Vlastnorucne vyrobene pamlsky...

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod Betka » Sob 11.07.2009 19:36

Tak včera sme tie pečeňové keksíky urobili, dneska vyskúšali. V živote mi necvičila s takou radosťou! :jop: Som z toho nesmierne šťastná. Zajtra sem skúsim prepísať tie tri recepty z knižky.
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod katarina » Pon 13.07.2009 12:37

Betka píše:Tak včera sme tie pečeňové keksíky urobili, dneska vyskúšali. V živote mi necvičila s takou radosťou! :jop: Som z toho nesmierne šťastná. Zajtra sem skúsim prepísať tie tri recepty z knižky.

ta kniha je Barf -zdrava vyziva pro psy? :smile: ja som odtial robila bananove placicky, az na to, ze som z tej hmoty radsej gulala take mini gulicky, a chutilo mu velmi :jop:

Offtopic: ked po mne brat chcel aby som isla kupit do obchodu nieco sladke tak som mu dala tie gulicky, ze nech si to dá s nutelou...a chutilo mu to :ha: a aj mne :angel:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod nono » Uto 14.07.2009 21:14

katarina píše:
Betka píše:Tak včera sme tie pečeňové keksíky urobili, dneska vyskúšali. V živote mi necvičila s takou radosťou! :jop: Som z toho nesmierne šťastná. Zajtra sem skúsim prepísať tie tri recepty z knižky.

ta kniha je Barf -zdrava vyziva pro psy? :smile: ja som odtial robila bananove placicky, az na to, ze som z tej hmoty radsej gulala take mini gulicky, a chutilo mu velmi :jop:

Offtopic: ked po mne brat chcel aby som isla kupit do obchodu nieco sladke tak som mu dala tie gulicky, ze nech si to dá s nutelou...a chutilo mu to :ha: a aj mne :angel:

My sme zas šrotovali pečeňové kekse spolu s Nonesom... :lol:
nono
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod .mia. » Pon 20.07.2009 21:04

my sme popiekli pečeňové kostičky a zobrali sme ich do Choteboři na dog dancing výcvikové sústredenie a myslím, že potešili
.mia.
Šteniatko
 
Príspevky: 70
Bydlisko: Martin

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod Amaguk » Pon 20.07.2009 21:08

heh, ja prave peciem, uz to vonia :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod LiENKA » Pon 20.07.2009 21:34

jeeeezisi.. aj nam doneste :)
LiENKA nevie varit ani piect :D
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod .mia. » Str 22.07.2009 9:47

LiENKA veď na tomto recepte nie je čo pokaziť, všetko sa len pomieša a dá na plech piecť.V podstate sa to robí samé, xi
.mia.
Šteniatko
 
Príspevky: 70
Bydlisko: Martin

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod Amaguk » Str 22.07.2009 11:38

Fakt je to velmi jednoduche, jedine co treba strazit je, aby sa to neprihorelo...ale kedze sa to robi uplne na slabom stupni, tak ani to velmi nehrozi :no:

ja som teraz skusila inovaciu - rybickove. Nasla som v Lidli vyborne a lacne polske slede, nie su skoro vobec slane, tak so to skusila s nimi. Odporucam :ok:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod .mia. » Štv 23.07.2009 21:13

Amaguk píše:Fakt je to velmi jednoduche, jedine co treba strazit je, aby sa to neprihorelo...ale kedze sa to robi uplne na slabom stupni, tak ani to velmi nehrozi :no:

ja som teraz skusila inovaciu - rybickove. Nasla som v Lidli vyborne a lacne polske slede, nie su skoro vobec slane, tak so to skusila s nimi. Odporucam :ok:


slede v oleji? nahradila si pečienku sleďmi, alebo si ich tam len pridala???
.mia.
Šteniatko
 
Príspevky: 70
Bydlisko: Martin

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod Bimbinka » Ned 16.08.2009 9:06

ja som v jednej knihe nasla recept s pecienkou a vodou tak som ho urobila ... na tej foto to vyzeraloako suchy chleba no to moje jak .. prooste inak...

niekto mi stale hovori daj tammm muku ale ini zas ze s toho priberie hm??

:nwm: :nwm: som v zmetkoch :smile:
Bimbinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod nono » Ned 23.08.2009 19:11

Múku môžeš nahradiť vločkami, alebo celozrnou múkou, ražnou múkou a pod. A že priberie? Veď mu ideš robiť pamlsky a nie stravu?!
nono
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod rybka » Pon 24.08.2009 16:31

my nepečieme, ale kúsok od nás máme takú rodinnú krčmu. ľudia, ktorí ju majú prenajatú majú troch psov a prišli na nápad piecť psie sušienky z ovsených vločiek. takže my ideme každý deň na pivko, hafani na keksík,samozrejme neostaneme pri jednom.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod Maruška » Pia 28.08.2009 12:28

Skúšal už niekto z vás nejké recepty z knihy Přírodní medicína pro psy a kočky? Ak áno kde ste zohnali niektoré ingrediencie? Vyzerajú vlmi dobre ale niektoré veci neviem kde splašit...
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod max » Pia 28.08.2009 17:48

A co konkretne nevies zohnat? Viem, ze co robi problem je zohnat kostnu mucku... Je tam este nieco take?
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Vlastnorune vyrobene pamlsky...

Poslaťod tukanka » Štv 15.10.2009 15:59

ahojte
neviete niekto recept na nejake chutne a zaroven zdrave pamlsky bez masa?
tukanka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy