Nové Zámky

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod drymarchon » Pia 22.08.2008 0:29

ja ten klub neohovaram iba hovorim co som videla a co si o tom myslim, to co kazdy urobi je jeho vec a kazdy si vytvori vlastny nazor. iba to ze tam vsade rastla polmetrova burina...no v takej sa so psom beha asi dost blbo.. :pac: , no mozno to uz pokosili, ja neviem...

inak sara 1, ved sa chod pozriet, zato nic nedas, mozno tebe sa tam bude pacit, nikdy nevies, ja len ze je takych ludi viac co sa boli pozriet a nepacilo sa im. ja skor rozmyslam ze sa pustime do vlastnch prekazoch, zaklady agility uz mame, takze tak

pekny vecer... :ahoj: :ahoj:
drymarchon
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Maruška » Ned 09.11.2008 20:01

Neviete niekto či agility klub v Nových Zámkoch ešte funguje? našla som tu link na ich stránku ale je z min.roka tak sa snažím zistiť či je to ešte aktuálne :smile: Dúfam že hej, lebo tu naokolo toho pre havkáčov moc neni, tak aby sme doma nekysli :pivko:
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: Agility cvicaky

Poslaťod drymarchon » Sob 22.11.2008 15:06

Maruška píše:Neviete niekto či agility klub v Nových Zámkoch ešte funguje? našla som tu link na ich stránku ale je z min.roka tak sa snažím zistiť či je to ešte aktuálne :smile: Dúfam že hej, lebo tu naokolo toho pre havkáčov moc neni, tak aby sme doma nekysli :pivko:


ano funguje, ale my sme si to rozmysleli, pretoze je ten cvicak v katastrofalnom stave, aspon v lete taky bol. ale ved sa skus ist pozriet- tam kde prechadzas cez most do Berku :no:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod Katush » Sob 20.12.2008 20:31

Aj ja som rozmýšľala, že by som sa tam išla pozrieť, tiež som videla tú stránku - jumperclub, podľa ktorej tam chodia ľudia so svojimi psíkmi každú nedeľu..Neviem, cez zimu asi nie, ale na jar celkom iste obetujem jedno nedeľné ránko... :yes:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod ranitka » Uto 30.12.2008 13:20

ahojte, tiež by som mala záujem o agility so svojím psíkom. neviem však od akého veku je to prenho vhodné. teraz má 5 mesiacov. nemáte niekto novšie informácie ako to s agility v NZ vlastne je?
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem zvieratá.
ranitka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: NZ

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 30.12.2008 14:02

agility je vhodné od akéhokolvek veku..najlepšie je začať čo najskôr.a aké prekážky,to ti už povedia na cvičáku alebo si polistuj :ahoj:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod zeane » Uto 30.12.2008 17:32

ranitka píše:ahojte, tiež by som mala záujem o agility so svojím psíkom. neviem však od akého veku je to prenho vhodné. teraz má 5 mesiacov. nemáte niekto novšie informácie ako to s agility v NZ vlastne je?


s 5 mesačným a komplet očkovaniami smelo na cvičák - socializácia, základná poslušnosť, tunelíky a hry pomedzi prekážky aby si šteník zvykol... Ale musíš sa spýtať v klube akých starých berú - bo sa to líši. Sadni, ľahni, ku mne, k nohe, čakaj, zostaň - to je základná sada povelov ktorú skrátka potrebuješ. Hlavne ku mne treba dobre nacvičiť :smile:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod Katush » Uto 30.12.2008 19:47

ranitka píše:ahojte, tiež by som mala záujem o agility so svojím psíkom. neviem však od akého veku je to prenho vhodné. teraz má 5 mesiacov. nemáte niekto novšie informácie ako to s agility v NZ vlastne je?



No ja som na tej ich stránke čítala, že sa cvičí (už tak na ostro na cvičáku) od toho 18 mesiaca, ale ja si myslím, že pozrieť sa tam môžeš skôr. A cvičiť môžeš začať aj doma - len skočkám sa ešte vyhýbaj, radšej len tunel, hojdačku a pod. zatiaľ...
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod westie.wendy » Str 06.05.2009 14:15

nevie niekto ci este tento klub funguje???
westie.wendy
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod Katush » Štv 14.05.2009 13:12

westie.wendy píše:nevie niekto ci este tento klub funguje???


Westie, vraj funguje, len sa presťahovali. No neviem, kam. :nwm:
Donedávna bol agility cvičák pri Berku, ale teraz sa tam už agility nerobí, len výcvik (obrana, zákl. výcvik a pod.). A to je iný klub. Ale ak chceš, môžem ti poslať v SS tel. kontakt na dotyčného -do agility klubu, aj na toho, kto má na starosti cvičák pri Berku. :yes:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod westie.wendy » Ned 17.05.2009 8:47

ano to by si mohla katush dakujem :no: dufam ze maju aj mail
westie.wendy
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod maltezak_kirinka » Pia 12.06.2009 9:31

PODLA MNA JE HLUPE ABY STE TO TU OHOVARALI .. LEBO TAK ASI NEMAJU DOST PENAZI NA LEPSIE PREKAZKY,,, PODLA MNA SA TYM PSOM NIC NESTANE INAK BY TO NEBOLO OTVORENE ..ALE SAK KED CHCETE LUXUS MOZTE AJ TOLKO VELA PLATIT.. AGILITY JE O TOM ZE PRACUJE MAJITEL ZO PSOM ON TAM S NIM BEHA A VSETKO MOZNE KED VAM HO VYCVICI INY PES NA TO TAK NEVIEM CI BUDE TAKY ISTY POSLUSNY AJ K VAM A ZVYKNE SI NA VAS PRI TYCH PREKAZKACH .. TREBA SI ZISTIT AKE TO JE KAZDEMU S ALUBI INE... MOZNO KAZDY TO BUDE BRAT INAK ... NEPOMOZETE TOMU KED IM BUDETE ROBIT ZLU REKLAMU .. PODLA MANPRE AMATEROV HAVINKOU TO STACíí ..!!! :no:
maltezak_kirinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod maltezak_kirinka » Pon 15.06.2009 13:11

podla mna nieje teraz dobre ze kazdy tu ohovara agility klub.. sak kto máá zaujem nech si zisti opyta sa kde to je a pozre si to.. pretoze kazdemu ine vyhovuje podla man nieje dobre ze teraz robite tomu zlu reklamu ...mozno nemaju dostatok financii.. na prekazky.. ale vsetko ide casom! ..-
maltezak_kirinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod nella » Str 12.08.2009 11:08

Suhlasim.... :jop: Nam staci aj take daco... Ved moja nely je moc leniva a tvoja je az moc hyperaktivna :D Ale skocky mame doma donesem nekedy do nz a mozeme na ceresnovej alebo nekde skusit naucit kiri nskakat :jazyk: :ahoj:
nella
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: AGILITY club v NZ

Poslaťod fatboy77 » Str 12.08.2009 14:20

Ahojte NZ, chceme vam len popriat vela zdaru v klube a nech mate co najskor prekazky. My v DS sme zacali iba tento rok.Mozem povedat, ze este do teraz nemame vsetky prekazky podla prepisu. Mozem potvrdit ze sa da trenovat na comkolvek,ale treba brat ohlad na bezpecnost psika a psovoda.
Tak este raz. Vela zdaru a drzim palce. :jop:
Obrázok
fatboy77
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505
Bydlisko: Banska Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility