"Papiere" na výstave

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod AlicaGGG » Pia 31.07.2009 21:21

ja mam straaaasne blbu otazku: kde mam zobrat navratku? alebo co to vlastne je? :heh:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Lorima » Pia 31.07.2009 21:34

Ak sa prihlásiš na výstavu,tak ti niekolko dní pred výstavou príde poštou návratka(vstupný list),na ktorom máš meno,adresu,meno psa,plemeno,zaradenie do triedy a podobné,máš tam aj "kupón" na katalóg. Keď prídeš na výstavu,máš to ako vstupenku - 1osoba+1pes... napísala som to dobre??? :heh: :hi:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod AlicaGGG » Pia 31.07.2009 21:50

ahaaaa...diky :ha: :jop:

a na vystavu potrebuejm original PP? lebo ktosi kdesi pisal ze staci prefoteny :oo: a komu odovzdam vsetky potrebne papiere na vystavovanie? (nejdem este vystavovat - ani psa este nemam doma, ale nech v tom vsetkom nemam potom mis-mas :lol: )
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Artemis » Sob 01.08.2009 11:44

hehe :haha:

Prefotene PP s prihlaskou posles postou na danu adresu. :yes: Predsa nebudes posielat original PP!!! :heh:
PP neodovzdas nikomu :lol: Mala by si ist na nejaku vystavu este skor ako budes mat psa aby si sa aspon trosku oboznamila s vystavnim prostedim :no:
www.cavalier-handling.sk
Grand Ch. Artemis from Semiramida´s garden
Kandinsky z Królewskiego dworu
FCR Gulliver Oasis of Peace
Artemis
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 616
Bydlisko: Levice


Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod AlicaGGG » Ned 02.08.2009 18:30

ja viem ze nemam posielat PP - az taka blba som neni :no: a na vystavach som bola kuknut uz dost vela raz ale akosi som z toho kukania nic nepochopila :hi: :lol:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod oscarr » Sob 29.08.2009 18:44

Ahoj,
neviete niekto o nejakej vystave bez PP?
dik za odpoved
oscarr
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod lusy » Sob 29.08.2009 18:50

Offtopic: oscarr si uplne mimo temy a uz si odpoved na tvoju otazku dostal. resp. stacilo vyhladat.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod urma » Uto 08.09.2009 12:24

Mam jednu pochybnost...Priloha k preukazu o pôvode psa sluzi aj k tomu, ked uz nie je v PP miesto na zapisovanie vysledkov z vystav? Uz sa mi totiz mina u feny a viem, ze som si v minulosti pre psa "objednavala nieco" len uz to bolo dooost davno a nepamatam si to presne. Ale viem, ze mi vtedy na tento ucel poslali zo SPZ "Pracovny a vystavny zosit psa". (tak priblizne sa to volalo). Dik :ahoj:
urma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Koplotovce okr. Hlohovec

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Nyssa » Uto 08.09.2009 12:30

no ja som raz požiadala o prílohu a tiež mi poslali z SPZ ten zošit :pac: teraz som si o to zas požiadala (ten zošit som nepoužila) a prišiel mi zelený list papiera - a ten je správny :lol: jo a tá príloha je presne na to, keď už nemáš kde zapisovať výsledky :ahoj:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Bibiana » Uto 08.09.2009 12:33

Mne tiež poslali miesto "prílohy" ten zošit a normálne ho používam na zapisovanie výsledkov z výstav :yes: :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Nyssa » Uto 08.09.2009 12:45

mne sa ten zošiť nepáči :hmm: a takto máš len "kartu" je to skladnejšie :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod urma » Str 09.09.2009 6:09

dakujem za ubezpecenie, idem ziadat o tu prilohu (uz mam aj list napisany) , len som si nebola ista, ci je to vlastne "ono" :heh: Mohli by tentokrat poslat aj mne len daku kartu, z toho zositu som tiez nebola nadsena...
urma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Koplotovce okr. Hlohovec

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod AlicaGGG » Str 09.09.2009 10:15

takze najskor sa na vystavy ma minut PP a az potom sa zapisuje do Prilohy? nemozem si dat zapisat vystavy do PP aj do Prilohy a ked sa mine miesto v PP budem normalne pokracovat len v Prilohe?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Bibiana » Str 09.09.2009 12:11

Alica, môžeš :smile: Či budeš dávať zapisovať len do PP a až potom do prílohy, alebo od začiatku len do prílohy, alebo do PP aj do prílohy - je len na tebe :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy