Videá

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Videá

Poslaťod Nyssa » Štv 21.05.2009 9:49

lusy píše:ten bradoch je nahodou super. co som hladala na nete videa velkych bradacov co behaju agility, tak som vacsinou nasla o dost pomalsich psov. na tom prvom videu sa mi zdalo, akoby sa obzeral a niekoho hladal. inak na ten cvicak na prvom videu som povodne mala chodit.

neviem no, zo začiatku sa mi proste na tom áčku zdal divný. ale prekážky mal fakt suprové :jop:
seltie, ja síce nebehám agility, ale myslím, že sa to dá preniesť do akéhokoľvek psieho športu a je fakt, že teplo a únava urobia veľa. a to by si mohla vedieť práve ty, ktorá po pretekoch chodí. :ua: (na majstrovstvách brád SVV 1 som musela ísť posledná, sučina mi hárala a ešte mi dali ako prvé obrany a až potom poslušnosť hneď za sebou. vonku bol neskutočný hic a sučina to síce urobila s radosťou a hlavou hore, ale už to nebolo také presné a videla som, že má toho od rána od 6 dosť. a to bolo okolo tretej poobede). takže podľa mňa je naopak tvoje tvrdenie hodne odvážne :ahoj:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Videá

Poslaťod calwen » Štv 21.05.2009 9:54

Este ma napadla aj tak ina vec seltie ... ked uz teda su psy, ktore to robia lebo ich to bavi a su psy, ktore to robia pre pana, tak ja sto razy radsej budem mat psa, ktory to robi pre mna a vie kedy ma dost (aj ked ja si psa ustrazit viem). Ty zjavne z tvojich tahas prve posledne ...
To len taka moja uvaha...
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod Gombicka333 » Štv 21.05.2009 10:19

Ved ten bradoch presiel bez disku ! ... pokial som dobre pozerala ... vyzeralo to uplne kráásne ...tak pekne bezkal a podla mna si to "uzival" ale ten pan co ho viedol to bral trosku vazne ... on s nim odbehol a hned ho dal na voditko a isiel het ... ziadna pochvala nic ... tak mozno preto to trosku cudne vyznelo ze sa tomu psovi nechce behat alebo ze ho to nebavi ... to je chyba psovoda podla mna ... lebo keby sa ten pan trosku viac snazil zeby ho povzbudzoval a hlavne chvalil ci uz pocas behu alebo na konci uz by to pes bral trochu inak ...poznam to aj na svojom psovi ... ked vidim ze nadrzi krok tak ho povzbudim volam ho , chvalim ho ... a hned "ma lepsiu naladu a chut" ...
Mali sme seminar u nas na cvicaku "Agility bez prekazok" sa to volalo a tam jedna cast bola prave o tom ...
Nieco v tom zmysle ze jeden nemenovani psik hej bol taky pomaly a nechcelo sa mu ...tak niekto mu odporucil ze doma zobrat lopticku , aport a nie len to psovi hadzat nech prinesie ale zobrat loptu a behat s nou .. proste nahanat sa o tu loptu , natahovat sa a pod. potom na cvicaku ked psik uvidi loptu a pana ako bezi ... tak si agility spoji s hrou ... a to je jeden z cielov tohto sportu ....
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Štv 21.05.2009 13:04

calwen píše:Este ma napadla aj tak ina vec seltie ... ked uz teda su psy, ktore to robia lebo ich to bavi a su psy, ktore to robia pre pana, tak ja sto razy radsej budem mat psa, ktory to robi pre mna a vie kedy ma dost (aj ked ja si psa ustrazit viem). Ty zjavne z tvojich tahas prve posledne ...
To len taka moja uvaha...


:pac: samozrejme mam vzdy rada ak sa vyjadruju ludia ktorí sa v obore vyznaju :lol: asi sa zacnem teda rypat napriklad do šporotvej kynologie aj ked o nej prd viem :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod calwen » Štv 21.05.2009 13:05

Tak nam to vysvetli nie? Ked uz si teda ta najlepsia...
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Štv 21.05.2009 13:07

ja nevravim ani zdaleka ze som ta najlepsia kde som to apisala mozes mi to objasnit ?? mna len vedia rozculit taketo tvrdenia ludi ktore nie su opodstatnene
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod calwen » Štv 21.05.2009 13:08

Precitaj si aspon co pise Nyssa ok?
Nyssa píše:seltie, ja síce nebehám agility, ale myslím, že sa to dá preniesť do akéhokoľvek psieho športu a je fakt, že teplo a únava urobia veľa. a to by si mohla vedieť práve ty, ktorá po pretekoch chodí. :ua: (na majstrovstvách brád SVV 1 som musela ísť posledná, sučina mi hárala a ešte mi dali ako prvé obrany a až potom poslušnosť hneď za sebou. vonku bol neskutočný hic a sučina to síce urobila s radosťou a hlavou hore, ale už to nebolo také presné a videla som, že má toho od rána od 6 dosť. a to bolo okolo tretej poobede). takže podľa mňa je naopak tvoje tvrdenie hodne odvážne :ahoj:

A teraz mi povedz ze to je blbost a ze sa to netyka rovnako sportovky, agilitov, zachranariny a vsetkeho ostatneho
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Štv 21.05.2009 13:14

kludne nech vyzeram ako CENSORED puča pred vami ale kym to nezažijem u svojich psov tak proste s takymto niecim nebudem suhlasit. Co sa tyka vykonov psa v agility vacsinou v 99,9% zavisi odo mna a nie od psa
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod Nyssa » Štv 21.05.2009 13:17

tak na to ti poviem len jedno - si SEBEC a na svojich psov vôbec nepozeráš a neberieš ohľad. a to, že nebehám agility neznamená, že názor mať nemôžem, lebo agility nie je jediný psí šport.
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Videá

Poslaťod Silwuska » Štv 21.05.2009 13:19

Ved ta nikto nenuti suhlasit :pac: ale tie tvoje reci ako ze si to nemoze dovolit tvrdit a ze ma odvazne tvrdenia su uplne nezmyselne...kto tu urcuje kto co moze a nemoze hovorit?? ty?? s akeho titulu?? :pac: btw. nechapem naco tie "šenkove" vyjadrenia :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Videá

Poslaťod Nyssa » Štv 21.05.2009 13:23

:pac: samozrejme mam vzdy rada ak sa vyjadruju ludia ktorí sa v obore vyznaju :lol: asi sa zacnem teda rypat napriklad do šporotvej kynologie aj ked o nej prd viem :lol: :lol: :lol: :lol:

a toto by som okomentovala len týmto: "zabudol vôl, že teľaťom bol" :pac:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Štv 21.05.2009 13:27

nezabudol ten vol tiez mal totiz kedysi psa ktoreho behat nebavilo a behal podla nalady aj pocasia aj akehokolvek vonkajsieho vplyvu. Neviem ale mam pred ocami napriklad taku chorvatsku ovčiačku miši mračky ako si cupita parkurom kvoli teplu :lol: :lol: :lol: :lol: no proste sci fi predstava, ina vec su zdravotne problemy ktore mozu ovplyvnit vykon psa
ale vidim ze nema vyznam sa tu o niecom vobec bavit opat sa mi potvrdilo ze na fora chodia len ludia co sa potrebuju ukazat lebo inak to nejde tu su vzdy mudri a potom ich niekde stretnete a sedia v kute :no:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod Nyssa » Štv 21.05.2009 13:32

Neviem ale mam pred ocami napriklad taku chorvatsku ovčiačku miši mračky ako si cupita parkurom kvoli teplu :lol: :lol: :lol: :lol: no proste sci fi predstava

až taká sci fi nie je.... to akože pes nemá nárok na deň blbec? len človek - pán tvorstva? a pes musí robiť vždy a všade čo chce ten človek? psie potreby sa akože neakceptujú :ach:
a pardon, za jedinú múdru sa tu vyhlasuješ ty :pac:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Videá

Poslaťod calwen » Štv 21.05.2009 13:36

Nuz Nyssa asi sme skoncili za tie blbe lebo sa dokazeme vcitit do potrieb psa... :pac:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod Sim » Štv 21.05.2009 13:43

FLEUR píše::oo: len sa mi to zdalo alebo ten ujko omu psovi nic nehovoril a len tlieskal :otaznik:


fleur...mozno sa tak ten pes vola :haha: :haha: :haha: :pac:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility