obiehanie pána

Konkrétne triky a ich nácvik

obiehanie pána

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 30.12.2007 19:02

ako ste toto učili pejskov??lebo môj Badko sa stále drží pri mne :ach:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: obiehanie pána

Poslaťod Kikz » Pia 11.01.2008 19:38

lenka my sme sa to napr. nenaučili nijak :heh: :heh: Corino to už vedel kým k nám prišiel :aaa: ...tiež by ma zaujímalo, ako ho to majiteľ mohol naučiť... vie to aj posunkom :jazyk: :heh:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: obiehanie pána

Poslaťod Kikz » Pia 11.01.2008 19:39

..ale teda, ten posunok som ho naučila ja :no: :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: obiehanie pána

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 19:41

Lenka.Buddy píše:ako ste toto učili pejskov??lebo môj Badko sa stále drží pri mne :ach:


konkretne co ako? :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: obiehanie pána

Poslaťod Kikz » Pia 11.01.2008 19:45

Obrázok - tu ma obieha...samozrejme s pomocou svojej najhračky :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: obiehanie pána

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 19:47

Border-cori píše:Obrázok - tu ma obieha...samozrejme s pomocou svojej najhračky :lol:


linky mi nefunguju :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: obiehanie pána

Poslaťod Kikz » Pia 11.01.2008 19:51

no :ua: však neviem ako sa do toho nahrávaju fotky, tak som to dala prostredníctvom webky... mne to ide :ua:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: obiehanie pána

Poslaťod Lili » Pia 11.01.2008 20:05

na tento cvik som sa akurát xcela aj ja spýtať, xcela by som to tiež naučiť Kity, ale jaksi najskôr sa musím ja zorientovať, aby som ju nemotala, proste neviem ako jej to mám ukázať, aby sa točila opačným smerom, teoreticky to viem, ale prakticky sa motám :heh:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: obiehanie pána

Poslaťod Rika » Pia 11.01.2008 20:21

Teraz neviem či myslím presne to čo vy, hehe... ale tak ja som to učila podobne ako priradenie k nohe. Keďže ovláda aj posunky - pri tomto pacnutie po stehne, s povelom kolo-kolo... ľavou rukou si ťapkám po ľavom stehne a pravym ukazovákom švihám pri pravej nohe.

Ja to natočím a potom to sem hodím, ok? :no:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: obiehanie pána

Poslaťod Tatiana » Pia 11.01.2008 20:25

decka to naucili Bonku tak ze s palicky urobili akoby udicu zavesili jej tam jej oblubenu hracku a tocili ,behala ako kolotoc a teraz uz bez palicky na sto percent,skus to
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: obiehanie pána

Poslaťod Lili » Pia 11.01.2008 20:36

Díky, určite všetko vyskúšame a čo pôjde naj, tak začneme zdokonalovať :jop:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: obiehanie pána

Poslaťod Rika » Pia 11.01.2008 21:09

:heh: ...tak tu je to sľúbené video, hehe... http://youtube.com/watch?v=8ogen2D0vw8
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: obiehanie pána

Poslaťod Lili » Pia 11.01.2008 21:34

JJ, je to v podstate to na čo myslím ja /teraz neviem ako ostatný/, to video súhlasí s témou- pes ťa obieha, ale mňa trápi to, že vlastne ešte napr. ja by som sa mala točiť do protismeru ako sa točí pes.. najskôr to budeme samo skúšať na mieste, že len ona sa bude okolo mňa točiť, ale potom neviem ako sa mám začať ja točiť a čím tým len nezblbnem ešte viac seba a psa :ua: bude to ale určite zaujímavé :heh:
ale asi to bude najlepšie naučiť najskôr len okolo a potom to niako skúšať robiť za pohybu.. nie? to znie tak jednoducho :heh: ale tak, keď nám ide už aj mŕtvola , tak toto budeme určo skúšať- skúsim tu mŕtvolu hodiť na youtube- ale neviem kedy sa to podarí, bo mi to vždy niako blbne...
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: obiehanie pána

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 21:38

mrtvola ma zaujima :lol:
ako si ju ucila?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: obiehanie pána

Poslaťod Lili » Pia 11.01.2008 21:55

asi dva mesiaci dozadu som ju to ucila, ale jaksi som sama nevedela ako jej to budem ukazovat a aky povel (tak som s tým v podstate ani moc nezačala), ale teraz ma to tak perfektne- teda pre mna urcite super super, napadol taky dobry pohyb rukou, no a povel ostal: mŕtvy :lol: A ukazujem jej to tak, ze tak rukou akokeby ukazem k zemi (takze tak zo sikma), ale normalne ked stojim a no a najskor sama od seba si vzdy lahla a potom som sa este zo zaciatku ukazala az k zemi a ona sa prevratila na tú jednu stranu /podľa toho na ktorú ukážem/ :jupi: no a postupne som ruku zdvihala a teraz uz jej len ukazem, poviem povel a ide sa k zemi + vsetko sa robilo bez maskrty, ale s jej pretahovaciou dekou, ktoru som mala v druhej ruke a ked mala aj hlavu uplne na zemi, tak sme sa s nou pretahovali, to je jej najvacsie potesenie :heh:
idem sa pohrat s tym youtube, aby ste to mrkli :no: :lol:
no a podobny povel mame aj "sudy" (alebo kotuly, ako xcete :lol: ), ale to má ešte niekedy problém sa pretočiť úplne :heh: ale myslím si, že povel chápe.
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Ďalší

Späť na Triky