Český Teriér (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Český terier

Poslaťod lusy » Pia 08.02.2008 16:31

bonynka píše:ano ideme do nitry , aj vy idete? my sme v sobotu.


ideme. :no: my sme v nedelu ale v sobotu mame specialku bradacovsku
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Český terier

Poslaťod bonynka » Pia 08.02.2008 17:20

my mame zase v nedelu klubovku terierov :smile: maju to dobre vymyslene,aby vsetci boli vsade :jop:
bonynka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48

Re: Český teriér

Poslaťod Elvis » Štv 22.01.2009 18:20

Ahojte,
má tu niekto českého teriéra? Neviete o niekom kto ich vie ostrihať?
Elvis
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Štv 25.06.2009 7:36

Ahojte :smile: Okrem iného vlastníme aj ČT. LOTU ZLATÁ CHARA 18 mes. Výstavne vedený. Samozrejme aj strihám a nielen ČT. Pozdravujem :ahoj:
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Český teriér

Poslaťod Silwuska » Štv 25.06.2009 8:34

Ahoj Vlasto...nedas nejake fotky tvojho krpcoka?? mne sa tieto psiska strasne pacia...hold preco asi :hi: aky su povahovo??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Pia 26.06.2009 5:19

Ahoj Silwuska, teší ma Tvoj záujem o ČT :jupi: . Odkedy sme ho kúpili, máme dosť veľa fandov, ktorí nám držia palce. Lotus nie je len na exteriér, ale aj na prácu :jop: . Poľovná upotrebiteľnosť. Chceme prinavrátiť toto plemeno tam, načo bolo šľachtené. Neustále je vo výcviku. Včera som precvičoval odloženie :poklona: . Povaha: oddaný svojmu pánovi, prítuľný, hravý, osvalený, pevný, mocný pes. Srsť prekvapivo hodvábna. Zlá vlastnosť: pažravosť! :au: Zožerie všeto a tvári sa ako keby nejedol. Dá sa to ustrážiť. Silné srdce bojovníka. Kto nevidel mordu ČT, tak po jej otvorení bude v miernom šoku :oo: . V papuli sa k veľkosti psíka ukrývajú dosť veľké zuby :ha: . O povahe by sa dalo dosť, ale inokedy. Je to taká vtierka - maznák.
Včera som písal odpoveď, ale padol internet. Foto: nejako sa mi nepodarilo pridať ani k môjmu profilu. Veľmi rád. Ak budeš taká dobrá , poraď. Vlasto. :ahoj:
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Český teriér

Poslaťod lara » Sob 27.06.2009 12:49

Elvis a odkial si? poznam jednu babu ktora dobre striha a už strihala aj ČT... :smile:
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Sob 27.06.2009 17:36

Silwuska, skúšam pridať foto. Bývame neďaleko seba ( Senec). Elvis a ty ?? Ak potrebuješ ostrihať, som k službám! Vlasto.Obrázok
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Sob 27.06.2009 17:43

vlastimildurcik píše:Silwuska, skúšam pridať foto. Bývame neďaleko seba ( Senec). Elvis a ty ?? Ak potrebuješ ostrihať, som k službám! Vlasto.Obrázok

" Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle! " ( Z. Frýbová : ROBIN )
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Český teriér

Poslaťod Silwuska » Pon 29.06.2009 7:06

Vlasto jakee to je chutnee :lol: perfektny, moj Montacik by sa takemu dlhemu kamaratovi urcite potesil, no Senec naozaj nieje daleko, a ked sa otepli mohli by sme sa doviezt, a ist povencit, co ty nato :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Pon 29.06.2009 12:51

Sylwuska, súhlasím. Rád spoznám priaznivcov ČT a milovníkov psích duší. :smile: :ahoj:
Obrázok
Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle! " ( Z. Frýbová : ROBIN )
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Český teriér

Poslaťod Silwuska » Pon 29.06.2009 13:02

Juuuj pocuvaj ma perfektne je ten tvoj krasavec ostrihany...fakt nadhera...a ty strihas aj ine psy ako CT?? alebo?? ak hej, nemohol by si mi cez SS poslat nejaky cennik, a tak, lebo ja co som chodievala babe co mi vedela perfektne za super cenu ostrihat psa, tak ta uz nerobi, a co sme boli u inej tak za dve a pol hodiny roboty, ked nevedela co zo psami, a musela som jej pomahat, aby som dala 600 tak to je moc :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Pon 29.06.2009 13:24

Sylwi, strihám aj iné plemená. Je to väčšinou podľa priania klienta a občas mi nechajú voľnú ruku. Mám na to živnosť. Doma taký menší salónik a chcem otvoriť salón pre psov. Jedná sa len o cenu nájmu! Úprava hafanov ma v celku baví.
Cena je podľa veľkosti psíka a rozsahu práce. Cena aj dohodou pre priateľov. Cenník mám. Zatiaľ. :ahoj: ObrázokObrázokObrázok"

Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle! " ( Z. Frýbová : ROBIN )
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Str 01.07.2009 5:37

Silwi, ostala mi visieť SS -ka v neodoslaných. Neviem ako to poslať. Som tu nový a myslím si, že na iných serveroch čo používam je to technicky jednoduchšie. Zatiaľ.
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Český teriér

Poslaťod vlastimildurcik » Uto 07.07.2009 5:15

Ahojte. Má tu niekto ešte ČT, okrem Petry? Rád by som spoznal jeho ( jej) názor a pohľad na toto plemeno. Chce si niekto zakúpiť ČT ? :smile: Obrázok
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI