[T] Animal planet

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: TV animal planet

Poslaťod MisheliQ » Pia 06.03.2009 12:48

Klaudy.Koky píše:srihaca roku pozeravame ....ale mne sa najviav paci zvieracia policia alebo najzabavnejsie zvierata na zemi :jop:

Groomer has it: to pozerám aj ja, akože ten mladý chalan Artist/černoch/ čo tam vyhral som akože skoro odpadla, nechápem prečo vyhral..ku psom vôbec nemal vzťah...
potom ten pribratejší chalan Will, no to bolo vidieť, že jemu ide len o výhru..taaak strašne sa pretvaroval...
podľa mňa najlepší boli Jonathan a Kathleen..mali skúsenosti aj vzťah ku psom
a páčil sa mi aj Jasper, ten mal tiež pekný vzťah k tým psom

a akože v jednej časti kde boli westíci a psychologička psov p. Sonya, som skoro odpadávala z toho ako ich upravovali, no čo, všade je asi úprava westov rozdielna, no :ua:
webová stránka Groomer has it: http://animal.discovery.com/tv/groomer- ... as-it.html

a tie zvieracie polície tiež pozerávam :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: TV animal planet

Poslaťod lulu » Pon 09.03.2009 15:50

Uuuuff..ja vám závidíím :heh: Nám AP vypadlo,predtým som to kukávala stále.. :jop: Najviac sa mi páčili tie zvieracie polície :lol:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: TV animal planet

Poslaťod Monica » Sob 13.06.2009 10:22

Kazdy den pozeram do noci Zvieraciu policiu a placem... Niekedy sa to fakt neda, ako tyraju zvieratka... :plac:
Monica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Banská Bystrica / Zvolen

Re: TV animal planet

Poslaťod Monica » Sob 13.06.2009 10:28

Groomer has it: to pozerám aj ja, akože ten mladý chalan Artist/černoch/ čo tam vyhral som akože skoro odpadla, nechápem prečo vyhral..ku psom vôbec nemal vzťah...

On to nakoniec vyhral ??? :oo: :oo: :otaznik: som to nestihala uz pozeravat ked tam boli traja posledny tak som nevedela... Podla mna nemal...
Monica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Banská Bystrica / Zvolen

Re: TV animal planet

Poslaťod Celaskon » Sob 20.06.2009 0:47

obľúbená stanica :lol: ako inak najviac pozerávam Animal cops, ale vlastne keďže v "normálnej" TV nikdy ništ nejde, nepohrdnem na AP ničím :joint:
"Living with a dog is easy - like living with an idealist." - H.L. Mencken
Celaskon
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Nitra/Brno

Re: TV animal planet

Poslaťod MisheliQ » Sob 20.06.2009 13:35

Monica píše:On to nakoniec vyhral ??? :oo: :oo: :otaznik: som to nestihala uz pozeravat ked tam boli traja posledny tak som nevedela... Podla mna nemal...

Tak tak, on to vyhral. A tiež si myslím, že to vôbec nemal vyhrať. Veď čo som pár časti videla, tak sa správal ako keby tie psy nenávidel... :pac:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: TV animal planet

Poslaťod krista » Sob 20.06.2009 23:09

Akurát pozerám AP Animal cops Houston a je mi všetko.... :ua: Práve ukazuju jednu "zberateľku zvierat",v jednej izbe kopa nesocializovaných mačiek (zatial ich pozbierali 19) asi tolko psov a kopa hosp.zvierat.Pohlad na ne ma privádza do zúrivosti a tú starú by som :au:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: TV animal planet

Poslaťod kire67 » Ned 21.06.2009 14:48

ja uz to radsej pozeram len tak striedavo lebo vzdy sa pri tom rozculim, ze naco ich maju tak to prepinam
kire67
Snoopy
 
Príspevky: 186
Bydlisko: Trnava okolie J. Bohunic

Re: TV animal planet

Poslaťod Mac Gie » Ned 05.07.2009 11:40

aj mna to dokaze poriadne rozculit a hlavne je mi tym neviniatok luto....ale som rada ked tych ludi za to odsudia alebo ked si niektory priznaju ze to nezvladaju a zavolaju ich sami....ale najviac sa tesim ako sa tym zvieratkam lepsi ked uz su v utulku i ked ja si myslim ze je t hrozne pre nich ked su v utulku no lepsie ako pri majiteloch co sa o nich nestraju a naviac sa mi paci pristup vsetkych tam vidno ze tie zvierata maju naozaj radi...ja to rada pozeram....ale jedno sa mi nepaci ze ked som to raz pozerala a nasli pit bullku s stenatom uz par mesacnym a setna slo na adopciu no mamu utratili lebo v tom state c meste boli zakazane chovat pitbully...a este ked som sa dozvedela ze v Maiamy je mozne chovat najviac 4 psov...podla mna by mal mat clovek sancu chovat tolko psov o kolko sa dokaze postarat a dat im plnohodnotny domov a zivot nie tolko kolko mu urcia... :ua: ...ale aj tak rada pozeram tuto stanicu a najviac sa mi pacia cobs a ten dokument o tygroch a big cat diary alebo neako tak... :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: TV animal planet

Poslaťod Liana » Ned 05.07.2009 12:26

my animal planet nemame ale u kamaratky stale otravujem nech pozerame :lol:
s tym maximalnym poctom psov to ma svoje vyhody aj nevyhody. nezodpovedni ludia, prip. mnozitelia su obmedzeni, ale zaujimalo by ma ako je to s CHS. ci mozu mat nejake vynimky alebo proste 4 chovne psy a koniec.
a co sa mi nepaci, v niektorych statoch je zakaz chovu "bojovych psov". takze ked ich dostanu z hroznych podmienok v ktorych zili a su uplne zdrave aj tak ich musia utratit. co je naozaj smutne. a podla mna nefer. stafordi a spol. su uzasni rodinni psy ak clovek o ich vychove a spravani nieco vie. takze hadzat ich do jedneho vreca je mne osobne proti srsti :ua:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: TV animal planet

Poslaťod LenusQa.182 » Str 08.07.2009 17:32

Zbožnujem túto planétu..ehm teda ten kanál...NAjprv než si pozriem niečo v telke,tak si musím najprv pozrieť čo dávajú na Animal Planet...páči sa mi aj to kde zachranujú veľryby,ale zatiaľ som videla len reklamy ..inak veľmi dobrý kanál :smile:
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Sered

Re: TV animal planet

Poslaťod luciaabesy » Ned 23.08.2009 21:39

jo som jej vééľký fanúšik ... pozerávam najme strihanie psov ... potom záchranu mazlíčkov ( RSPCA ) , a neviem či to ešte chodí , ale pozerávala som aj TOP DOG ... a keď stihnem tak aj najzábavnejšie zvieratá na zemi .. teraz 8 septembra by mali dávať niečo o športovej kynológií a policajných psov tak to nesmiem zmeškať :no:
‎...v životě přítel pravý,
jenž první víta, brání do únavy,
jenž nikdy svému pánu neodvyká,
proň bojuje a žije, pro něj dýchá,..
luciaabesy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: okr. Nové Mesto nad Váhom

Re: TV animal planet

Poslaťod Sana » Pon 24.08.2009 8:48

tato stanica je fakt super a tento mesiac ide mesiac žralokov tak to sledujem este viac ak je cas samozrejme. Ale aj copsy su dobri,len sa potom tazsie spi. :ua:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: TV animal planet

Poslaťod krista » Pon 24.08.2009 15:19

akurát pozerám na animale príbehy z mestečka DOG TOWN,ich mottom je "každý jeden pes má právo na najlepší život" a spravia preto všetko.....dobre sa na to pozerá .... :smile:
sory....national geografic... :hi:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: TV animal planet

Poslaťod Nancy2 » Ned 01.11.2009 12:10

ja to kukavam dosť často ale ked je tam dačo take ako utracaju havov kvoli zlomenej labke tak mi je riadne do plaču minule tam bolo že taka teta mala hava a mal zranenu labu a vet povedal ze uz na nu nebude chodit a ta tetka povedala ze ho nechce a ze s nim nechce mat problemi a tak ho dala do utulku a kedeže v utulku psi nemožu byt večnost tak ho utratili koli labke :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: ..to bolo hozne smutnéé
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra