Plávajúca podlaha

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod calwen » Štv 11.06.2009 13:03

Lenze tu nejde o dizajn ale o zdravie psa... a pre zdravie alebo ako prevencia su urcite lepsie koberce :ach:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod pigie » Štv 11.06.2009 13:07

Offtopic: Suhlas Calwen, ja som pri prerabke kupelne myslela aj na to, ze Hugo bude raz stary - tiiez som vedela uz o DBK, DLK a do vane ho vykladat, vkladat a ak by som zostala sama... Pritom som nechcela sprchovy kut, lebo milujem vanu, tak co teraz, kupelna mala... Tak mame normalne na zemi odtok, ako v pracovniach a kupelna je v podstate velky sprchovy kut :lol: A odtok sa prikryje predlozkou :hi: Keby ne bolo moznosti, tak obetujem aj tu vanu... Ja som uz raz proste taka :pac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod calwen » Štv 11.06.2009 13:10

Offtopic: Ved to je uzasne pigie :jop: My sa nastastie nekupeme vobec, ale keby bolo treba tak by som asi tiez ozelela tu vanu alebo cosi take :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod max » Štv 11.06.2009 13:27

Offtopic: Ja prave preto chcem radsej nasetrit a ked uz podlahu tak naozaj drevenu, bez upravy :no:
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod energitc » Štv 11.06.2009 15:51

calwen píše:Lenze tu nejde o dizajn ale o zdravie psa... a pre zdravie alebo ako prevencia su urcite lepsie koberce :ach:

ale mne nejde o dizajn, calwen!pozor, nic take som nesla ani len naznacit, ved dnes sa uz vyrabaju krasne koberce...
ale neviem, laminatovu podlahu som nikdy nemala, no co mame normalne parkety doma, tak to sa nijako bohovsky neklze, ani ked idem v ponmozkach ani ked felis zoskakuje zo sedacky...proste pohoda, takze neviem...a mame to odskusane aj stenatami aj velkym a malym psom a nic.

a jasne, ze na kupelnovych kachlickach je to samovrazda, ved som musela kokrika vykladat do vane a to teda si neviem predstavit este pigie, chuda moje...mna dost bolieval chrbat, ale proste on by to sam nezvladol, lebo sa mu to sakramentsky klzalo...
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod meraja » Pia 12.06.2009 19:39

My máme tiež plávajúcu podlahu,u nás sa nenájde ani kúsok koberca,dole je podlaha.Psy boli ok,nikdy sa im na tom nešmýkalo,len klopkajú.Ale veľkým sa šmýkalo keď boli kuknúť hore,ale bývajú vonku takže nič.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod mide16 » Sob 13.06.2009 15:05

A co keby mu kupim tie protismykove topanocky - mate s tim niake skusenosti??
mide16
Šteniatko
 
Príspevky: 52

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod pigie » Ned 14.06.2009 6:20

Ano mam, kupila som ich psovi, teda ponozky nie topanky s protismykovou podrazkou po operacii, aby sa mohol lepsie zapriet aj do toho linolea... Vysledok - smykalo sa este viac :nwm: Prekvapilo ma to, ale bolo to tak.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod nellynka08 » Ned 14.06.2009 11:03

protišmykové ponožky sú nanič... dali sme ich a nohy sa rozleteli hned... čo sa bez nich nestalo ešte
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)

http://www.maslicky.wbl.sk
nellynka08
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1192
Bydlisko: Šaľa

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Endžinka » Pon 29.06.2009 13:10

:no: ja mám po celom byte plávačky a havino ako šteňa sa im prispôsobil a naučil ako cupitať ponich. :smile:
...jeden koberec má Kika v detskej pri posteli a vždy ked sa mu chcelo špiniť tak dobehol na koberec a bolo.
Myslíte,že sa vycikal na podlahu alebo :kak: ???NIE!!!On len na koberec a myslím,že bola by som rada ak by to urobil na podlahu lebo by sa len zotrelo a takto som musela tepovať,vysávať ešte raz tepovať a ešte raz vysávať aby nebolo nič cítiť aby si nezvykal tam špiniť. Fajnový je doteraz a keď náhodou vonku prší nechce vôbec chodiť a chodí len popri činžiaku a rýchlo domov :yes:
Endžinka
Šteniatko
 
Príspevky: 53

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod 9niki&angie9 » Pon 29.06.2009 17:06

my teraz prerabame a do izieb davame drevene podlahy, oproti laminatu co je len lisovany papier niesu uplne hladke, a myslim ze je to osetrene aj proti tej vode a rozdiel je asi 200- 300 sk oproti laminatu a to nieje az take hrozne z dlhodobeho hladiska, kedze laminat ked sa poskriabe alebo nieco tak len vyhodit, a nechutne to vrzga,ale drevo sa da vybrusit a zalakovat, je to kvalitnejsie. a volili sme to aj kvoli tomu smykaniu ale aj tak popri postely dame koberec,lebo ked skace s postele sa sucha a nechcem aby si zlomila labku.. a kachlicky budu v chodbe az do kuchyne, a to netusim ako vyriesime..
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod daggi » Pon 20.07.2009 8:56

My mame v celom dome dlazbu, jedine v spalni a v detskej mame plavajucu a na dlazbe sa nasej smyka ked ma mokre pacy, tak vzdy jej ich riadne poutieram ked je vonku mokro aby sla dnu uplne sucha, ale inak sa jej pekne prisposobuje, naucila sa ako keby po nej behat. Tiez zvazujeme tie ponozky, protismykove, za vyskusnanie nic nedame. Po plavajucej sice beha malo takmer vobec, ale malao som pocit akoby sa jej smykalo viac, preto, ze nevedela po nej chodit, alebo je mozno viac smyklava. Do obyvacky ideme dokupit taky koberec aspon sice nie na celu izbu. Myslim, ze psik sa nauci po plavajucej podlahe behat.
daggi
Junior
 
Príspevky: 300

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Lena » Pon 20.07.2009 9:14

my osobne máme v izbe kde sa pohybuje taro plávajúcu.našťastie je to len na kúsku keďže máme malú izbu...priateľ ma zaprisahával keď sme ešte nemali psa že on koberce do spoločného bývania nechce keď nejaké budeme mať, avšak keď si uvedomil že chce mať psov aj vnútri tak sa bude musieť obetovať. najhoršiemu DBK a DLK chceme predísť aspoň týmto...aj itara chceme dať druhý krát na RTG a zistiť či mu presun na plávajúcu nezmenil jeho nulovú hodnotu....
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod Kustar » Pon 17.08.2009 15:44

my teraz prerabame vonku a fenky som braval ku kamosovi cez den kym sa prasi a robotnici behaju,jedna labradorka zacala harat a tak ich mam u seba v izbe,mam plavajucu podlahu,mal som koberce ale stena ich obzralo a malo hnacku tak nemam ziadne koberce.sice sa par krat smykne ale vacsinu casu tam prespia :smile: ,tak hadam by sa im nemalo nic stat.
Kustar
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: plavajuca podlaha

Poslaťod renqa » Pon 17.08.2009 17:59

môj hafan doslova vyrástol na plávajúcej podlahe, pretože som
to nevedela, že mu to môže nejako uškodiť.
Ale že by nejak behal po nej - to nie. Lebo on tiež väčšinu dňa prespal
a aj teraz prespí. Nebadám, že by mal nejaké problémy,
ale musím si poklopať, aby sa niečo neobjavilo.... klop, klop, klop... :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné