm: pokiaľ len zdvihnem nohu, tak ju preskočí kráto a vysoko-ako kozľa... a to tú nohu zdvihnem aj nad jej hlavu.
Potom máme ďalší sposob skákania, keď pri jej skoku dvihnem ruku do smeru kde má skočiť, tak je skok ešte aj dlhý, ale to si cúvne a dá si rozbeh asi tak 1,5 metra :no:



:lol: to je dobre ale ja mam problem udrzat rovnovahu ked stojim na jednej nohe a nie ked mam este jednou rukov nieco robit :lol: :lol: :lol: volaka som gramblava :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod wewerica » Štv 14.05.2009 14:27

inak aj ja ked s nim cvicim tak ze skrcim jednu nohu a ruku tak vznikne taky kruh tak ja sa potom neviem udrzat :lol: :nwm:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Gombicka333 » Uto 19.05.2009 16:38

Ja ked svojmu poviem HOP ! a nastavim nohu :lol: ...tak on mi po nej skoci a nie ju preskoci :lol:
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod kenny » Pia 26.06.2009 22:40

Noé ja som to učila tak, že soom si ruku oprela o strom a dala som ju trochu nižšie a povedala som mu hop (on rád skáče) a hodila som mu tým smerom loptičku a on skočil. Teraz iba ukážem ruky a on automaticky skákal. Je to celkom jednoduché, teda aspoň pre nás.
kenny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Moravské Lieskové

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod 01dieselgirl » Sob 29.08.2009 21:33

my sme najprv ucili skok cez kleno...a to opretim kolena o mur alebo strom...ked pochopila co znamena hop zacali sme cvicit preskoky cez ruky a cez skrcenu nohu v kolene takze skace vlastne za mojim chrbtom...a islo to tak nejak automaticky...hned pochopila a ani sa nesnazila ruku obist aby sa dostala k pamlsku...povodne som chcela cvicit na hracku aby som ju moc neprepchavala ale ona sa vteda rozblazni a nic ine ju netrapi :ach: ...teraz mi uz skace aj vtedy ked nemusi...staci aby som sa pre nieco zohla na zem a ona mi zacne preskakovat koleno ...minule mi skoro hlavu odrazila pri tom :pac: ...
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 31.08.2009 14:36

moja skáče cez ruky, ale strašne pri tom šteká (až ziape :pac: ). Čo skok to štek do môjho ucha a ešte sa pri tom na mňa tak pozrie :jazyk: , juj mám vtedy sto chutí...jak vidieť tú vychcanosť :pac: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod janas » Pon 31.08.2009 15:00

:lol: :haha: čo chceš od streštenej tešivej borderky :haha:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: preskoky cez ruky

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 31.08.2009 15:24

:heh: aby si aspoň na chíľu nechala tie poznámky ppre seba a lebo aby to aspoň nebolo nahlas :yes: :aaa:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky