Vytie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Vytie

Poslaťod meraja » Štv 06.08.2009 15:07

Ja sa hneď v úvode ospravedlňujem ak tu takáto téma je,ale nič mi nenašlo.
Tak mám taký problém s Hugom (neapolský mastin) a Oskarom (bernardín),že každú noc začnu vyť.Zničoho nič sa posadí Hugo a zavýja a zavýja a potom sa pridá aj Oskar.Vždy musia pobudiť celý barák a bojím sa aby sa susedia nesťažovali.
Keď im aj začnem nadávať nechcú prestať.Začali to robiť asi pred mesiacom.Prečo to robia?
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Vytie

Poslaťod rybka » Štv 06.08.2009 15:52

náš max - fundlák vyl keď sa v okolí hárala sučka. keď sa dohárala tak aj max prestal.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Vytie

Poslaťod meraja » Štv 06.08.2009 15:56

No my tu máme v okolí veľa feniek,no uvidím či ho to prejde.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Vytie

Poslaťod Betka » Ned 09.08.2009 13:19

Orka vyje hlavne keď je spln Mesiaca. Mne to nevadí keďže som na ten zvuk zvyknutá.
Je možné že je to kvôli nejakej fenke ktorá sa hára. Potom daj vedieť či ich to prešlo :yes: .
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Vytie

Poslaťod meraja » Ned 09.08.2009 13:22

No teraz mi posledné dni akosi nevyjú.Keď idem preč vyjú,ale v noci už ani nie
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Vytie

Poslaťod meg166 » Uto 18.08.2009 9:09

chi, tak o tom by som mohla písať... a to mám fenku :))))
moja beaglica viac menej len zavýja, štekať ju asi nikto nenaučil, to už musí byť sviatok aby zaštekala :)
zavýja hlavne ak niečo chce, či už hračku, papanicu alebo aj len ísť za hafanom, ktorého zbadala :))))) čo je horšie zavýja aj keď zabuchnem dvere a idem do práce ale keď sa vrátim a poviem, že nesmie poslúchne, párkrát som sa musela vrátiť viackrát... zatiaľ sa nikto nesťažoval a väčšina ľúdí sa na tom smeje, tak môžem stále tvrdiť, že je to zlaté :)
meg166
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Piešťany

Re: Vytie

Poslaťod Owecka753 » Uto 18.08.2009 9:54

moj Toby zavyja v noci,ked vidi ako nam po dvore behaju macky...chvilku to susedov vytaca,ale co uz s nim narobim
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Vytie

Poslaťod renqa » Uto 18.08.2009 9:55

náš zavýja keď si spievame jednu melódiu... :lol:
on chce tiež spievať... :lol:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Vytie

Poslaťod Betušik » Uto 18.08.2009 10:53

nas peso tiez zavija halvne v noci.....alebo raz so prisla domou a pocula som ako pes vedla v byte zavija tak sa ten nas postavil ku stene ( smerom k tomudruhemu psovi ) a zacal zavijat tiez.....tak spolu pekne zavijali :lol: alebo este ked je na balkone a citi ze uz dakdo ( z rodiny ) prichadza domou tak zacne z balkona zavijat o stoset :lol: :pac: az dole ho pocut
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vytie

Poslaťod leuska » Uto 18.08.2009 11:01

Nasi zavyjaju,ked odchadzam z domu bez nich,ale iba ja,ked odchadza manzel,alebo syn,nie :ach:Najprv spusti jazvecicka a hned nato sa prida RR,ale ten vydava take strasidelne zvuky,ze az ja mam z toho zimomriavky :aaa: Potom sa k nim postupne prida asi pol dediny,hotovy koncert :haha: A este zvyknu koncertovat s obecnym rozhlasom a kostolnymi zvonmi :heh: No v noci su tichucko :no: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Vytie

Poslaťod danka65 » Uto 18.08.2009 12:20

No u nás sa zavýja od radosti ked prichádzame.Máme 6 psov z toho 4 nás vitajú vytím.Naučila ich to čínska chocholáčka Adélka najmenší člen smečky :angel: .Myslím,že naši susedia tiež pomerne presne vedia kedy prichádzame :aaa:
danka65
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: Vytie

Poslaťod meraja » Uto 18.08.2009 16:11

No už celkom prestali tí pesani vyť.Asi to bolo naozaj tými háravkami
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Vytie

Poslaťod dia76 » Uto 18.08.2009 16:18

my sme kedysi mali fenku, ktorá zavíjala, keď išla okolo sanitka a húkala :haha: vtedy vždy vybehla na balkón a zavýjala ako divá..
Radšej život pod psa ako život bez psa...
dia76
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: Vytie

Poslaťod meraja » Uto 18.08.2009 16:24

No to isté robí susedov pes.Počuje niečo húkať tak vyje jak blázen
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Vytie

Poslaťod Keta » Uto 18.08.2009 16:32

tá moja zavýja,keď ju nechávame samú doma,tiež už som sa párkrát vrátila jej povedať,aby prestala,niekedy to zaberie,ale našťastie už teraz nebýva často sama doma :smile:
a ešte najnovšie stačí,keď sa o dvanástej ozve skúška sirén a už sa pridáva :lol: a pritom to predtým nikdy,keď sa ozvala siréna nerobila :smile:
Keta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180

Ďalší

Späť na Ostatné