LegLeader, Canny collar

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: LegLeader

Poslaťod Amaguk » Štv 13.08.2009 10:01

ja neviem, ludia vymyslaju rozne zlepsovaky, ale zrovna tento sa mi nejako nepozdava :nwm: imho, toto psa prilis obmedzuje v prirodzenom pohybe, lebo nejde len o chodenie pri nohe/netahanie, ale zaroven sa musi uplne prisposobit rytmu chodze psovoda. Ale ako pisem, chcelo by to vidiet, ako to funguje v reale
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: LegLeader

Poslaťod meraja » Štv 13.08.2009 10:08

Podľa mňa je to úplna hlúposť.Veď keď ma s tým potiahne moje 75kg teľa tak som na zemi a môžem sa sánkovať.A keď už tak to si nemusím ani kupovať,uviažem vodítko okolo nohy a idem.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: LegLeader

Poslaťod lucik » Štv 13.08.2009 10:13

podla mna je to hlupost, lebo psa tak nemozes korigovat - t.j. bude stale vytvarat protitah a pri chronickych tahacoch tak clovek moze akurat na zemi skoncit..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: LegLeader

Poslaťod Justin » Štv 13.08.2009 15:29

Inac diky za odpovede :smile: Ale cim viac odpovedi tym viac sa mi to nepozdava lenze ja som si to uz objednal .ked to vyskusam potom napisem ako nam to slo :ahoj: :ahoj:
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: LegLeader

Poslaťod Federika » Pon 17.08.2009 19:08

Nic moc podla mojho nazoru. Mam radsej klasicke voditka. A neviem, ako by to sedelo niekomu, kto ma malickeho hafa, lebo ako je na obrazku - zlaty retriever - v pohode, ale si predstavte na tom nejakeho parsona alebo maleho bradaca. :heh:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: LegLeader

Poslaťod lucik » Pon 17.08.2009 20:39

das si na lytko alebo clenok :heh:
podla mna je to hlupost, naucit tym psa netahat sa neda, akurat tak ma clovek volne ruky.. a na to je uz podla mna lepsi trekovy opasok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: LegLeader

Poslaťod lusy » Pon 17.08.2009 20:44

justin tak ked to pride a vyskusas, daj vediet. :no:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: LegLeader

Poslaťod Justin » Uto 18.08.2009 21:02

dal som stornovat objednavku a objednal som si kozene obycajne voditko :jop: :jop: :ahoj: :jazyk:
Justin
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: LegLeader

Poslaťod lucik » Uto 18.08.2009 21:07

:jop: myslim, ze si dobre urobil :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: LegLeader

Poslaťod Aris » Štv 20.08.2009 18:18

Ako dlhé je to vodítko? Lebo ja robím dosť dlhé kroky a neviem si predstaviť ako by zakaždým trhlo psa tam a späť :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Canny collar - vycvikova pomocka

Poslaťod julieta » Pon 30.11.2009 11:27

Na trhu je nova vycvikova pomocka, ktoru vymysleli anglicania na sposob ohlavky ale zapina sa ako klasicky obojok. je to vraj proti tahaniu a hovoria ze lepsie ako ohlavka (aj ked mne sa to nezda). Ma niekto s takymto niecim skusenosti?
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Canny collar - vycvikova pomocka

Poslaťod Offca » Pon 30.11.2009 13:33

Tento collar mu vyvíja tlak na vrch pysku. Haltina stiahne s pyskom aj hlavu nabok. Vyhráva Haltina :no:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Canny collar - vycvikova pomocka

Poslaťod julieta » Pon 30.11.2009 13:48

tak isto som o tom uvazovala aj ja.. myslim si, ze je lepsie ked zrakovy kontakt pes presmeruje na pana. len som citala na UK portaloch fora, ake je to super, ze pes netaha, ze haltina oproti tomu je len slaby odvar. A dokonca video hodene ako stafbulika tahaca na tom vodia pri nohe :smile: neviem, ci by sme s tym pri Bugim uspeli :lol: asi mali slabu video vzorku.
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen


Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky