Koľko stojí uživiť psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Koľko stojí uživiť psa

Poslaťod Jack » Str 19.09.2007 17:21

Tak sa pochváľte koľko investujete za celý rok do vášho hafana ??? Myslím tím žrádlo,očkovanie,hračky,obojky,oblečenie a všetko čo je preňho.
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod jefima » Štv 20.09.2007 19:11

náš hafan má 5 a pol mes. a nestačím sa diviť, koľko som ochotná minúť. Stále sa mu vyhrážam,že ho predám :heh: Najnovšie som mu dala ušiť zimný oblek na mieru v Čechách a obojok pre vipety. Je to chrt a v zime by mi zmrzol. Len aby som nezmrzla ja. :heh:
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73

Poslaťod marian-so » Štv 20.09.2007 20:15

Akita inu + slovensky kopov sa rovna 12 000 zradlo a asi 2000sk ostatne krmim granulami a snazim sa prevazne varit .
marian-so
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Poslaťod Aris » Pia 21.09.2007 18:33

Este som to nikdy nepocitala ale ratam takych 10 litrov
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod angel » Uto 25.09.2007 21:11

:angel: tak ja miniem teda ovela viac. asi tak 8000 na mesiac za vsetkych troch, cize okolo skoro 100 000 za rok....no ked to tu vidim cierne na bielom tak sa to zda vela :oo:
angel
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Poslaťod Silwuska » Str 26.09.2007 6:45

To co im vies kupit za 8000?? :oo:
Teda ved urcite ked mas take hovadka doma :heh: to len mne pripada absurdne lebo mojmu staci polka konzervy na den....tvoji maju minimalna 5 :no:

No tak rocne na zradlo takych 12000 (konzervy,granule,ostatne) to je asi taky priemer...no veterina nas kazdy rok vysla zatial zo 3000, kedze vaznemu urazu sa nevyhneme ani jeden rok...a hracky? Mesacne tak za 500, pretoze ine jak tie lana sa mu nepacia no a tie skonzumuje za par hodin :ach: ...a nejake maskrtky k tomu :ahoj:
Ty kokso sak to tusim nanho minem viac jak na seba :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod Veve7.7.7 » Štv 14.02.2008 17:56

Asi tak 12 000 na obydvoch mojich psov. To žradlo nam teda ulachci penazenku. S tych 12 000 asi 9000 na zradlo.
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba
Veve7.7.7
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 403
Bydlisko: Nitra

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod raky » Štv 14.02.2008 18:12

Teraz som si zrátal minulý rok a skoro ma tresklo, človek si to neuvedomí, ale je to pálka a ešte neviem, či vôbec uchovníme, mám rátať aj Valentínsku konzervu?
Tú sumu ani nemôžem šepnúť, inak dnes spím pod stanom.... :aaa:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod yetti » Štv 14.02.2008 18:56

8 000 mesacne :no:
bez vystav a prepravy... :joint:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod Bibiana » Štv 14.02.2008 19:20

Ako to tak počítam tak hmm.. Papkanica cca 35tisícok (granule, mäso, konzervy).. No nerátam pravidelné výdavky (hračky, dobrotky, výstavy, veterinár, odčervováky a spotony, vitamíny) a občasné výdavky (postroje, vodítka, obojky, ... ). No takže v podstate dosť :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod lucik » Štv 14.02.2008 20:55

minuly rok bol plodny - cca 30tis. urcite (granule, operacie, rekonvalescencia, chondroprotektiva, poplatok, lehno, ...)
:rip:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod lusy » Štv 14.02.2008 21:16

takze som si zhruba zratala sumu za tych 9 mesiacov co mam psa a vyslo mi nieco cez 40 000,- samozrejme tam bola vsetka ta zakladna vybava. ale do buducna kedze sme zacali chodit na cvicak to bude o hodne hodne viac kedze iba za granule dam mesacne 1900,- a za cvicak 4700,- co znamena, ze len tieto dve polozky ma budu stat na rok 79 200,-. :oo: :oo: :oo: :pac:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod Amaguk » Štv 14.02.2008 21:53

tak to uz radsej dalej ani nepocitaj, lebo ta vyvali ( :rip: ) :heh:
Naposledy upravil Amaguk dňa Štv 14.02.2008 22:42, celkovo upravené 1
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod šeltie » Štv 14.02.2008 22:23

bože vy to vôbec počítate? ja veru radšej nie .. ak by som zrátala všetky naklady len na psa ale plus aj všetky preteky vyšla by mi astronomicka suma takže radšej to nechávam tak lebo by mi to spôsobilo len nejaku ujmu na zdraví :aaa:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Aký je váš ročný rozpočet na vášho psa ???

Poslaťod Tatiana » Štv 14.02.2008 22:24

no neratam to ,ale asi ako Yetti a to nepocitam ked su stendula,vtedy to trochu stupne :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Ďalší

Späť na Ostatné