Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 06.01.2008 18:16

Sem dávajte tipy na výlety so psami. To jest, pes tam môže behať na voľno ak chce, pustia nás tam so psami, dá sa tam s nimi robiť nejaká aktivita, atď ...
-----------------------------------------------------------------
Tak začnem. Dnes sme boli v lužných lesoch pri rieke Morava, auto sme si nechali v Devínskej novej a šli sme smer hrádza.
Čert si tam našiel kamošku: http://www.youtube.com/watch?v=ZA1PLU9YQQo
a takto to tam vypadalo: Obrázok Obrázok
Naposledy upravil Ulfheiðr dňa Uto 29.01.2008 8:56, celkovo upravené 2
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 06.01.2008 18:18

Ešte pred vianocami sme boli zas pri vodnom diele Čuňovo.
Nekonečné pľacy na behanie a lovenie myší. Ak máte príliš voduchtivého psa, treba naneho dávať pozor, aby sa neokúpal v Dunaji.
Odporúčam návštevu keď nefúka, inak vám utrhne hlavu.
Takto to tam vyzeralo: Obrázok Obrázok
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Lili » Ned 06.01.2008 19:58

No tak ja pridávam tiež dva typy, ak budete niekto v Novom Meste nad Váhom, tak sa tam môžete ísť kúpať so psíkmi na "Zelenú vodu" je to prírodné jazero , dá sa tam kempovať (za niaky poplatok), my to máme asi tak pol hodku cesty od nás, takže sme sa tam v lete chodili s hafanmi kúpať, fotky mám len normálne takže ak to niekedy cez niekoho nascenujem tak to sem pridám ;) / fakt obrovské jazero, je tam aj taký menší les, proste super :no:
No a ak bude niekto v TN alebo v okolí, tak sa chodte poprechádzať s hafanmi po hrádzi :smile: prírodný vyšlapaný chodník :lol: no pohoda :lol: tam chodíme skoro denne, buď smer Trenčín alebo Nemšová :smile: a keby sme išli na druhú stranu tak sa prechádzame pri Váhu :no:
Obrázok Obrázok Obrázok
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Typy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 07.01.2008 8:34

Zelená voda,...super nápad, pár krát som tam bola, keď už nebude čo iné na robote, a budú veľké plusy ne teplomeri tak tam určite zbehneme, potom dám vedieť :ahoj:

p.s., cez čo ti to tam skáče, na tej druhej fotke jop ...?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Typy na výlety

Poslaťod Silwuska » Pon 07.01.2008 8:47

Dolna Krupa, Areal kastiela, mame krasny parcik, oploteny, vela stromov, jaskyna, sekvojovec obycajny, proste parada...lusy dosveci jop ...foto nemam zatim...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Typy na výlety

Poslaťod petka_akim » Pon 07.01.2008 8:50

psici tam mozu ist normalne do vody??? :oo: :oo: :oo: too by som tam isla niekedy ked budee ceplucko :Dlebo co sme raz sli s nasimi do senca tak tam sa ludia stazovali ked bol akim vo vode :ach: :ach: :ua: blby su no :D a pritom som ho ucila zachranarcinu :ua: bo u nas v ziline nie je ziadna rieka kde by som vliezla setko su len take odpadove odtoky :hmm:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Re: Typy na výlety

Poslaťod Lili » Pon 07.01.2008 11:54

JJ, na Zelenú vodu môžte kľudne ísť aj s hafanmi, nikdo vás tam nebude vyhadzovať ak sa budete aj s nimi kúpať :no: Jeden ujo tam s vlčiakom preplával celé jazero, no haluz :smile: Veru bolo tam dobre, ked sú už teploty neznesitelné dobré ovlaženie, ochladenie :jop:
Aaa Kity tam neskáče cez nič asi nechcela do mňa naraziť tak zrovna vyskočila a bol z toho haluzný záber, však vidíš :lol:
pepe, to máte dosť blbé keď nemáte ani nič nablízku kde by sa mohol hafan vykúpať... od nás je potom ešte pomerne blízko ten Váh a voda je na jednom mieste malá a na druhom je to hlbšie, no môžeš si vybrať :no: a prúd nie je silný, takže pohoda.. a potom už len tá zelená voda.
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Typy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 07.01.2008 12:29

Tak môj sa dne svykúpal. Boli sme zase pri Morave a stretli sme debilné srnky. No, bol pol hodinu fuč, :hmm: ešte mal takú drzosť sa dojsť pozrieť, či tam ešte som a znovu fuč. Potom som ho našla, bol mokrý a celý od blata. Tak máme za sebou prvú natural lázeň, pravdepodobne v Morave . Keďže smrdel jak vrece bahna, hovien a odpadkou, tak sme rovnými nohami vhupli aj do vane.
Takže už ho mám vodne pokrsteného.. :lol: .. šak to je kríženec labradora né? Tak nech sa učí :pac:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Typy na výlety

Poslaťod petka_akim » Pon 07.01.2008 17:07

no my tu mame take riecky ale tak tam plavu hovna a tak tak ho tam nechcem pustat a vah to by sm tam s nim nesla bo ten prud po jedno a po druhe on bol v hlbokej vode dokopy max. 5 krat :ach: :ach: tak buduce leto nas bude asi tato dovazat alebo kamaratka :D
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Re: Typy na výlety

Poslaťod Aris » Pon 07.01.2008 19:03

Lili píše:JJ, na Zelenú vodu môžte kľudne ísť aj s hafanmi, nikdo vás tam nebude vyhadzovať ak sa budete aj s nimi kúpať :no: Jeden ujo tam s vlčiakom preplával celé jazero, no haluz :smile: Veru bolo tam dobre, ked sú už teploty neznesitelné dobré ovlaženie, ochladenie :jop:
Aaa Kity tam neskáče cez nič asi nechcela do mňa naraziť tak zrovna vyskočila a bol z toho haluzný záber, však vidíš :lol:
pepe, to máte dosť blbé keď nemáte ani nič nablízku kde by sa mohol hafan vykúpať... od nás je potom ešte pomerne blízko ten Váh a voda je na jednom mieste malá a na druhom je to hlbšie, no môžeš si vybrať :no: a prúd nie je silný, takže pohoda.. a potom už len tá zelená voda.



Lili keď budete na Zelenej vode daj vedieť mi dofrčíme kedže bývame len 15 km od NM tak by sme prišli(ešte sa uvidí či s hafanom) ak nás budeš chcieť :no: . Inak akého to mal vlčiaka??? NO či CSV???

Takže môj typ na výlet je hrad Tematín nachádzajúci sa nad Hrádkom. Nenáročná túra cca 9km až naposledy šlapete takým mini kopčekom, psíkov by som radšej mala uviazaných kedže tam chodia aj cyklisti. na hrade si môžete opekať....., ale vlastne teraz ma napadlo, že môžete mať psíka aj na voľno ked má dobrú privolávačku(srnky :hmm: , aj ked tam asi nebudu, pre hluk). je to tam celkom fajn
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Typy na výlety

Poslaťod Lili » Pon 07.01.2008 19:07

OK Aris, jasne že v pohode dofrč aj s hafíkmi :no: aspoň sa spolu môžu pohrať , aspoň budú mať nových kamarátov, bo tu v okolí sa moc ľudí nevenuje psom... kamarátov majú skôr na cvičáku kde chodíme na agi :smile:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Typy na výlety

Poslaťod Aris » Uto 08.01.2008 11:01

Lili píše:OK Aris, jasne že v pohode dofrč aj s hafíkmi :no: aspoň sa spolu môžu pohrať , aspoň budú mať nových kamarátov, bo tu v okolí sa moc ľudí nevenuje psom... kamarátov majú skôr na cvičáku kde chodíme na agi :smile:


Asi len s jedným lebo Aris sa neznee s inými hafíkmi :plac: , ale už sa tešíme :dancing:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Typy na výlety

Poslaťod šeltie » Uto 08.01.2008 11:54

čo takto výlet so psom do hôr :lol: napríklad tak do výšky 2200 metrov nad morom? mne sa taký výlet poštastil cez leto v Slovinsku kde vstup so psom do národného parku nie je obmedzený, poviem vám, že slovinské hory sú neskutočné - proste Alpy , konkrétne juliánske ale uchvátili ma svojou krásou. určite by som sa sem ešte niekedy chcela vrátiť a znovu sa pokochať tou nádherou, celkovo je slovinsko neskutočné odporúčam Vám ho ako "destináciu" :smile:
prikladám pár fotiek
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Typy na výlety

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 08.01.2008 15:09

Šeltie, super typ :jop: díki
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Typy na výlety

Poslaťod Amaguk » Str 09.01.2008 12:17

Seltie, super fotky :jop:
ale len taka mala poznamka: tie Alpy sa volaju Julske :no:

Pre ludi z BA - pridavam sa k tipu, co spomina Ulf - popri Morave, my konkretne chodime na tzv. Devinske jazero, je tam aj korculiarsky a cyklisticky chodnik, takze ja idem na korculiach a peso sa popri mne po luke moze prebehnut navolno (vtedy nevymysla so zdrhanim :ha:, lebo ma inu zabavku - konkterne upachtenu panicku na korculiach :ha: ), pripadne sa moze vykupat pod dohladom v Morave :lol:
Naposledy upravil Amaguk dňa Str 09.01.2008 12:22, celkovo upravené 1
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Ostatné