Fitmin

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Fitmin

Poslaťod constant a woody » Str 02.01.2008 19:39

piste, piste
constant a woody
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Poslaťod Iwka » Str 02.01.2008 20:42

Nasa cvicitelka na cvicaku: jej pesmal zapal rurovych kosti a ked mal 6mesiacov klbynestihali, tak dostal antibiotika a fitmin. uplne sa vyliecil. inac mojej meggy chuti
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod katka » Štv 03.01.2008 7:38

mne ho odpoúrčali moravskí chovatelia, ale Bak mal po ňom dlho hnačky, tak sme ho prestali dávať...mamino šteniatko bolo na začiatku tiež na Fitminu, ale tiež jej nesadol, tak presedlali na K9...inak všetko ostatné od Fitminu, hlavne teda vitamíny sú výborné...tie odporúčam...dávala som malému ultivitamín pre šteňuchy a bol super
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 03.01.2008 8:33

:ua: ja som si ešte pred mesiacom od nich objednala tie vitamíny a nič mi nedošlo, ani bu ani mu, či to vobec dostali
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod katka » Štv 03.01.2008 8:51

Ulfheiðr píše::ua: ja som si ešte pred mesiacom od nich objednala tie vitamíny a nič mi nedošlo, ani bu ani mu, či to vobec dostali

tak si to skús zistiť....ja idem na budúci týždeň na NVP v Olomouci a ak mi povieš, aké vitamíny chceš, môžem doviezť....žiadny problém
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re:

Poslaťod mia1 » Pon 07.01.2008 23:09

Ulfheiðr píše::ua: ja som si ešte pred mesiacom od nich objednala tie vitamíny a nič mi nedošlo, ani bu ani mu, či to vobec dostali


Ak si objednavala priamo na fitmin.cz, tak sa asi ani nedockas. Pisala som im maila a odpisali, ze na Slovensko neposielaju. Maju tu vraj zastupenie a mam kontaktovat dilera. :ach:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: fitmin - mate skusenost??

Poslaťod yetti » Uto 08.01.2008 5:53

Co sa tyka chutnosti granul mozem potvrdit ze psom velmi chutili, len objem exkrementov sa rovnal mnozstvu krmiva ktore zozrali. ZVierata zrali ale nepriberali ... :nie: pre mna nie...
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Re: Re:

Poslaťod katka » Uto 08.01.2008 7:09

mia1 píše:
Ak si objednavala priamo na fitmin.cz, tak sa asi ani nedockas. Pisala som im maila a odpisali, ze na Slovensko neposielaju. Maju tu vraj zastupenie a mam kontaktovat dilera. :ach:

a hodíš sem kontakt na dílera? ja by som to na bakovi ešte raz skúsila, lebo vtedy sme cestovali na moravu a bol v príliš veľkom strese..možno mal tie hnačky z toho....ale súhlasím s yetti, že exkrementy po fitmine boli desivé, tiež som mala pocit, že čo zje, to aj vykadí a nič v ňom neostane.....
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Re:

Poslaťod lusy » Uto 08.01.2008 9:57

katka píše:
mia1 píše:
Ak si objednavala priamo na fitmin.cz, tak sa asi ani nedockas. Pisala som im maila a odpisali, ze na Slovensko neposielaju. Maju tu vraj zastupenie a mam kontaktovat dilera. :ach:

a hodíš sem kontakt na dílera? ja by som to na bakovi ešte raz skúsila, lebo vtedy sme cestovali na moravu a bol v príliš veľkom strese..možno mal tie hnačky z toho....ale súhlasím s yetti, že exkrementy po fitmine boli desivé, tiež som mala pocit, že čo zje, to aj vykadí a nič v ňom neostane.....


tak preco ich chces skusit este raz???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Re:

Poslaťod mia1 » Štv 10.01.2008 15:20

katka píše:
mia1 píše:
a hodíš sem kontakt na dílera? ja by som to na bakovi ešte raz skúsila, lebo vtedy sme cestovali na moravu a bol v príliš veľkom strese..možno mal tie hnačky z toho....ale súhlasím s yetti, že exkrementy po fitmine boli desivé, tiež som mala pocit, že čo zje, to aj vykadí a nič v ňom neostane.....


Beláň Miloš belan@dibaq.cz tel. 00421905 899 344

Bartko Rastislav bartko@dibaq.cz tel. 00421915 850 009

To su kontakty na zastupcov fitminu na Slovensku.

Ja som fitmin zohnala u nas v chovrodukte za podla mna supis cenu 970sk/15kg.
Takze vyskusam a potom napisem skusenost.
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: fitmin - mate skusenost??

Poslaťod Slávka » Str 09.04.2008 18:42

No ja trochu oneskorene, ale tiež rada pridám názor.My sme vyskúšali aj varenú stravu aj pár obyčajných ale aj lepších odrôd....fitmin určite áno ... váha super, stolica ok o chuti ani nehovoriac...len sa tak za nimi zapráši. Pre exteriérové psy vhodná zimná varianta pre nabratie tukov.
Slávka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: fitmin - mate skusenost??

Poslaťod Bona » Sob 05.07.2008 19:19

JA som teraz kúpila 2 kilečka.Psíkom chutí alenepovažujem to za najkrmivo.Bežne krmíme Pro-Planom a Hillsom :ahoj:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: fitmin - mate skusenost??

Poslaťod Marco Varhol » Sob 05.07.2008 19:49

Bona krmivo so zlozenim hydinovej mucky teda najlacnejsej suroviny na trhu nepatri do kategorie ani strednej kvality krmiv. Tato spanielska firma je skor znama a uznavana v chove ryb a v poslednom case sa moze pochvalit velmi slusnym krmivom pre pstruhovite ryby, ktore si pochvaluju aj akvaristi.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: fitmin - mate skusenost??

Poslaťod Bona » Uto 15.07.2008 21:21

Ja s nim krmím asi mesiac.Psom chutí,hovienka v pohode a hlavne že sú hravý,vitálny,štastný a môžu sa pochváliť peknou lesklou srsťou. :hih: :oko:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: fitmin - mate skusenost??

Poslaťod bullmastiff » Ned 28.09.2008 8:20

MASO

(39 %) drůbeží moučka kuřecí maso, rybí moučka, bujón z masa a jater

ENERGIE

drůbeží tuk, rýže, kukuřice, celozrnná pšenice

JEMNÁ VLÁKNINA

cukrovarské řízky, sušená mrkev

VITAMÍNY

pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, lněné semínko

SPECIALITY

čerstvá vejce (9 %), lososový olej, Optimin


ja osobne si myslím, že je to celkom fajn kvalita :yes: , až na to že to neviem zohnať v žiadnom e- shope :ua:
neviete poradiť :ua:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Ďalší

Späť na Granule a konzervy